самокрут 16 кл

tar@s

Новачок
патрони роблю сам, але цього сезону по перу патронами в контейнері які я робив задоволений небув ,,,кучності і дальності нема хоча вистріл різкий хороший а дріб розсіваеться,,,,,,.роблю так 1.8 соколу пиж контейнер 28 гр дробу прокл закрутка контейнери з розірваними пелюстками ))))ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ)))з повагою
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
А яка в тебе, Тарас, рушниця? Яка довжина стволів?
Просто треба експериментувати.
 

gebels11

Слідопит
tar@s;158446 сказав(ла):
патрони роблю сам, але цього сезону по перу патронами в контейнері які я робив задоволений небув ,,,кучності і дальності нема хоча вистріл різкий хороший а дріб розсіваеться,,,,,,.роблю так 1.8 соколу пиж контейнер 28 гр дробу прокл закрутка контейнери з розірваними пелюстками ))))ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ)))з повагою
Уважаемый Тарас,дабы выстрел у вас был эфективным,советую закрывать патрон с пыж-контейнером звёздочкой,чтобы поставленая вами на дробь прокладка ни разбивала дробовой заряд.Ну и конечно как сказал вам Одинокий волк,нужно эксперементировать и подбирать нужное соотношение пороха и дроби,под каждый ствол индивидуально.С.УВ.GEBELS11
 
Я, при довжині стволів 650 мм, на 28 г шроту використовую 1,85 г Соколу (по банці 2,3 г - на 35 г шроту).
Закриття зірочкою дійсно добавляє кучночті.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Іван Олександрович;159809 сказав(ла):
Я, при довжині стволів 650 мм, на 28 г шроту використовую 1,85 г Соколу (по банці 2,3 г - на 35 г шроту).
Закриття зірочкою дійсно добавляє кучночті.
!!! По банци, уважаемый, 2,3 на 35 грамм для 12-го калибра.
Для 16-го калибра такой навески дроби 35 грамм, нет.
По Соколу максимальная навеска на 16-й калибр 2,1 на 30 грамм.
Так, что не путайте форумчан. С ув.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
tar@s;158446 сказав(ла):
патрони роблю сам, але цього сезону по перу патронами в контейнері які я робив задоволений небув ,,,кучності і дальності нема хоча вистріл різкий хороший а дріб розсіваеться,,,,,,.роблю так 1.8 соколу пиж контейнер 28 гр дробу прокл закрутка контейнери з розірваними пелюстками ))))ПОРАДЬТЕ ЩОСЬ)))з повагою
Я снаряжаю, 2,0 пороха на 28 дроби в контейнер, резкость и кучность отличная, дробь №5 №3, ружье ИЖ-12, ствол 730 мм.
Попробуйте поэкспериментировать с номерами дроби.
 
Зверху