порох Крук

Охотник77

Снайпер
Если учитывать, что старый Крук больше не выпускают и думаю выпускать не будут. А Крук 1,2 допродают то что оставалось. То и тема заглохнет.
Врятли заглохнет, в охотников на руках его ещо ого го сколько имеется. 30 лет союза нет а сокола советского в запасах у людей сколько:);)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
порох по кольору інший з тією де бумажняна наліпка?
Могу сделать детальные фото Крука 1995 г.в., если некоторые, самые ровные из всех ровных, не будут раскрывать свой клювик шире всех.
Впрочем, фото сделаю. Для нормальных, адекватных форумчан будет и интересно, и познавательно.
 

Varjag229

Слідопит
Я не о рецепте, а о мануале в банке. Выше писали просто, что в 2015 г навеска 2,2 г. У меня не так.
Касаемо рецепта: пороховой дозатор стабильно дает 2,12 г, дробовой 32 г #7.5 7%. 2,5 мм пробка 20 калибра на дно ПК Спорт-28, раздаю обтюратор утюжком, 686, звезда, докрутка итальянской боббиной "Специаль" через динамометр 12 кг. Скорость редко когда выпадет из 420-422. Универсальный патрон на 95% моих тренировок и охот.
Виходячи з рецепту вище, на "Круку"у п/к під 28 г. шроту поміщається 32 г.
Може хто використовував нормальний "Крук" (2,3/35) 2015-2017 років під 28 г. шроту №№8-6 з п/к Gualandi Piston Skeet BRS 25 (під 24 г шроту) або Одеським п/к "Спорт-24" ?
Поділіться перевіреним рецептом, будь-ласка.
 

huntumy

Зброяр
Для переломки можете смело снаряжать 1,8-1,9/28 + мощный капс. Снаряжение должно быть плотным.
Скорость будет 400-405мс.
Это провереный патрон!
На август снарядил А1 и GM3, осенью не удержусь. Все равно снаряжусь на круке. Уж больно он хорош на перелете для предельних расстояний
 

ATIS

Снайпер
[QUOTE="huntumy, post: 1040800, member: 16556"
На август снарядил А1 и GM3, осенью не удержусь. Все равно снаряжусь на круке. Уж больно он хорош на перелете для предельних расстояний[/QUOTE
Що є то є, крук гарний порох, шкода що більше не буде. Але Gm в мене те саме робить, от тільки в холодну пору ще не пробував.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я вже до крутив весь крук і ще залишилось до крутить пів банки Сокола (гранульованого), надіюсь що в цьому сезоні на голуба висмалю його.
І перейду на нобель під 28г (чи то 206v чи то с7v), ще не оприділився.
Бо цей уголь в стволах вже задовбав.
 

huntumy

Зброяр
Бо цей уголь в стволах вже задовбав.
А чим він міг задовбати?
Місяць а то і два не чистив і не дивився туди і все добре. За переломку взагалі мовчу.
А от результат повинен перекреслити всі мінуси.
Пам'ятаю кінець жовтня, мороз ввечері. Утва пішла тільки високо. Все що збив все знайщов. Скільки попало #5 стільки й вилитіло з другого боку. Що ще кращого можна чекати?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А чим він міг задовбати?
Місяць а то і два не чистив і не дивився туди і все добре. За переломку взагалі мовчу.
А от результат повинен перекреслити всі мінуси.
Пам'ятаю кінець жовтня, мороз ввечері. Утва пішла тільки високо. Все що збив все знайщов. Скільки попало #5 стільки й вилитіло з другого боку. Що ще кращого можна чекати?
Я раніше вже писав на рахунок пороха крук.
Мені в ньому не подобається не тільки грязні стволи і магазин з коробкою.
А і те що він різний від партії до партії.
В мене були різні, 2012; 2014; 2015роки
І ще була одна банка старого крука.(етикетка не збереглась, рік не пам’ятаю але приблизно початок 2000р).
Так сама цікава партія була 2012 я купив 10банок на компанію у Лени в Запоріжжі.
Всіє були задоволені.
Остальні партії мене не влаштували, я по пробував інший порошок і перейшов на нього, а крук по тихеньку до стріляв на утю.
Якось так
 

