Antonio Zoli Arietta визначення на розсуд і пошук потенційного клієнта

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Така горизонталочка
Рік народження 1960(?)12/70 калібр
Чокові звуження 17,8 правий і 17,5 лівий,канал 18,4,хромовані(я думаю)стволи всередині ідеальні,лівий бік,низ і під хвостовиком всі болти кручені(перший власник пошкодував грошей на заміну бойка в збройній майстерні і крутив сам,на жаль)тому естетичного вигляду не має,вороніння за патронником потерте(син покійного власника казав,що батько завжди тримав її в руці в цій частині на полюванні,а не на ремні,і прополював так аж до моменту,поки ходив на ,,охоту,,
В цілому хвостовик стає в центр тільки після доводу пальцем і болт Грінера дуже щільно втягує механізм в середину,бій дуже різкий,приналежному догляді проживе ще досить довго...
Вага 3 кг,довжина стволів 70см
Хто що скаже?
Може,потенційні клієнти?
P.S.прошу не забувайте-Антоніо Золі і Анджело Золі(два брата)це дві різні зброяреві фірми,Антоніо випускав зброю набагато вищого ґатунку
Модель ARIETE,помилка в заголовку,вибачаюся
 

Вкладення

Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Интересная пайка на срезе стволов
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
припой растянут по всей площади, нет насечек
вот типичные, а этот не такой
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Костя , на срезе стволов обычно есть сетка , у тебя ее нету , я думаю что Серёга намекает на подрез стволов , Имхо
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я не можу гарантувати,але звідти звідки ця річ приїхали вряд чи б різали стволи,скоріше б купили з короткими відповідну модель,хоча чьортйозна...
Попередній власник(не мисливець) казав,що тато його був скупердяєм,звідси і не бажання платити за ремонт,а все самому-і як варіант кручені гвинтики на колодці
 

tyrist 1945

Тигр
Интересная пайка на срезе стволов[/Q Вчора оглядав дану рушницю. Там з трубами все в порядку. Зріз (дульний) не чіпаний. Фото деколи спотворюють, а деколи скрашують. Тут перше. Рушниця в стані, хоча три болти підірвані і власник цього не скриває. Дерево добре без тріщин. Стволи чисті, без сипу. Колодка легкосплавна без прогарів. Хороші дульні звуження. Питання чому не купив? Трошки не зійшлись в ціні. Топіку удачі в продажі!
 
Статус
Закрита.
Зверху