прицільні планки під замовлення

shpak

Мисливець
Прикро те, що на таку пропозицію клюне людина без поняття про такі речі. Згодом можуть бути не гарні , а може і плачевні наслідки.
Думаю, що то все повна маячня !
Мабуть час шановним модераторам зважити дану пропозицію і зробити справедливий вердикт.
З Повагою до форумчан !
А що не так з темою? Тема з ортопедичними прикладами мене зацікавила,так само як із планками!
 

Ланвін

Новачок
Так планки не має..на вашій рушниці.. і ви б мали розуміти що ніхто паяти на ваших стволах нічого не буде...варіан який себе виправдав це скотч..Метод перевірений...На сонці витриманий...те що до йорзання(так це питання ...вашої акуратності) .і це нажаль найбільш ефективний спосіб. Ми робили і кріплення але вони постійно відкручувались..
Так планки не має..на вашій рушниці.. і ви б мали розуміти що ніхто паяти на ваших стволах нічого не буде...варіан який себе виправдав це скотч..Метод перевірений...На сонці витриманий...те що до йорзання(так це питання ...вашої акуратності) .і це нажаль найбільш ефективний спосіб. Ми робили і кріплення але вони постійно відкручувались..
А що не так з темою? Тема з ортопедичними прикладами мене зацікавила,так само як із планками!
Прикро те, що на таку пропозицію клюне людина без поняття про такі речі. Згодом можуть бути не гарні , а може і плачевні наслідки.
Думаю, що то все повна маячня !
Мабуть час шановним модераторам зважити дану пропозицію і зробити справедливий вердикт.
З Повагою до форумчан !
із 13 років і до сьогодення протягом 37 років ми займаємося стендовою стрільбою і тому маємо певні уявлення щодо різновидів і моделей зброї. Щодо наслідків (тим паче). Можливо маючи таку рушницю ви напишите навіщо вам планочка.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Ланвін

Новачок
Я так розумію,що планки акцентовані більш на спортивну стрільбу,яка останнім часом динамічно,в Україні розвивається. Думаю,що тема зацікавить людей,хто періодично відвідує стенд.
і не лише на тих хто займається стендовою стрільбою, багато мисливців бажать зробити свою рушницю більш прикладистою. Планочка дозволяє вирішити певні питання.
 

shpak

Мисливець
і не лише на тих хто займається стендовою стрільбою, багато мисливців бажать зробити свою рушницю більш прикладистою. Планочка дозволяє вирішити певні питання.
Я це все-прекрасно розумію;). Нажаль,не всі мисливці розуміють,навіщо ті планки і «коряві,страшні» приклади.
 

Ланвін

Новачок
Я це все-прекрасно розумію;). Нажаль,не всі мисливці розуміють,навіщо ті планки і «коряві,страшні» приклади.
зато пиляти і стругати не треба
Я це все-прекрасно розумію;). Нажаль,не всі мисливці розуміють,навіщо ті планки і «коряві,страшні» приклади.
Зато пиляти і стругати не потрібно підкрутив і все норм...☺наїв щоки...закрутив в один бік.Схуд..вернув назад
 
Ось рушниця для стенду і не тільки !
І ви хочете сказати, що я захочу на неї змінну прицільну планку чи взагалі її замінити ?
Той, хто купує зброю для стендової стрільби - заздалегідь придбає її по своїм вибагам.
d39062f6527ea31723fc8c25bb11153ce9ba3935dd6fa762caf9e59cda0c286d.0.JPG
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
По моему мы являемся свидетелями появления очередного подпольного "Одесского цеха" по изготовлению деталей к охотничьим ружьям(их родоначальниками были "джинсовики" в свое время...).И размах предложений у них шикарный (это видно по их новым темам).Что то на подобии :Детали одноразки(на один выстрел)...
Прикро те, що на таку пропозицію клюне людина без поняття про такі речі. Згодом можуть бути не гарні , а може і плачевні наслідки.
Думаю, що то все повна маячня !
Мабуть час шановним модераторам зважити дану пропозицію і зробити справедливий вердикт.
З Повагою до форумчан !
Ви сильно помиляєтеся, я знаю про цю майстерню років десять, їх вироби користуються дуже великим попитом в спортивній стрільбі. За роки існування вони довели свою продукцію до відповідності та вимогам використання з урахуванням бажання клієнтів, повірте все там технологічно та надійно, не треба хаяти те чого не знаєте.
Всім мира та добра !
 

Ланвін

Новачок
зато пиляти і стругати не треба

Зато пиляти і стругати не потрібно підкрутив і все норм...☺наїв щоки...закрутив в один бік.Схуд..вернув назад
Ось рушниця для стенду і не тільки !
І ви хочете сказати, що я захочу на неї змінну прицільну планку чи взагалі її замінити ?
Той, хто купує зброю для стендової стрільби - заздалегідь придбає її по своїм вибагам. Переглянути вкладення 751260
Ось рушниця для стенду і не тільки !
І ви хочете сказати, що я захочу на неї змінну прицільну планку чи взагалі її замінити ?
Той, хто купує зброю для стендової стрільби - заздалегідь придбає її по своїм вибагам. Переглянути вкладення 751260
в мене склась думка що ви нічого не хочете, ви просто хочете подискувати і показати всі ваші рушниці.
 
Ви сильно помиляєтеся, я знаю про цю майстерню років десять, їх вироби користуються дуже великим попитом в спортивній стрільбі. За роки існування вони довели свою продукцію до відповідності та вимогам використання з урахуванням бажання клієнтів, повірте все там технологічно та надійно, не треба хаяти те чого не знаєте.
Всім мира та добра !
в мене склась думка що ви нічого не хочете, ви просто хочете подискувати і показати всі ваші рушниці.
Та показувати і хизуватись не моє.
Та і не хочу нічого такого.
Успіху вам.
 
Ви сильно помиляєтеся, я знаю про цю майстерню років десять, їх вироби користуються дуже великим попитом в спортивній стрільбі. За роки існування вони довели свою продукцію до відповідності та вимогам використання з урахуванням бажання клієнтів, повірте все там технологічно та надійно, не треба хаяти те чого не знаєте.
Всім мира та добра !
Хотів би, щоб я помилявся.
Дякую !
 

Валик-58-58

Мисливець
Так планки не має..на вашій рушниці.. і ви б мали розуміти що ніхто паяти на ваших стволах нічого не буде...варіан який себе виправдав це скотч..Метод перевірений...На сонці витриманий...те що до йорзання(так це питання ...вашої акуратності) .і це нажаль найбільш ефективний спосіб. Ми робили і кріплення але вони постійно відкручувались..
Витримує на стендах, про сонечко навіть говорити не буду,
 

Віктор юра

Новачок
Доброго вечора! Планка вівера , на тікку? І яка приблизно вага і ціна, як що робите? Дякую!
 
Зверху