Varjag229

Слідопит
З врахуванням істотного подорожчання порохів від Vectan будуть брати й далі, бо по балістичних показниках "Крук" - чудовий порох.
На цьому відкритті по голубу і качці гарно відпрацювали патрони:
1) гільза S&B (товстостінна з високим донним пижем "півсфера") Т3 х М686 х 2,0 г. "Крук" (2017 р.в. - 2,3/35) х П/К "Спорт-24" х 28 г. шрот №7 х зірка 6 променів ручна докрутка - споряджені у 2019 році. Голуба з рідним звуженням 0,5 мм та стволом 710 мм знімав з досить великих висот.
2) гільза Cheddite T2 х М 688 х 1,95 г. "Крук" (2017 р.в.)/ 28 г. №7 х п/к Gualandi BRS 25 (Peston Skeet) на 24 г. - на ближніх та середніх дистанціях теж вогонь (по качці теж добре).
 

huntumy

Зброяр
Я раніше вже писав на рахунок пороха крук.
Мені в ньому не подобається не тільки грязні стволи і магазин з коробкою.
А і те що він різний від партії до партії.
В мене були різні, 2012; 2014; 2015роки
І ще була одна банка старого крука.(етикетка не збереглась, рік не пам’ятаю але приблизно початок 2000р).
Так сама цікава партія була 2012 я купив 10банок на компанію у Лени в Запоріжжі.
Всіє були задоволені.
Остальні партії мене не влаштували, я по пробував інший порошок і перейшов на нього, а крук по тихеньку до стріляв на утю.
Якось так
Я долго не стрелял круком, примерно до 15года. Не знаю какой был он в 2012г, но плохих отзывов о нем не было.
нестабильность от партиии к партии не заметил. Всегда ложу навеску менее указаной на этикетке. Все превосходно.
Если стрелять с пепеломки вообще проблем нет. Графит только в стволе.
В полуавтомате нет такой грязи как иногда описывают. Это зависит о человека. Скажем так, мое ружье без чистки отстреляет и 500 и 1000 патронов на круке абсолютно без проблем.
По боевым качествам нобелям немного не таго... Это могут подтвердить многие форумчане.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я долго не стрелял круком, примерно до 15года. Не знаю какой был он в 2012г, но плохих отзывов о нем не было.
нестабильность от партиии к партии не заметил. Всегда ложу навеску менее указаной на этикетке. Все превосходно.
Если стрелять с пепеломки вообще проблем нет. Графит только в стволе.
В полуавтомате нет такой грязи как иногда описывают. Это зависит о человека. Скажем так, мое ружье без чистки отстреляет и 500 и 1000 патронов на круке абсолютно без проблем.
По боевым качествам нобелям немного не таго... Это могут подтвердить многие форумчане.
На вкус і колір всі фломастери різні.
 

Leodr

Снайпер
Отстреливал Крук разных годов, разница только в навесках, мой ПА, работает без проблем, грязный только ствол, надо выстрелил один патрон с А1СП, и все чисто, это не необходимо а такого нет!
 

ATIS

Снайпер
Я долго не стрелял круком, примерно до 15года. Не знаю какой был он в 2012г, но плохих отзывов о нем не было.
нестабильность от партиии к партии не заметил. Всегда ложу навеску менее указаной на этикетке. Все превосходно.
Если стрелять с пепеломки вообще проблем нет. Графит только в стволе.
В полуавтомате нет такой грязи как иногда описывают. Это зависит о человека. Скажем так, мое ружье без чистки отстреляет и 500 и 1000 патронов на круке абсолютно без проблем.
По боевым качествам нобелям немного не таго... Это могут подтвердить многие форумчане.
Я використовую Крук, приблизно з 2008. Були різні партії, різниці не замітив, чсе було чудово.
А щодо бойових якостей, тут згідний, багатьом нобелям ще далеко... ;)
 

huntumy

Зброяр
На вкус і колір всі фломастери різні.
Не согласен. Запорожец никогда не был и не будет мерсом, ровно так же как и белый не станет черным.
Есть правда, есть противоположность. Ровно так же как правильно принятые решение и не правильно.
Мы же не борщ и суп обсуждает... Тут да фломастеры
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Не согласен. Запорожец никогда не был и не будет мерсом, ровно так же как и белый не станет черным.
Есть правда, есть противоположность. Ровно так же как правильно принятые решение и не правильно.
Мы же не борщ и суп обсуждает... Тут да фломастеры
Не згідні:)
От і добре.
Я висказав своє враження про даний порох.
Для себе вирішив більше не братиму йог, добре що на ринку фломастери є різні.
Ні кому не нав’язую.
 
Зверху