4 кал.

tyrist 1945

Тигр
Дядьку Турист, кажете набоїв катма?.
А Ви не задумувалися заюзати Вашу крупнокаліберну поєдинку, як шонполку?! :rolleyes::D
Картонна гільза, кажете, витримує лиш раз? Так трубку нафік, капсуль теж, донце калібруєте на LEE :D набиваєте новий капсуль і в ружжо.
Воно ж курковка, якщо я не помиляюся.. от і все..курок спущений, впираєте прикладом в ступню, в люфу засипаєте гарну мірочку
пороху :D, затим набиваєте - чим Ви її там пижуєте? жованим папером? :D:p чи туалетним, взагалі чим є.. можна газетами, можете ще в темі про самозаряд рецептів позичити, там є гарні :D - затим всипаете гарну жменю дробу і ще щіпку зверху - шоб уже "навєрняка" :D
затим знову розтрьопаною сторінкою з "собранія сочіненій леніна" :D - воно кажуть найкраще дріб тримає..:D
Далі взводите удвох із кумом курок :D:p і везете на підводі до озера.. :p
І бахкаєте звісно..:rolleyes:
:D:D:D:D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
І до речі, я не дуже й шуткую.
Ось у відео хлопець робив із ИЖ-17 "подобіє" шонполки, тільки правда на базі однієї латунної гільзи.
А вдруг Вас "попре" :D:p;)
 

иж 18

Слідопит
Была тема на форуме, как человек точил гильзы 12 к из нержавейки, думаю для такого редкого калибра есть смысл таким и заняться.
 

Аникей

Мисливець
Якщо я непомиляюсь то такі гільги в патронах волна-р та в патронах для відстрілу газових гранат із КС-23. Якщо так то можете запитати гільзи в найближчому підрозділі поліції.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Была тема на форуме, как человек точил гильзы 12 к из нержавейки, думаю для такого редкого калибра есть смысл таким и заняться.
Кстати, как раз вчера пришла в голову эта мысль, тоже вспомнил за эту тему..
Собирался дядьке Игорю это мыслю в личку затолкать :D
Володя не попре... я трошки постріляв з дульнозарядного:) і шпилькового.
Дядьку Турист, спробуйте написати людині..
Мало що.. а раптом він Вам згодиться за мірку грошей зробити пару штук.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Самодельные-гильзы.70122/
Та щє з нєржавєйки! :eek::cool::rolleyes:
Будете самий модній на всю Коломию! :cool::cool::cool:
bd.gif

;)
 
Останнє редагування:

Аникей

Мисливець
:D:D:D
Хлопці, мені не багато - ящик-два..
Га?! Шо?! Куди це ви мене пакуєте?! :eek::eek:
:D
Таке буває з тими у кого скрізь вороги. Тоді мені їх шкода.Це не гільзи від нарізної зброї і вони просто викидаються. Крім того як я зрозумів у чоловіка є дозвіл на дану зброю. Скрізь працюють та живуть люди і із людьми зазвичай все полюдськи.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Таке буває з тими у кого скрізь вороги. Тоді мені їх шкода.Це не гільзи від нарізної зброї і вони просто викидаються. Крім того як я зрозумів у чоловіка є дозвіл на дану зброю. Скрізь працюють та живуть люди і із людьми зазвичай все полюдськи.
Ви мабуть не на цьому світі живете.. і не бачите, що коїться навкруги..
Або працюєте десь поряд. Система є система..
З людьми так, а з цими, яким потрібні показники або грошей ще витрясти з тих, хто їх насправді і утримує ні.
Я не кажу що всі такі, але багато, надзвичайно багато. Настільки багато, що так не має бути..
Все сказане не має жодного відношення у Ваш бік. Це я написав, виходячи із власного досвіду, так би мовити, спілкування з компетентними органами..:confused:
На цьому дане питання думаю варто і закрити.
 

валентин 65

Мисливець
Ув. Турист. Есть еще погожие гильзы отсамолетных "пироловушек". Вот меряю-Днар-28мм, Двн-26,6мм. Длинна до 140мм. Меряйте. С ув.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Будет поєдинка с электроподжигом :D как на кухонной плите :D:p
Уникальная в своем роде.
Плюс - не нужно взводить курок.
Палец не будет болеть.
Минус - нужно везде, при охоте на перепёлку в том числе, таскать за собой автомобильный аккумулятор и клеммы, чтобы цуцыку - "Дай". А клеммами только чирк-чирк. БА-АХ!!!
А пташечка нехай собі полетіла :D:p:D
 
Зверху