порох Крук

huntumy

Зброяр
Видел на свои глаза ружья эфективно стреляющие дробью на ростояния 50 с плюсом метров, выдумка скажете вы и раньше думал и я в том числе. Укладывал гладкоствольные пули лично на 100 метров! в ведро тоже раньше считал это выдумкой.
У меня ружье эффективно бьёт с чока до 50м
Пулей на сотку? Нет проблем. Но это все не то о чем я писал.
 
Слепая вера в "хороший порох", равно как и в "хорошие патроны от известных производителей" - сродни веры одичалых росеян в их бесноватого фюрера Путю.
Другими словами - не наш путь!
А как же поиск? Вечное стремление к совершенству?
 

huntumy

Зброяр
Это как пример тому что можно наделать поспешных выводов ;)
Когда все делаешь сам десятки лет, поспешных выводов не бывает. А когда в твоём кругу общения релодыри с разных уголков нашей страны, тогда и вовсе ошибки быть не может. Есть вещи которые нужно видеть самому а не рассказывать и показывать.
 

Охотник77

Снайпер

Varjag229

Слідопит
З тими тенденціями росту цін на товари для полювання, і в першу чергу - патрони, пороха, капсулі, гільзи, пиж-контейнери - дешевше і надійніше споряджати патрони комплектухою зі "старих запасів", ніж купувати патрони по 17-28 грн., як коштують B&P за штуку (зараз), а далі - буде ще більше.
Головне - вчасно зупинитись і перестати поповнювати ті запаси, якщо вже на 10 років наперед назбирав. ))
 
Тоді вже краще запастися "комплектухою" сьогодні - у міжсезоння.
Так буде точно дешевше!
І результат більш прогнозований, ніж готовий набій невідомого походження.
Адже відомо про ліві набої любої фірми!
Навіть Ріо і ті вже підробляють!
 

Охотник77

Снайпер
Якщо брати у перевіреного продавця нобої в якого точно з закордону (є відповідні документи) а їхні вантажівкі неодноразово бачив на розмитненні то можна розраховувати на гарні набої :) пс:а добра мабуть в кожного вже насобиралось як мінімум на 5 років ;)
 

Охотник77

Снайпер
в покупных часто просто нет именно того что нужно сейчас. От слова никогда!
В покупних наразі є всі лінійки/типи набоїв на всі смакі) це і дисперсанти для ближніх,на середні та дальні дистанції. Різноманітні картечні і особливо на високому рівні кульові набої. Спортивні мене нецікавлять) І які полювання на Ваш погляд неможна перекрити покупними набоями? Дайте будьласка відповідь бо аж цікаво стало ( думаю нетількі мені)
 
Якщо брати у перевіреного продавця нобої в якого точно з закордону (є відповідні документи) а їхні вантажівкі неодноразово бачив на розмитненні то можна розраховувати на гарні набої :) пс:а добра мабуть в кожного вже насобиралось як мінімум на 5 років ;)
Вам можна позаздрити!
Маючи можливість особисто контролювати вантажі з-за кордону, Ви впевнені у якості та автентичності.
Нажаль, в сьогоднішніх умовах на ринку країни, більшість пересічних мисливців не мають подібної впевненості у придбаному товарі!
Більш того - можна бути впевненим у тому, що придбав підробку!

P.S. Не маю жодного наміру Вас образити!
Маю приклад з іншої сфери - але він дуже показовий!
Так от. Грузія виробляє у 9 разів менше виноматеріалу, ніж продається у світі вин та коньяків під їх прапором!
Ось так!
 

Охотник77

Снайпер

Охотник77

Снайпер
А що є гарантії що нам завозять якісний та свіжий порох для релоуду, та оригінальні пиж контейнера та іншу снарягу? В Круку можна було бути впевненим коли він продавався свіжим від постачальникі, но як можна бути впевненим у тому що продають ща 350 грн часникі, тай ще полюбасу принаймі для цікавості (глянуть наважку на вкладиші чи змінити сам вкладиш на більш свіжий чи порх на більш старіший) відкривалися банки,принаймі уже немолодший ніж 5 років порох. А навіть пару раз правільно відкриту банку можна правільно і закрити ;) так що і незамітно буде
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
А що є гарантії що нам завозять якісний та свіжий порох для релоуду, та оригінальні пиж контейнера та іншу снарягу? В Круку можна було бути впевненим коли він продавався свіжим від постачальникі, но як можна бути впевненим у тому що продають ща 350 грн часникі, тай ще полюбасу принаймі для цікавості (глянуть наважку на вкладиші чи змінити сам вкладиш на більш свіжий чи порх на більш старіший) відкривалися банки,принаймі уже немолодший ніж 5 років порох. А навіть пару раз правільно відкриту банку можна правільно і закрити ;) так що і незамітно буде
Если так рассуждать, то лучше самому порох делать)
Сера, активированный уголь, селитра, пропорции можно найти в интернете. Будет 100% качественный товар из известных ингредиентов))
 

Охотник77

Снайпер
Брати по захопленню вмене по даній темі власне все) кожен з нас нехай залишається при своїх інтересах і робить як подобається. Власне свій перехід на покупні вважаю обгрунтований і йшов я до цього останні кілька років ( пропав інтерес споряджати самому) Усім успіхів!
 

Вова!!!

Снайпер
В покупних наразі є всі лінійки/типи набоїв на всі смакі) це і дисперсанти для ближніх,на середні та дальні дистанції. Різноманітні картечні і особливо на високому рівні кульові набої. Спортивні мене нецікавлять) І які полювання на Ваш погляд неможна перекрити покупними набоями? Дайте будьласка відповідь бо аж цікаво стало ( думаю нетількі мені)
Мне лично нужны 21г #9-8 , 24г 7-6 и всё это в 16 к. и всё это для охоты и всё бк.
Ну вот нужны!!!!!! И такими я стреляю.
Я не прикалываются.
Где купить? У кого?
 

Вова!!!

Снайпер
Самое главное что таких патронов используется 80-90 процентов. Чем я смогу перекрыть это в заводском сегменте?
 
10 лютого 2021 р. було 33 роки лише мого мисливського квитка.
Також, років з 13 бігав за дідом на качиних полюваннях.
Споряджав набої у латунки, папку, пластик. Використовуючи димний та бездимний порохи, різні капсулі та пижі з різноманітних матеріалів.
Кулі, картеч та дріб.
У калібрах 12 та 16.
І на сьогодні мені дуже цікаво самостійно зібрати набій та отримати з ним прийнятний результат на полюванні.
А якщо після полювання, у мисливському колі однодумців вдасться перемогти у неформальному змаганні на пробій шроту чи кращу здатність вражати невелику ціль здалеку - що опосередковано каже про гарну кучність - то що ще треба для щастя?
 

Охотник77

Снайпер
Мне лично нужны 21г #9-8 , 24г 7-6 и всё это в 16 к. и всё это для охоты и всё бк.
Ну вот нужны!!!!!! И такими я стреляю.
Я не прикалываются.
Где купить? У кого
Мав на це рушниці в різних калібрах ;) , як зарадити у Вашій ситуації чесно незнаю:oops:
 
Зверху