ATA Arms NEO 12

Дмитрий88

Мисливець
Власники НЕО 12 порадьте які д\н на практиці застосовуєте по качці та зайцю.
Постоянно вкручен 0,75 на всё. Сначала перекручивал эти чоки, потом надоело... Остановился на 0,75
 

василь довжик

Слідопит
0,5 на 35-45 метров часто делает подранков))
Можливо.Але в мене щось не виходить з 0.75 .А от с 0,5 перший без контейнер другий контейнер с біль крупнішою дробью.Ставив 0,75 підрив зайчика з 20 метрів бачу пух полетів і зайчик по стрибав.Други постріл не робив кущі не дали.По сліду ішов до 1км ні крові ні спотикання.Як би 0,5 стояв думаю добув би.
 

KFoR

Зброяр
І як з. 0.33,краще?А де замовляли,яка ціна?Я переміряв електронним штангенциркулем,так в мене 0,25 показує 0,35.
А як заміряли? З циліндри порівнювали?
Зі. Замовляв тут на форумі, Миклован майстер. Але бажання взяти кікс не відпало
 

василь довжик

Слідопит
А як заміряли? З циліндри порівнювали?
Зі. Замовляв тут на форумі, Миклован майстер. Але бажання взяти кікс не відпало
Якщо я не помиляюсь то свердловина каналу 18,4.В такому разі в мене вийшло так 18,4-18,05(внутрішній діаметр чека 0,25)=0,35 .Також думаю кікс взяти 0.5 думаю для більшості полювань саме те.Але перевага його тільки в тім,що рушницю не підкидає після пострілу,що прискорює наведення на ціль.Але все ж таки не забуваєм,що це дробовик.
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Якщо я не помиляюсь то свердловина каналу 18,4.В такому разі в мене вийшло так 18,4-18,05(внутрішній діаметр чека 0,25)=0,35 .Також думаю кікс взяти 0.5 думаю для більшості полювань саме те.Але перевага його тільки в тім,що рушницю не підкидає після пострілу,що прискорює наведення на ціль.Але все ж таки не забуваєм,що це дробовик.
Я також міряв, але не електронним а ще рядянським то в мене відповідають заявленим (на точність штангенциркуля)
 

Docent 75

Новачок
Доброї ночі. Хто підкаже справжню вагу НЕО 12, 12 калібр, ствол 76, в дереві. Дякую.
 

Docent 75

Новачок
Шановні колеги по ата нео 12 або ті, що планують купити дану модель. Купив в січні 2018р., ще відходив до кінця сезону. Зо можна сказати про рушницю:
- легка для ходових полювань;
- відрегулював під себе приклад, я стріляю з лівого ока, а в загалі правша, вкладка нормальна;
- вчора наеінець відстріляв з усіх чоків самокрутом, порох сокіл, навіска 1.9 та 2.0 гр пороху, дріб тільки 32гр. Що можна сказати, 2.0 пороха забагвто а 1.9 саме те, вистріл комфортний віддача не велика. Дріб Н 5, оптимальна кучність при получоці та получоці з напором, показує з получока кучність середню 68%, з получока з напором 75%, що по таблиці відмінна кучність. Відстріляв три серії по 4 патрона, проблем не має. Поки що девайс нормальний, дальше побачимо. Кому цікаво пишіть, відповім на питання. Дякую за увагу.
Да, стосовно кулі пробував покупні та самокрут. На жаль фото не завантажується, можу скинути на вайбер чи вацап, з 50 м., положив в деаметри 12 см, з двух серій по три патрона.
 

Docent 75

Новачок
Доброго дня шановні колеги. На вашу думку яка оптимальна навіска дробу для нео 12, 12 калібр. Дякую.
 

василь довжик

Слідопит
Доброго дня шановні колеги. На вашу думку яка оптимальна навіска дробу для нео 12, 12 калібр. Дякую.
Користуюсь 32-34 гр.А також рушниця на мою думку не любить картонні прокладки.Краще пластиковий обтюратор.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Маю також АТКУ Нео в пластику 12 кал.,цікавить думка які кулі краще летять(цікавить марка кулі та яке звуження було вкручено),особисто я перепробував багато куль,добре лягли ШШ з шаріком ~ 40г., без шаріка 35-37г,як не дивно добре пішла стандартна МЕЛЬНЕЧУКОВСЬКА РУБЄЙКІНА.Вищезгадані кулі гарно йшли з звуження 0,25 мм.( Стандартного з набору)
З звуження 0,5мм. всі йдуть якось в лівому на 7-9 год.(як які).Думаю 0,75,та повний ЧОК ставити нема потреби (кулі підкаліберні,тяжкі ШШ..,сильна деформація думаю на гарний результат прямо впливає...)
Підкажіть,а які кулі йдуть добре з ваших "Аток" ???
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Маю також АТКУ Нео в пластику 12 кал.,цікавить думка які кулі краще летять(цікавить марка кулі та яке звуження було вкручено),особисто я перепробував багато куль,добре лягли ШШ з шаріком ~ 40г., без шаріка 35-37г,як не дивно добре пішла стандартна МЕЛЬНЕЧУКОВСЬКА РУБЄЙКІНА.Вищезгадані кулі гарно йшли з звуження 0,25 мм.( Стандартного з набору)
З звуження 0,5мм. всі йдуть якось в лівому на 7-9 год.(як які).Думаю 0,75,та повний ЧОК ставити нема потреби (кулі підкаліберні,тяжкі ШШ..,сильна деформація думаю на гарний результат прямо впливає...)
Підкажіть,а які кулі йдуть добре з ваших "Аток" ???
Я кулями стріляю лише з циліндра. Виняток булава, вона з циліндра не летить.
 

василь довжик

Слідопит
Сьогодні чистив рушницю і Замітив якись царапинки.Що це може вірніше від чого?Рушниця ні кулі а ні іншого матеріалу маю на увазі с пилом чи піском не бачила.Можливо це від алюміневого шомпола?Підскажіть хто з таким стикався.Буду вдячний.
 

Корнилов

Снайпер
Сьогодні чистив рушницю і Замітив якись царапинки.Що це може вірніше від чого?Рушниця ні кулі а ні іншого матеріалу маю на увазі с пилом чи піском не бачила.Можливо це від алюміневого шомпола?Підскажіть хто з таким стикався.Буду вдячний.
Хром тверже алюминия! Исключено!
 

Sashok Hunter

Мисливець
Да, стосовно кулі пробував покупні та самокрут. На жаль фото не завантажується, можу скинути на вайбер чи вацап, з 50 м., положив в деаметри 12 см, з двух серій по три патрона.
Підкажіть які кулі,та яке звуження використовували ?
 

Volanat

Мисливець
Замітив якись царапинки.
В тех ста зарядах пыжи из чего были?
Я своему 43му, мартен ему пухом, правый ствол промышленным войлоком исцарапал. Потом, когда начал разбираться, что от чего, обнаружил в свеже нарубленных пыжах твердые включения типа песка.
 
Зверху