с двадцаткой на зайца

Patso

Снайпер
Ось мої рецепти заячих патронів на 20-ку:
Рушниця ТОЗ-БМ.
1. В півчок: латунка під жевело, 1,9г крука безконтейнерний пластиковий пиж-амортизатор 16 калібру або корковий пиж 16калібру, попри стінку гільзи полоска кортону (щоб не свинцювало ствол) 24г дробу №2, пластикова заглушка на дріб. Такий патрон зручний ще тим, що не достріляні патрони за заячий сезон, легко перетворюються на патрони качині на наступний сезон - витягнув звглушку, висипав двійку, засипав сімку, ту ж заглушку назад. Чи навпаки.
Якщо полювання заєць-куріпка, то цей патрон в чок, а в півчок №7, чи №9. такого ж спорядження.

2. Чок: пластикова гільза, 1,5 г тахо або 1.3 нобеля 206S обтюратор, корковий або войлочних пиж, контейнер в ньому №00, прокладка, закрутка.
Спорядження крупного дробу в 20 калібрі схоже на спорядження картечного патрону в 12.Якщо картеч засипати хаотично, то доброї кучності не получиться. Тому 00 складаю рядами. Дробини лягають в контейнер по 7 штук в ряд. Останню порцію дробу, яка не влазить в контейнер вже просто засипаю зверху. Так дріб менше деформується і дає гарну кучність.


Маю також комбінашку з гладким стволом 20 калбіру довжиною 46см - циліндр. Що цікаво, кучність при стрільбі з нього другий варіантом патрона значно вища ніж першим, при тому що дробин там значно менше, а картеччю стріляє взагалі дуже кучно.
 

serj11

Мисливець
Имею МЦ20-01,и ИЖ 18ем-20к.Первый сезон без трофеев,но я упертый,прошло еще два сезона и все наладилось.Выяснилось( стрелял контейнером с получека)контейнер лишний для двадцатки,пошли рубаться пыжи прокладки тугие,начала падать дичь но хотелось лучшего боя.Начал использовать пыжи не только ФЕТР а и ДВП стало ещё лучше меньше разбивало сноп.Ну вот и конечный результат 1,4 (Тахо) 3мм на порох тугая прокладка,ФЕТР на него ДВП тоненькая прокладка и 24 гр номер 4 дроби закрутка звезда.40 м заяц тряпкой,в тушке 4-5 дробин.Таким патроном стреляю зайца,фазана куропатку.Приобрел здесь на форуме пыж Диана очень плотный думаю будет еще лучше результат.
 
Зверху