притравочные станции

bayun111

Новачок
Подскажите адреса притравочных станций для норных,думаю многим будет инересна ета информация.Особенно интересует Хмельницкая и Винницкая обл.Заранее благодарен.
 

bayun111

Новачок
собаколюб;95874 сказав(ла):
а мене цікавлять нагоночні угіддя для гончаків, бажано в хмельницькій обл.
Знайомий шукав 2 р. тому -офіційних по Хмельниччині не знайшов,домовлявся у часників десь за Вінницею,але говорив що в копійку добру обійшлося
 

Hanter93

Мисливець
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, випробувальна станція "Залісецька дача". Ті угіддя в основному використовуються для випробувань і змагань гончаків по лисиці та зайцю, але і нагонку теж можна провести. звіра в угіддях досить, єдине, що погано, то що крім профільних звірів для гончака є багато кози і кабана.
Собаколюб, номер мій маєте, звоніть, розкажу як туди попасти, з ким звязуватись і т.п.
 

bayun111

Новачок
/>Собаколюб, номер мій маєте, звоніть, розкажу як туди попасти, з ким звязуватись і т.п.[/quote]
Скиньте номер в лічку,цікавить притравка по кабану
 

собаколюб

Слідопит
Hanter93;96075 сказав(ла):
Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, випробувальна станція "Залісецька дача". Ті угіддя в основному використовуються для випробувань і змагань гончаків по лисиці та зайцю, але і нагонку теж можна провести. звіра в угіддях досить, єдине, що погано, то що крім профільних звірів для гончака є багато кози і кабана.
Собаколюб, номер мій маєте, звоніть, розкажу як туди попасти, з ким звязуватись і т.п.
дякую! правда я зараз занялась допуском на 2013, а потім буду мучити чоловіка з наганкою
 

Hanter93

Мисливець
bayun111;95877 сказав(ла):
Знайомий шукав 2 р. тому -офіційних по Хмельниччині не знайшов,домовлявся у часників десь за Вінницею,але говорив що в копійку добру обійшлося
Якраз і на Україні є 2 офіційні сертифіковані випробувальні станції для гончаків (заєць/лис),одна з них в Дніпропетровській обл., інша в Хмельницькій - Залісецька Дача! Значить погано шукали!
А нагоночних станцій по кабану (вольєрів) багато в кожній області, зокрема в Хмельницькій є біля Хмельницька, Красилова, Летичева! Якщо не помиляюсь, то вартість за 1 пуск-притравку 50 грн.
гарний вольєр є в Тернопільській обл. в Теребовлі.
Для норників гарний вольєр є в Ланівцях (Тернопільська обл.) - притравку можна провести по кабану, борсуку, лисиці.
 

dpsn

Новачок
Подскажите пожалуйста есть ли притравочная станция в Запорожье или Зап.области?
 
Зверху