патронник

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Жду промеры!!Для этого сделайте промеры внутренние и наружные!!
 

vityastas

Мисливець
Сыч.;15983 сказав(ла):
Калибровка "нэ така"! Скоро начну выкладывать личные фото, Вам вышлю обязательно "таку" калибровку. В ней дело, поверьте...
хотілося б докладніше почути про "таку" калібровку так як у мій патронник нічиї патрони, що зроблені на б/у гільзах, не залазать. на савоїй гільзі б/у патроном стріляю без проблем. але буває ситуація на полюванні, особливо на пернатих, коли свої патрони закінчилися а чужі не лізуть. неприємно.
 

vityastas

Мисливець
а в принціипі патронік не думаю що може бути розбитий, хіба не знаю скільки і чим з нього стріляли щоб його розбити. скоріше завод може собі дозволити допуск більший дати (думаю таке не часто трапляється), або дійсно шустовка була.
 

ZUGAN 79

Слідопит
vityastas;16168 сказав(ла):
а в принціипі патронік не думаю що може бути розбитий, хіба не знаю скільки і чим з нього стріляли щоб його розбити. скоріше завод може собі дозволити допуск більший дати (думаю таке не часто трапляється), або дійсно шустовка була.
Не обязательно розбитый,может поддутый,у моего тестя была когдато,ТОЗ 63 с поддутым патронником,после 1 выстрела гильзы приходилось выбрасывать,калибровке не поддавались.С ув.
 

vityastas

Мисливець
у мене ІЖ-49 з 1949 р.в. колись читав, що після війни радянські війська вивезли з Зауера (завода) всю технічну документацію, станки і.. біля 10 тис. готових стволів. ІЖ-49 це є точна копія Зауер-8. почали вони випускатися з 1949 року і серійний номер моєї рушниці №3905. можливо ці стволи були воготовлені ще німецькими зброярами, того і така точність патронника. хоча практичної користі від цього на охоті мало, окрім того, що гільзи не роздуває і не рве, більшість чужих самокрутів мені не підходить: з цілого патронтажа в 36 куль з горем по полам може підійти максимум 5-10. саме досадно було коли один знайомий сказав, що зробить куль і мені і собі (я часу мав мало і в магазин не мав коли заїхати. у нас в райцентрі вони не продаються). зробив. штук 20. підійшли 6 і то з горем по полам.
 

Zimson

Слідопит
Добрый вечер ув. АРГО как я и обещался выкладываю Вам свои промеры:правый ствол внутр.17.7,наружный 20.6,левый внутр.17.3 наружный 20.6.Ружье Зимсон 58г.12 калибр
 
Зверху