ідентифікувати набої

Sanek L.

Новачок
Доброго дня. От збираємось скоро на вдкриття. роблю ревізію патронів. Питання перше, підскажіть буть ласка, що за куля в патроні (див фото), і чи можна стріляти з насадки 0,5 (рушниця МР-153) і як зарекомендувала себе дана куля. Питання №2 Так само, набої Сага, але маркування ВВ. Це два нуля чи щось інше. Дякую
 

Вкладення

Гусар

Слідопит
Похоже что-то на пулю Бренеке. С получока ней стрелять можна. Я стрелял кабана из получока ТОЗ 34, нормально, завалил.
 

Атос

Мисливець
Гусар;156114 сказав(ла):
Похоже что-то на пулю Бренеке. С получока ней стрелять можна.
Что похоже?Я,я,я....видел, стрелял,и так во всех темах и ничего конкретного.С бренеке у этой пули общий только СВИНЕЦ.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Атос;156121 сказав(ла):
Гусар писал:
Похоже что-то на пулю Бренеке. С получока ней стрелять можна.
Что похоже?Я,я,я....видел, стрелял,и так во всех темах и ничего конкретного.С бренеке у этой пули общий только СВИНЕЦ.
В першу чергу треба дати нормальні фото, а потім хаяти тих, хто щось бачив чи чимсь стріляв.
На Ваших фото куля похожа на Гуаланді. Але на гільзі написано, що це куля Сага Бала Макіза. Нею з 1/2 чока стріляти можна це точно. Російські мисливці її ставлять навіть вище Полєвої №3. Ефективно себе показала на полюванні на лося.
Сам я нею не стріляв. Якщо Вас бентежить куля, то розберіть патрон і все стане ясно.
Добавлю: ВВ - це 00.
 

Гусар

Слідопит
Уважаемый Атос. Я помоему Вас не хаял. Научитесь вести себя на форуме коректно. Если конечно Вас к этому родители приучили. С ув.
 

Yarik87

Мисливець
Sanek L.;156098 сказав(ла):
Доброго дня. От збираємось скоро на вдкриття. роблю ревізію патронів. Питання перше, підскажіть буть ласка, що за куля в патроні (див фото), і чи можна стріляти з насадки 0,5 (рушниця МР-153) і як зарекомендувала себе дана куля. Питання №2 Так само, набої Сага, але маркування ВВ. Це два нуля чи щось інше. Дякую
http://webportalsrv.gost.ru/portal/...7e8dc2665ea91574c325763a0044b912?OpenDocument
 
Зверху