порох Крук

ATIS

Снайпер
Читая инструкцию к пороху , пишут что ДВП пыж прокладкой не закрывается. Я обычно на верх еще тоненькую картонную прокладку ложу. Интересно узнать у коллег по охоте на этом сайте кто как снаряжал или снаряжает пользуясь ДВП пыжами. Задал вопрос в этой теме так как по вкладышу пороха " КРУК" такие рекомендации при снаряжении патронов.
Довгий час на перо споряджав Крук так, кнопка 686, 2.1 Крука, рівненський обтюратор, два пижі ДВП, шріт 32гр, зірка, або докатка. І був суперовий патрон. Швидкість ХЗ, але все билося, і на досить гарних відстанях....
А потім з'явилася ера ХРОНІВ........;) :D :D :D :D
 

ATIS

Снайпер
А почему на ДВП не рекомендуют положить прокладку? На осыпь влияет ? Я думал наоборот что прокладка нужна что-бы при выстреле дробь в ДВП не проваливалась.
То на войлок рекомендували прокладку, а двп і так розсипається в труху при пострілі...
 

вовцюгака

Мисливець
Розгріб свої запаси пороху...знайшов пару банок Крука(2015р),а думав все розпродав.На зимку для 54-ки пайдьоть.
Щось д20 мене не дюже влаштовує,багато підранків.Хоча й сипав 1.52/30.
 

Корнилов

Снайпер
Розгріб свої запаси пороху...знайшов пару банок Крука(2015р),а думав все розпродав.На зимку для 54-ки пайдьоть.
Щось д20 мене не дюже влаштовує,багато підранків.Хоча й сипав 1.52/30.
Потому что, надо 1. 57.
 

вовцюгака

Мисливець

maryan_hlunka

Новачок
одним словом КАЗЕННЕ ПІДПРИЄМСТВО ШОСТКИНСЬКИЙ КАЗЕННИЙ ЗАВОД ЗІРКА зараз в стані реорганізації а та силка на торгівельну платформу напевно було спробою попереднього керівництва якось покращити свою ситуацію і вже не є дійсною оскільки керівник новий. Ось інформація, свіжа, про завод
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/14315351/
 

вовцюгака

Мисливець
Головне,щоб Зірка знову була зіркою.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Что-то вроде соцопроса: какова на сегодня цена "старого" "Крука" была бы приемлема для фанатов? Сугубо гипотетически...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
Зверху