тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

север

ветеран форуму
надійна команда
Пане север, до вас питання:), з якою зброєю ви ще полювали окрім іж-54?
С ТОЗ-66 не охотился и не имею желанию это воплотить в жизнь. В нашем коллективе есть старый норник со штучным ТОЗ-66. У него всего два вида патронов на пушных : "П" и "Н": поле-нора.
Ружье, как ружье.
В выдающемся бое замечено не было.
Та же БМ, тот же 63 в 12 калибре. Не более того как, ИМХО.
 

Корнилов

Снайпер
С ТОЗ-66 не охотился и не имею желанию это воплотить в жизнь. В нашем коллективе есть старый норник со штучным ТОЗ-66. У него всего два вида патронов на пушных : "П" и "Н": поле-нора.
Ружье, как ружье.
В выдающемся бое замечено не было.
Та же БМ, тот же 63 в 12 калибре. Не более того как, ИМХО.
А разве ТОЗ БМ,был в 12 к.)))
 
Пане Север, земляче, якщо не таємниця, який Ваш здобуток за минулий сезон? Лисичка + зайчик, а качок - голубів - приблизно.( гусиків до уваги не берем, проводжаємо тільки поглядом)
Просто пан ATIS вважає що його рушничка иж-54( в реальності не знаю яка модель), я - що мій иж-54 (тоз-66ш), думаю, ще деякі мисливці в яких під аватаркою написано: профі - снайпер, що у нас найкраща зброя, тому що добуває дох-хріна))
Ще знаю мисливців із мого охот колективу, декількох із сусідніх охот колективів, в яких иж-54( иж-27, тоз-34, иж-58, тоз-63) також впевнені що зірвали джек-пот по зброї)))
А от решті мисливців не поталанило, їхня зброя гірше влучає.
Хоча якщо їм більше практики чи мисливської вдачі то прийде і на їхню вулицю - иж 54)))
 
Погоджуюсь з вами, пане АTIS, що при зміні рушнички чи якості набоїв, влучання присутне, іноді підранки, іноді пуху вибьеш, оскільки зависив ,тому що мушка не така до якої вже звик.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пане Север, земляче, якщо не таємниця, який Ваш здобуток за минулий сезон? Лисичка + зайчик, а качок - голубів - приблизно.( гусиків до уваги не берем, проводжаємо тільки поглядом)
Просто пан ATIS вважає що його рушничка иж-54( в реальності не знаю яка модель), я - що мій иж-54 (тоз-66ш), думаю, ще деякі мисливці в яких під аватаркою написано: профі - снайпер, що у нас найкраща зброя, тому що добуває дох-хріна))
Ще знаю мисливців із мого охот колективу, декількох із сусідніх охот колективів, в яких иж-54( иж-27, тоз-34, иж-58, тоз-63) також впевнені що зірвали джек-пот по зброї)))
А от решті мисливців не поталанило, їхня зброя гірше влучає.
Хоча якщо їм більше практики чи мисливської вдачі то прийде і на їхню вулицю - иж 54)))
Количество добытой дичи- это не критерий якости ружья.
В одних угодьях дичи больше, в других меньше. Это логично. Как и то, что одни охотники расстреливают за день по патронташу, а иногда приходишь домой и с чистыми стволами.
Критерий-количество произведенных выстрелов на единицу добытой дичи.
Всем известно, что у хороших стрелков этот показатель колеблется в пределах 1-3 выстрела на единицу дичи.
Так, вот, если Вам так уж интересны мои результаты охоты, то с вышеозвученным ружьем ( марку не называю, чтобы не было претензий) я на протяжении 11 лет не выхожу за эти параметры.Будь то по птице или по зверю.
И зарядив, допустив, 300 патронов, я четко могу прогнозировать свои результаты охоты. Именно с этим ружьем.
И именно за это я его и ценю.
Так как охота с ним придает уверенность в конечном результате.
А годы практики это лишь подтверждают.
И главный критерий здесь-стабильность.
С другими ружьями такой уверенности не было.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
Я Вас зрозумів)
Скажіть будьласка, якщо мисливець робить постріл на відстані( скажімо 50-60м) влучає, звір іде підранком, другим пострілом добавить не має можливості, врешті -решт звір тримає мисливця на відстані 80-90м і мисливець робить більше трьох пострілів щоб добрати дичину.Виходить не ,,стрілок''?))
 
Якщо стріляти всього звіря до 35м, то я з вами згоден, досить і 1-2 патрона.
А як бути в морозні дні коли сніг репить і той самий зайчик піднімається в 50 і + ?))
 
Стосовно качки, фазана( що правда у нас з вами його немає) можна вважати мисливця майстром пострілу якщо він стріляє не далі 20-25м і на добування витрачає 1-3 набоя?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я Вас зрозумів)
Скажіть будьласка, якщо мисливець робить постріл на відстані( скажімо 50-60м) влучає, звір іде підранком, другим пострілом добавить не має можливості, врешті -решт звір тримає мисливця на відстані 80-90м і мисливець робить більше трьох пострілів щоб добрати дичину.Виходить не ,,стрілок''?))
Це "погано в квадраті".
 
Стосовно зброї, мисливцям які полюють на птицю із під песика, ваша і моя влучність, на відстань 40-70м, і нах не на! Оскільки вони полюють на ,,коротке'' , так як визначити чия зброя краща? Ваша, моя, чи діда Степана, який циліндром на 15м дробом √7 стріляє фазана вправно?
П.С. Своею зброею я як і Ви, (після ,, Шила'') перекриваю ВСІ види полювань, але такої безмірно - ....... любові до своеї рушниці не маю, оскільки вважаю, що мир клином не зійшовся.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:)
1. Нащо так далеко стріляти?
2. Якщо такі умови полювання, то треба мати собаку, яка добирає підранків.
 
Маю собаку, навіть дві, але люблю потропить, собаки не дають шансів приблизитись до звіра.
В разі потреби, собак підвезуть, або сходжу візьму сам.
Але підранка доберу!
 
Зверху