подарочний мц 21-12

VDV

Новачок
Продам мисливську рушницю в Подарунковом виконаннi оздоблено Серебром. Мц 21-12. 1989 року. Калiбр 12-70. Звуження 1 м. Дерево орiх. Ствол зеркало. Стан новоi. Територiально Чернiгiвська обл. Бiльш детально по Т.0961598133. Цiна договiрна.
 

Вкладення

afonya

Новачок
А я щось не можу побачити, де Ви це побачили?
прошу вибачення,
я бачу на всіх фото де присутня коробка)
АЛЕ, кожен баче що бажає.
і навіть якщо я бачу його біле, а ви чорне, то я того доказувати не буду)
дякую, з повагою)
 

HaNtEr95

Мисливець
прошу вибачення,
я бачу на всіх фото де присутня коробка)
АЛЕ, кожен баче що бажає.
і навіть якщо я бачу його біле, а ви чорне, то я того доказувати не буду)
дякую, з повагою)
Краще б Ви перед тим як щось писати, побачили не чорне чи біле а мц-21-12)
 

pasa bobkin

Мисливець
Прусю пробачення, в ТС . За дурне питання. Пішов до товариша, у якого МЦ, і подивився його систему. До цього часу, вважав що коробка цільна, а воно не так.
 

VDV

Новачок
Цiна 950 ye. Рушниця в iдеальном станi. Кришка ствольной коробки все заводське не паяна пишуть дурню. Колiр метала нечого не вiдрiзняэця. Можливо що змащена консервацiоним мастилом.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Немного странно для исполнения "П"
а кому як не тобі знати, що виконання П, то просто відібрана звичайна рядова рушниця, на яку просто нанесли "вензеля" та гравіювання. подарункове кінця 80-х початку 90-х - просто реакція на попит ринку, коли нову модель випустити не могли, тому прикрашали старі.
за такие выражения, пора недельку бана выписывать.
ну будете в модераторах - випишите аж 2 і на місць
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго времени суток.
Тему почистил, предупреждаю всех участников "дискуссии", хамство и оскорбление будет пресекаться не смотря на статус и заслуги.
 

Злюка Бобер

Мисливець
Цiна 950 ye. Рушниця в iдеальном станi. Кришка ствольной коробки все заводське не паяна пишуть дурню. Колiр метала нечого не вiдрiзняэця. Можливо що змащена консервацiоним мастилом.
Колiр метала нечого не вiдрiзняэця. Можливо що змащена консервацiоним мастилом.
 

Злюка Бобер

Мисливець
А мы на ваших фото видим что место стыка (7 фото) очень отличается и похоже это на перекал металла,но ни как не смазка.
 
Зверху