00,000,0000 кто использует?

KFoR

Зброяр
Поляки говорят - що занадто, то не здраво. По молодости тоже бил косых двумя и тремя нулями, но больше от дефицита выбора, а не из убеждения. За годы охоты для себя определил лучший заячий номер-1, он же для гусей. Однако всегда нужно учитывать: 1. рельеф местности. 2. погоду. 3.время / начало или конец сезона/. 4. способ охоты /облава, гончаки/ и тд и тп. На открытии охоты в нижний заряжаю №3, в верхний №1. Зверь не пуганный и встает из-под ног. Позже перехожу полностью не единичку. 0000 - даже не знаю для чего она в наших краях может пригодиться.
В мене по зайцю перший трієчка, потім дві одинички. А якщо зайчик "з під ніг" не встає то всі три з номером 1. Хоча можна і однією одиничкою обійтися
 

охотник70

Мисливець
Деякі мисливці захоплюються крупнішими номерами дробу через його невідповідність стандарту самого дробу.Наприклад на одну дробину повинна бути частка чистого свинцю і визначена ГОСТом частка двердоі добавки наприклад сурми.Після розвалу союзу виробники дробу рідко притримуються тих стандартів.Якщо дробина мягка вона проходячи черес ствол а також при попаданні в тіло тварини чи птаха занадто деформується що впливає на проникні властивості,в результаті підранки.Якщо навпаки дробина занадто тверда в неі меньша маса вона бистріше втрачає швидкість думаю і кучність ,в результаті на дальніх пострілах ті самі підранки.Звісно якщо наприклад заєць стріляється метрів 25 якісь дробу значення немає.
 

охотник70

Мисливець
Років три тому по случаю в якогось дідка купив два кіла дробу 5 радянського виробництва,який через пару днів ,так як був сезон полювання випробував на вяхириному полюванні.При тих самих комплектуючих результативність пострілу виросла в рази.Ні одного підранка ,в голуба попадало до пяти дробин метрів 35 деякі з яких навиліт.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну какая 100-дольна мишень патроном, изначально в котором 50-60 дробин? Что даст 100 долей, какую наглядность?
"окна" будем силуэтом волка закрывать? :)
 

Копатыч

Зброяр
Ну какая 100-дольна мишень патроном, изначально в котором 50-60 дробин? Что даст 100 долей, какую наглядность?
"окна" будем силуэтом волка закрывать? :)
З навіскою на 35г,зупинився на 2,1*35 вікон в плакаті не ма в листок А4 попало 11 дробини. ( из темы Порох Крук )
Не, листами А 4 :rolleyes::)
 

KFoR

Зброяр
Ну какая 100-дольна мишень патроном, изначально в котором 50-60 дробин? Что даст 100 долей, какую наглядность?
"окна" будем силуэтом волка закрывать? :)
Товариш по форуму ними зайчиків стріляє. Того хай і гляне які дири в осипі
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да не будет там страшных дыр на 30-35 м. Просто размер дроби для зайца очень крупный. Но это наш менталитет - вдруг чего достать на предельной дистанции. А вдруг далеко выскочит и уйдет зайчик? Только выходит, что зачастую - "не уйдет", а "уйдет калекой и сдохнет".
Тоже раньше увлекался крупной дробью. Сейчас больше эмоций доставляет сам "подрыв" зайца из-под ног, выстрел - вторично. А если выскочит на 50-70 метров из пашни - да и пусть бежит, я максимум - присвисну, чтобы быстрее бежал. Мне интересно чтобы сердце "екнуло":) Вот как выскакивает зайчишка с лежки на 3-5 метров - вместе с ним и сердце:) Вот где кайф! А нахрен там "000"? Там и 7-ка справится. Я, правда, и меньше №№ 1-2 не использую - заяц то не каждый раз из-под ног, бывает и на 20-30 метров нужно стрелять :) Да и много дырочек от мелкой дроби, тоже не очень хорошо.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не треба сміятись. ІЖ 54 специфічна рушниця. Діаметр канала від 18.2 до 18.7, а дехто каже навіть про 18,9мм. Дульні звуження 0.25-0.6 для півчока і 0.7-1.1 для чока. Чоки в залежності від зносу шуста можуть набувати найдивовижніших форм і довжин. Так що по бою можливі всякі варіанти.
 

