пропитка льняным маслом и воронение

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
та ні стопудово, воно реально наче всохлося і що приклад що цівйо
Ну, можна прийти до висновку, що деревина була вологою ще на заводі під час виготовлення... Інакше - аж ніяк!.. :(
 

rediska

Мисливець
Так сам же сказав, що "всохлося"?!.
ви не зрозуміли! я зняв його півтора місяці назад і почав реанімувати, вчора почав збирати і зрозумів що чи всохлося чи щось типу цього, а за 40 років з ним цього не ставалось
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, може щось і не зрозумів...
Однак, якщо, наприклад, Ви приєднали приклад до колодки та прикрутили, дерево встало без шату, а між, наприклад, хвостовиком колодки та вирізом під нього у прикладі є певний зазор до 1 мм, то це - нормальне явище! Якщо той хвостовик щільно буде притулятися до виємки у прикладі, то там скоро з'являться тріщини.
Ми один одного правильно зрозуміли?.. А головне - шату немає?
 

rediska

Мисливець
Во - нашел, о чем я:
http://guns.allzip.org/topic/54/254748.html
Смотри пост #1
Для хвостовика - те же правила!
просвіт між колодкою і прикладом зявився по всій площині їх прилягання те саме і з цівйом, між деревом і металом немає щільного прилягання, і хвостовик там точно ні при чому
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
просвіт між колодкою і прикладом зявився по всій площині їх прилягання те саме і з цівйом, між деревом і металом немає щільного прилягання, і хвостовик там точно ні при чому
Можливо, ми таке про різне, зроби краще фото, тоді поговоримо! Гаразд?..
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ви не зрозуміли! я зняв його півтора місяці назад і почав реанімувати, вчора почав збирати і зрозумів що чи всохлося чи щось типу цього, а за 40 років з ним цього не ставалось
Дерево наждачкой снимали на опорных поверхностях приклада?
 

okhorly

Слідопит
і за 40 років не висохла? і що з нею робити?
Сушили в тепле или при комнатной т-ре? Я сушил на батарее и у меня усохла 50-ти летняя деревяшка.Хорошо, что в затыльнике, немного опилил затыльник. Другой приклад -самодельный 20-ти летний орех усохся как у Вас - в месте присоединения колодки. Пришлось переосаживать. Сушить лучше на окошке, не перегревать. Составов для домашнего вороненя в ормагах есть разных, но покрытия, как правило, не долговечное.
 

rediska

Мисливець
Сушили в тепле или при комнатной т-ре? Я сушил на батарее и у меня усохла 50-ти летняя деревяшка.Хорошо, что в затыльнике, немного опилил затыльник. Другой приклад -самодельный 20-ти летний орех усохся как у Вас - в месте присоединения колодки. Пришлось переосаживать. Сушить лучше на окошке, не перегревать. Составов для домашнего вороненя в ормагах есть разных, но покрытия, как правило, не долговечное.
сушив і на підвіконні а нагрівав на припічку, сьогодні на ніч залишив на підвіконні в літній кухні а ввечері спробував зібрати і знову перевірив просвіти направивши на лампу то начебто стали менші. буду пробувати залишати там же на підвіконні на ніч бо трохи сиріше , як я розумію направивши на лампу ніде не повинно бути жодного просвіту?
 

okhorly

Слідопит
сушив і на підвіконні а нагрівав на припічку, сьогодні на ніч залишив на підвіконні в літній кухні а ввечері спробував зібрати і знову перевірив просвіти направивши на лампу то начебто стали менші. буду пробувати залишати там же на підвіконні на ніч бо трохи сиріше , як я розумію направивши на лампу ніде не повинно бути жодного просвіту?
Не надо греть, пусть сохнет естественным путем. Это долго, но есть шанс,что переосаживать не прийдется.
 

Peresvetk

Слідопит
на вулицю на пару діб, тіль під укриттям. Набере природню вологу. Тільки плівку від масла знімить суконкую
 
Зверху