пуля на кабана

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
В цьому сезоні добув кабанчика 130-140 кг кулею шш 16 кал.(Як підкаліберна в 12 кал для чока) стріляв приблизно 45-55 метрів. Куля пройшла на виліт. 2 сегмента відірвало після того як куля зайшла в другу лопатку. Кулею шш 12 кал - промах.( забагато взяв на перед). Кулі купував на форумі... Споряджав сам... Дуже сподобались...
 

Соболь 2000

Слідопит
Для меня лучшей пулей являються именно эта . Стрелял ею с иж 54 иж 27 тоз 34 фабарм лион. Только не магнум а в 70 гильзе
image.jpg
 

Sashok Hunter

Мисливець
В цьому сезоні добув кабанчика 130-140 кг кулею шш 16 кал.(Як підкаліберна в 12 кал для чока) стріляв приблизно 45-55 метрів. Куля пройшла на виліт. 2 сегмента відірвало після того як куля зайшла в другу лопатку. Кулею шш 12 кал - промах.( забагато взяв на перед). Кулі купував на форумі... Споряджав сам... Дуже сподобались...
Підкажіть рецепт спорядження на кулю 16 кал. для 12кал. як підкаліберну(сам замовляв і ще не споряджав),та який порох і навіску ви берете під 12 кал. ШШ, звуження та як летить, дякую
 

Patso

Снайпер
Підкажіть рецепт спорядження на кулю 16 кал. для 12кал. як підкаліберну(сам замовляв і ще не споряджав),та який порох і навіску ви берете під 12 кал. ШШ, звуження та як летить, дякую
Мабуть краще брати кулю шш 20го калібру-магнум в контейнері 12-го
 

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
Підкажіть рецепт спорядження на кулю 16 кал. для 12кал. як підкаліберну(сам замовляв і ще не споряджав),та який порох і навіску ви берете під 12 кал. ШШ, звуження та як летить, дякую
Гільза тахо нова, капсуль686, порох НС 206$ 1.7 пиж гуаланди h21, на нього накручена куля. Для центрування кулі роблю обкладки 2 шт. пластмасової каністри(з під грунтовки) . Кулі відстрілював на полі по жестяному відрі з рук,всі приходять рівно, розбіг з відстані приблизно 45-60 м. не виходить за рамки 15-20 см. Для мене це добре. По можливості у мисливський час стараюсь частіше стріляти кулями помішенях різного роду( пень, відра), тим самим практично бачу як споряджаю і що виходить. З повагою.......
 

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
Мабуть краще брати кулю шш 20го калібру-магнум в контейнері 12-го
То теж добре. Але маю тільки голови 16 і 12 кал. Комплектуючі сам підбираю. Кулі шш можна споряджати з багатьма комплектуючими....... Особисто для мене ця куля дуже підходить для полювання...... простота спорядження, точність, експансивність...... все на висоті..... З повагою.......
 

04Мах_ІЖ26Е

Новачок
Також є ще ряд куль якими я користуюся але всі споряджаю сам... гуаланди 32, полева3, бренеке. Дуже цікавить куля удар 32 стальна...... На слідуючий сезон хочу придбати і протестувати.... ні чим не поступається кулі рубейкіна але є великий+ хвостовик....... на мою думку менше вибаглива до спорядження і стабільніша в польоті а тут і точність!!!!!
 

Sashok Hunter

Мисливець
Гільза тахо нова, капсуль686, порох НС 206$ 1.7 пиж гуаланди h21, на нього накручена куля. Для центрування кулі роблю обкладки 2 шт. пластмасової каністри(з під грунтовки) . Кулі відстрілював на полі по жестяному відрі з рук,всі приходять рівно, розбіг з відстані приблизно 45-60 м. не виходить за рамки 15-20 см. Для мене це добре. По можливості у мисливський час стараюсь частіше стріляти кулями помішенях різного роду( пень, відра), тим самим практично бачу як споряджаю і що виходить. З повагою.......
Дякую,попробую так
 

Sashok Hunter

Мисливець
Також є ще ряд куль якими я користуюся але всі споряджаю сам... гуаланди 32, полева3, бренеке. Дуже цікавить куля удар 32 стальна...... На слідуючий сезон хочу придбати і протестувати.... ні чим не поступається кулі рубейкіна але є великий+ хвостовик....... на мою думку менше вибаглива до спорядження і стабільніша в польоті а тут і точність!!!!!
Дасть Бог в неділю відстріляю УДАР від пана Остапа,споряджав так як написано в його темі на А0 1,9г,пропка 5 мм.(стріляти планую 0,75 мм.) Ще думаю відстріляти кулі ШШ від пана Сергія( Сергій хай вибачить все не було коли;)) відстріл буде з 0,25мм.
Якщо все буде добре,то результат викладу у відповідних темах ТС у яких брав кулі....ну і тут
Ружик АТА NEO 12
 
Останнє редагування:

Patso

Снайпер
Також є ще ряд куль якими я користуюся але всі споряджаю сам... гуаланди 32, полева3, бренеке. Дуже цікавить куля удар 32 стальна...... На слідуючий сезон хочу придбати і протестувати.... ні чим не поступається кулі рубейкіна але є великий+ хвостовик....... на мою думку менше вибаглива до спорядження і стабільніша в польоті а тут і точність!!!!!
Я її ще сам не протестував, але думаю має полетіти добре. Якщо 28 г і 38г летять добре, то 32г - має бути як золота середина!
 

04Мах_ІЖ26Е

Новачок

sem97

Мисливець
Це гільза піонкі??????? Якщо так, то зимою дульце під час пострілу розриває майже до половини в кожній гільзі....... в мене частина куль шш в піонках. Один постріл і гільза ----.....
Так точно, гильза Pionki...;)
Один выстрел-одна гильза.;) для повторного снаряжения не подходит...
Ну очень уж, они мне нравятся, для пулевой стрельбы...
Прикупил себе несколько сотен разного цвета... Долго искал...
Толщина стенки гильзы 0.8-0.9 мм, при снаряжении пыж-обтюратор садится очень плотно.
Пуля в гильзе не болтается и при закрутке стенка гильзы не залазит под пулю, как происходит с тонкостенными...
В общем-снаряжаю/закручиваю, потом в руках покручу и "Испытываю Ни с Чем Не Сравнимое Эстетическое Удовлетворение" ;););)
 
Останнє редагування:
Зверху