роман!!!

Слідопит
Да не будет там страшных дыр на 30-35 м. Просто размер дроби для зайца очень крупный. Но это наш менталитет - вдруг чего достать на предельной дистанции. А вдруг далеко выскочит и уйдет зайчик? Только выходит, что зачастую - "не уйдет", а "уйдет калекой и сдохнет".
Тоже раньше увлекался крупной дробью. Сейчас больше эмоций доставляет сам "подрыв" зайца из-под ног, выстрел - вторично. А если выскочит на 50-70 метров из пашни - да и пусть бежит, я максимум - присвисну, чтобы быстрее бежал. Мне интересно чтобы сердце "екнуло":) Вот как выскакивает зайчишка с лежки на 3-5 метров - вместе с ним и сердце:) Вот где кайф! А нахрен там "000"? Там и 7-ка справится. Я, правда, и меньше №№ 1-2 не использую - заяц то не каждый раз из-под ног, бывает и на 20-30 метров нужно стрелять :) Да и много дырочек от мелкой дроби, тоже не очень хорошо.
Я теж, якщо хожу з напівавтоматом, то завжди на вухастого перша трійка. Якщо полювати з розумом, то заставляє задуматись - варто стріляти чи ні. Гена правий, бо згадується не тушка мертвого зайця, а його підйом і хід. Через декілька років можна не згадати вдалі постріли, а от промахи будуть дразнити пам'ять і уяву ще довгий час. Козаки, в цьому кайф, бо в угіддя ми ходим не за м'ясом і не за вдалим пострілом, а за емоціями. За емоціями від спілкування з природою і однодумцями.І,дай Боже, щоб ми частіше присвістували в догін вуханю, чим бездумно пуляли на понтове авось. Наступного року ми прийдемо в ці угіддя знову і дуже багато там залежить саме від нас......
 

Kapitan

Снайпер
. Козаки, в цьому кайф, бо в угіддя ми ходим не за м'ясом і не за вдалим пострілом, а за емоціями.
Ну это кто как. Знаю многих среди них и наши форумчане которые придерживаются как раз противоположного мнения.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Козаки, в цьому кайф, бо в угіддя ми ходим не за м'ясом і не за вдалим пострілом, а за емоціями.
Ну это кто как. Знаю многих среди них и наши форумчане которые придерживаются как раз противоположного мнения.
Полювання без вдалого пострілу це секс без оргазму.
 

роман!!!

Слідопит
Полювання без вдалого пострілу це секс без оргазму.
Тобто, якщо ви йдете з полювання без трофея, то день не вдався? А було б цікаве полювання, якби кожен день був гарантрвано результативеий?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:)
Я часа 3 назад прогулялся с псом. Метрах в 500 от дома нашли пару куропаток. Одну я столкнул, потом пес отработал по всем правилам вторую из пары. Через 200 метров - еще раз одну из той же пары. Почти секс.:) А еще через 50 метров с сосенки взлетела пара о-о-о-о-о-о-громных припотней (вяхири, крупный лесной голубь, у нас называют припотень). Огромные, с шумом взорвались. Ваще восторг!!! :D Так что хоть и "без оргазма", но все равно приятно!:D
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
День добрий, фото шроту №000, гільза б/у капсуль нобель спорт 686, порох крук по ярлику 2,2*35г, я сипав 2,1*35г, прокладка картон 3мм, 2 ДВП,закрив зірочкою.Рушниця ИЖ-54, звуження 18,5-17,5,стволи 750мм.
 

Вкладення

Зверху