тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

ATIS

Снайпер
И в чем, по-Вашему, это выражается
В підборі патрона, з 66 що не вкинь в стволи, куча і Осип в нормі. А в іжаків, согласовуй, підбирай. Маю ще Іж 12, то теж така ситуація, але підібрав патрон і років десять якось добував звірину.;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В підборі патрона, з 66 що не вкинь в стволи, куча і Осип в нормі. А в іжаків, согласовуй, підбирай. Маю ще Іж 12, то теж така ситуація, але підібрав патрон і років десять якось добував звірину.;)
Это все чистейшей воды субъективщина.
12-й год с ИЖ-54. Правда, я не кучей меряю, а результатами охоты.
Часть с них- на форуме.
Я не обговариваю ружья.
У каждого из нас- свои предпочтения.
Просто, прежде, чем что-то критиковать, надо думать.
Тем более, зачем цепляться к конкретной модели?
С ИЖ-27, например, сравните, бой своего ТОЗ-66?
С удовольствием почитаю, что напишут владельцы ИЖ-27, в Ваш адрес.:p:p:D:D:D
Уверен, Вас утопчут в грязь. Почему? Потому, что благодарных владельцев ИЖ-27 в десятки, а то и в сотни раз, больше, чем ТОЗ-66.
Каждый кулик свое болото хвалит.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Правда, я не кучей меряю, а результатами охоты.
Мені на полюванні взагалі немає різниці яка зброя, аби приклад мені лежав, і все буде падати. Але якщо патрон не буде давати гарну осип, то можливі обноси чи підранки. Мав я якось Вольфа, скажу так що вся радянщини навіть близько не стояла а це ще не сама краща рушниця з Європи. Любим патроном, завод чи самокрут, Осип завжди бомба. Шкода що довелося продати.:(
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Друже ,
Мені на полюванні взагалі немає різниці яка зброя, аби приклад мені лежав, і все буде падати. Але якщо патрон не буде давати гарну осип, то можливі обноси чи підранки. Мав я якось Вольфа, скажу так що вся радянщини навіть близько не стояла а це ще не сама краща рушниця з Європи. Любим патроном, завод чи самокрут, Осип завжди бомба. Шкода що довелося продати.:(
Яка європейська зброя , може бадатися з іжом 54 , друже Ви про що говорите :D:D:D
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Нічого видатного я в 54 не побачів !!! Про таку річ я баланс там взагалі забули !!! А 66 ті просто чудові мають баланси !!! Завтра постараюсь зробить фото !!! І закіну !!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, бой уже обсудили, теперь- баланс. Следующим будет - вес?;):):D:rolleyes:
П.С. С наступающим!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Серг-Кл

Слідопит
Тема ТОЗ 66, что здесь делает ИЖ?
 
Зверху