ATA Arms NEO 12

василь довжик

Слідопит
Приклад повинен впиратися в передпліччя, всі приклади розраховано на середній зріст 175-185см, я маю більше 2-х, пому приклад не достає на 3-4см.
в комплекті йде 5-6мм проставка під амортизатор, все інше для регулювання прикладу.
Довжину прикладу підганяють по руці а не по росту.Найдіть в неті як підігнати приклад під себе.А те,що він не впирається куди ви хочете це вже від довжини шиї і ширини плеч.
 

Melolegek

Новачок
Та нічого нікуди не повинно впиратися).
То тут помиляються
http://ukrhunter.blogspot.com/2010/10/blog-post_18.html?m=1
В таблиці макс довжина руки 420мм і від неї вказують довжину прикладу 380-410мм, у мене довжина руки 475мм
Довжина прикладу була б не важлива, якщо мені було б зручно цілитися, а от
якщо підкладаю під приклад додатково упор 3-4см, цілитися набагато краще
 

Вкладення

Peresvetk

Слідопит
Так, так. Я всі свої "короткі" приклади потім укорочував на 1.5- 2 см. Спробуй подати плечі вперед, на зустріч прикладу. Може вже і не такий він закороткий буде .....
 

василь довжик

Слідопит
Купіть патронтаж на приклад.Підложіть щось туди куди вам ліпше тай усе.А ні то свої розміри,побажання і до людини майстра свого діла.
 

Салган

Мисливець
Господа НЕОводы! Продайте пожалуйста проставку между прикладом и ствольной коробкой, которая опускает планку. Немного вижу планку, открытая выходит. С моим НЕО проставок в комплекте не было. Продайте у кого есть и не нужно. Сейчас все модели идут с проставками, и большинство ими не пользуются, даром валяются, а мне действительно нужно. Готов купить. Думал сам сделать из чего то, но боюсь некрасиво и коряво получится, а я любитель эстетики. Нужно фирменную. в наших охот магазинах нет нихрена. Поделитесь вещицей кто может. Завалялось где, осталось от старого ружья, или просто не пригодилась. С меня причетается.
 

китай

Слідопит
Господа НЕОводы! Продайте пожалуйста проставку между прикладом и ствольной коробкой, которая опускает планку. Немного вижу планку, открытая выходит. С моим НЕО проставок в комплекте не было. Продайте у кого есть и не нужно. Сейчас все модели идут с проставками, и большинство ими не пользуются, даром валяются, а мне действительно нужно. Готов купить. Думал сам сделать из чего то, но боюсь некрасиво и коряво получится, а я любитель эстетики. Нужно фирменную. в наших охот магазинах нет нихрена. Поделитесь вещицей кто может. Завалялось где, осталось от старого ружья, или просто не пригодилась. С меня причетается.
Такої зброї не маю , проставкою не допоможу , але дам пораду , можливо пригодиться , як що у Вас на вскидку планка трішки відкрита , то просто цільтесь під здобич і буде прилітати в ціль , при такій стрільбі обзор дичини краще видно , це є стрільба з відкритою планкою , попробуйте , діло привички , може і піде .
Вибачаюсь , хотів бути корисним.
 

василь довжик

Слідопит
Господа НЕОводы! Продайте пожалуйста проставку между прикладом и ствольной коробкой, которая опускает планку. Немного вижу планку, открытая выходит. С моим НЕО проставок в комплекте не было. Продайте у кого есть и не нужно. Сейчас все модели идут с проставками, и большинство ими не пользуются, даром валяются, а мне действительно нужно. Готов купить. Думал сам сделать из чего то, но боюсь некрасиво и коряво получится, а я любитель эстетики. Нужно фирменную. в наших охот магазинах нет нихрена. Поделитесь вещицей кто может. Завалялось где, осталось от старого ружья, или просто не пригодилась. С меня причетается.
Я раніше теж ці приставки ставив різні.Зараз повимав,вкрутив 0,5 чок і все більш не лізу.Все влаштовує.
Навчіться двома очима цілитись і все буде ок.Я довго до цього йшов,навіть і зараз буває закриваю,праве око і внаслідок цього мажу.
 

Махтей

Новачок
Вітаю, є власники нео 12 2010 року випуску у дереві? Цікавить момент внутрішнього стику пружини і дерева ців'я? можете хтось зробити фото?
дякую!
 

Махтей

Новачок
у неділю помітив на ців'ї пляму з лівої сторони. Знявши його виявив таку проблему.
 

Вкладення

КУБА

Мисливець
Поділюся враженнями. Ось і перший сезон з нео 12, задоволений на всі 100% перед нео мав тоз 34ер та Иж 58ем висновки такі, що я до рушниць російського виробництва невернуся ніколи! Позаду перші 200вистрілів нарікань нема затримок також ... Дичі ложу у 2рази більше ніж з попередніми рушницями , ата мені дуже лягла .... Вищенаписаний коментар мною про вороніння був поспішний. Ріпатий слой вороніння стерся і оба... Все чотко дощ болото а вона нержавіє навіть тиждень без чистки .. хоча чищу після кожного полювання 1 рас попробував цікаво було.... Пулями нестріляв але цікаво яка пуля підходить найкраще для ати
 

Altay1972

Снайпер
Ось і перший сезон з нео 12, задоволений на всі 100% перед нео мав тоз 34ер та Иж 58ем висновки такі, що я до рушниць російського виробництва невернуся ніколи! Позаду перші 200вистрілів нарікань нема затримок також ... Дичі ложу у 2рази більше ніж з попередніми рушницями , ата мені дуже лягла ....
То вам так кажется....оно пройдет... лягла та й лягла...
 

Melolegek

Новачок
Рушницею задоволений повністю, спочатку вона висила та била лівіше, поставив вставки, щоб опустити проставкою 65 приклад та відвести його вправо проставкою spac.
Відстрілявся вдумливо в тирі з циліндра, по висоті все гараз, але всерівно летить лівіше, цілюся в 10 кулі zala arms tactikal 28гр прилітають в 9 всі кучно.
Хочу щоб прилітали куди цілюся,, порадьте що можна зробити чи допоможе ще відвести приклад вправо додатковою проставкою spac?
 

Bog

Новачок
Подскажите пожалуйста какой стороной поставить металическою пластину в прикладе чтоб отвести его в право.
 

василь довжик

Слідопит
Подскажите пожалуйста какой стороной поставить металическою пластину в прикладе чтоб отвести его в право.
Візьміть в руки,подивіться де є товстіше де тонкіше.
І трішки мислення.А там куди забажаєте.
Підібрали те,що вам потрібно закрутили і всі дєла!
 
Зверху