Ata arms neo 12

Fonex

Снайпер
там еще за 196 грн есть на м1 и м2, а вот какая вам подойдет...берите свою и в магазин сходите, там прикините
 

Myron191181

Новачок
Ясно, справа в тому , що найблищий СТВОЛ у Львові , мені 100 км .....думав замовлю. Прийдеться їхати, при нагоді, щось придумаю.
 

hnat

Мисливець
Зателефонуйте у сервісний центр ібіса. Там скажуть точно.
 

Myron191181

Новачок
там еще за 196 грн есть на м1 и м2, а вот какая вам подойдет...берите свою и в магазин сходите, там прикините
Думаю, якщо і підійде то ця , про яку ви мені говорите , Ata Neo 12 це копія Montf.
А ця , якраз для неї "Возвратная пружина Benelli S90,Montf.,Raff.,M1,M2"

 

Fonex

Снайпер
Зателефонуйте у сервісний центр ібіса. Там скажуть точно.
Хорошо если
Думаю, якщо і підійде то ця , про яку ви мені говорите , Ata Neo 12 це копія Montf.
А ця , якраз для неї "Возвратная пружина Benelli S90,Montf.,Raff.,M1,M2"
Закажите наложкой, на почте откроете и если что не так, не подходит явно - пусть едет назад:rolleyes:
 

Myron191181

Новачок
Дзвонив у Ібіс майстерню, мають такі пружини АТА , я питав чи є зміст брати бенеллі , а вони у відповідь:
"думаєте бенеллі де їх беруть"?)))
 

Myron191181

Новачок
Я так зрозумів, що на їхньому заводі в Турции.
А може мали на увазі , що тут вже продають ХЗ що.
 

Myron191181

Новачок
Так само, десь в районі 200 грн.
Тож я краще на Стволі візьму, там хоч обіцяють , що то бенеллі )))))
 

василь довжик

Слідопит
Дзвонив у Ібіс майстерню, мають такі пружини АТА , я питав чи є зміст брати бенеллі , а вони у відповідь:
"думаєте бенеллі де їх беруть"?)))
Ця інфа сто процентів.Просто для бенелі можливо якість металу трішки інакша.
Багато якого товару оцінюється в ключовому за рахунок реклами і бренду.
На рахунок того,що заглядати якомога частіше в приклад я вже писав тут.
 

barabaka

Слідопит
Я так зрозумів, що на їхньому заводі в Турции.
А може мали на увазі , що тут вже продають ХЗ що.
Імпортер бенеллі - Ствол. Імпортер Ата Армс - Ібіс.
Як Ви вважаєте - що недолугі консультанти з ібіса будуть розказувати про продукцію конкурента? Це при тому, що про свої товари вони толком разказати нічого не можуть.
 

василь довжик

Слідопит
Імпортер бенеллі - Ствол. Імпортер Ата Армс - Ібіс.
Як Ви вважаєте - що недолугі консультанти з ібіса будуть розказувати про продукцію конкурента?
Яка тут конкуренція в цьому питанні.Є різні класи покупця.
Людина яка може собі дозволити купити за сотеньку італьянця 1000% ложила на рекламу ібіса.
Так і як 15000 нашкребла ні до чого реклама ствола.
 

barabaka

Слідопит
Яка тут конкуренція в цьому питанні.Є різні класи покупця.
Людина яка може собі дозволити купити за сотеньку італьянця 1000% ложила на рекламу ібіса.
Так і як 15000 нашкребла ні до чого реклама ствола.
До чого тут класи покупця, коли мова йде суто про бренди, представлені імпортером?
Сьогодні вам розкажуть про пружину, а завтра про стволи. Якщо не вірите - почитайте сусідні теми. Там люди навіть листи починають писати виробнику через таких пліткарів.
 
Зверху