пуля на кабана

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
Так точно, гильза Pionki...;)
Один выстрел-одна гильза.;) для повторного снаряжения не подходит...
Ну очень уж, они мне нравятся, для пулевой стрельбы...
Прикупил себе несколько сотен разного цвета... Долго искал...
Толщина стенки гильзы 0.8-0.9 мм, при снаряжении пыж-обтюратор садится очень плотно.
Пуля в гильзе не болтается и при закрутке стенка гильзы не залазит под пулю, как происходит с тонкостенными...
В общем-снаряжаю/закручиваю, потом в руках покручу и "Испытываю Ни с Чем Не Сравнимое Эстетическое Удовлетворение" ;););)
Так на рахунок обтюрації і посадки кулі то нормально..... навіть гуаланди біор h20 і h 18 пижи нормально входять в гільзу..... і ще дробові патрони на качку літом то не розриває гільзи якщо закриті закруткою....... Але кульові патрони не так часто і використовуються як дробові. За те получається класний патрон.....
 

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
А що хто може сказати за такі кулі як гуалашка, контарева, булава ш, хтось на полюванні використовував ці кулі?????
 

Николай5599

Новачок
Есть вопрос как собрать патрон с пулей диаболо чтоб гарантировано она не сминалась в столе.
Сам пользуюсь калиберной пулей в виде колпачка с продольными рёбрами принцип тот же что у диаболо. В целом пуля точная но около 10-12% всегда уходят в отрыв. Думаю что из-за неравномерного смятия в столе. Чтоб не пробовал не могу повлиять на % отрывов.
Пробовал разную комбинацию пыжей, ставить на опилки, заполнять полость опилками или парафином.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Есть вопрос как собрать патрон с пулей диаболо чтоб гарантировано она не сминалась в столе.
Сам пользуюсь калиберной пулей в виде колпачка с продольными рёбрами принцип тот же что у диаболо. В целом пуля точная но около 10-12% всегда уходят в отрыв. Думаю что из-за неравномерного смятия в столе. Чтоб не пробовал не могу повлиять на % отрывов.
Пробовал разную комбинацию пыжей, ставить на опилки, заполнять полость опилками или парафином.
Нахрена писать один и тот же пост в куче тем.. В одной тесно?
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Ось таких недавно нахімічив 10 шт. Тепер тільки час щоб відстрілять треба.....
 

Sashok Hunter

Мисливець
Ось таких недавно нахімічив 10 шт. Тепер тільки час щоб відстрілять треба.....
Цікаво,обовязково вкажіть зброю та звуження з яких плануєте вести відстріл.
Порох я так зрозумів з фото А0,вкажіть нівску,також цікаво,дякую
 

ТАР

Снайпер
про Бреннеке також читав відгуки чудові.
А як по зупиняючій дії? Про Моноліт хтось казав що це шило.
Шило це більш до Полева підходить,а після 32гр. Моноліту навряд щось кудись побіжить. Бренекке чудова куля"одна з найкращих",що по зупиняючій дії,що по точності але свинцева, тому я віддаю перевагу моноліту бо полюю в основному в густих лісах і болотах.
 

troeshnek

Мисливець
Шило це більш до Полева підходить,а після 32гр. Моноліту навряд щось кудись побіжить. Бренекке чудова куля"одна з найкращих",що по зупиняючій дії,що по точності але свинцева, тому я віддаю перевагу моноліту бо полюю в основному в густих лісах і болотах.
я лише починаю полювати і почитавши відгуки по кулям зупинився на Моноліті та Бреннеке, та розмірковую на чому зупинити свій вибір.
 

ТАР

Снайпер
я лише починаю полювати і почитавши відгуки по кулям зупинився на Моноліті та Бреннеке, та розмірковую на чому зупинити свій вибір.
Постріляйте по бумажним мішеням обома кулями, яка краще полетить з Вашої рушниці ту і обирайте.
 

Sashok Hunter

Мисливець
я лише починаю полювати і почитавши відгуки по кулям зупинився на Моноліті та Бреннеке, та розмірковую на чому зупинити свій вибір.
Однозначно тільки відстріл покаже яка з куль краще полетить з вашої зброї, особисто в мене з 0,75 мм звуження летить суперово МОНЛІТ 32,оригінльною БРЕНЕКЕ не стріляв тож за її не скажу
 

troeshnek

Мисливець
Однозначно тільки відстріл покаже яка з куль краще полетить з вашої зброї, особисто в мене з 0,75 мм звуження летить суперово МОНЛІТ 32,оригінльною БРЕНЕКЕ не стріляв тож за її не скажу
у моєї рушниці змінні чоки, стріляв лише монолітом 32 гр. також на пачці від набоїв виробник пише що монолітом не можна стріляти таким звуженням як ви стріляли. Я пробував циліндр і циліндр з напором, але дистанція була не більше 30 метрів.
 
Зверху