отдам курцхааршу

silver36

Новачок
в связи с прекращением увлечением охоты, отдам суку курцхаара, она очень хочет ходить на охоту, хоть ей и 11 лет но выглядит гораздо моложе, так что года 4 думаю у неё ещё есть, отдам только в хорошие руки, с обещанием ходить на охоту, с фото видео фиксацией, обязателен хороший уход, собака не вальерная,!! охотит птицу, зайца
Киев, 09з56ч6ч8ч

 

Вік71

Снайпер
ну а что лучше что бы она досиживала на диване? ну я ладно такое моё решение, зачем её лишать радости и страсти ?
Не ображайтесь, нiчого проти Вас не маю! Тим бiльше,що Ви не продаете, а вiддаете. Я б просто не змiг, та й 11 рокiв-це вже вiк для собаки... Але ,це Ваша справа!
З повагою!
 

Mykola STARyy

Снайпер
В мене подібна проблема. з'їжджаю з бази. Що робити з собаками, поняття не маю. Бену також 11. Такий же як я дієтчик. Два рази його травили, кишківник, печінка, нирки, все посаджене. Привик до волі, в вольєрі ридає людським голосом, нестерпно слухати, в квартирі думаю буде те саме.
Шельма хату рознесе, тільки лиши її саму... За один день зараза навчилася відкривати двері на себе! Штори, крупи, одяг, в се що дістала по висоті, було двадцятисантиметровим шаром однорідно перемішано на підлозі. КапецЬ!
 

silver36

Новачок
В мене подібна проблема. з'їжджаю з бази. Що робити з собаками, поняття не маю. Бену також 11. Такий же як я дієтчик. Два рази його травили, кишківник, печінка, нирки, все посаджене. Привик до волі, в вольєрі ридає людським голосом, нестерпно слухати, в квартирі думаю буде те саме.
Шельма хату рознесе, тільки лиши її саму... За один день зараза навчилася відкривати двері на себе! Штори, крупи, одяг, в се що дістала по висоті, було двадцятисантиметровим шаром однорідно перемішано на підлозі. КапецЬ!
не у меня собака полностью здорова, за всю жизнь ничем не болела, ест всё даже солёные огурцы, но по жизни корм супер премиум класса
 

Fonex

Снайпер
Я б ні коли на таке не пішов.11 років це не просто товариш.Може краще знайомих попросити хай час від часу,беруть з собою.
Я полностью согласен. Ведь, помимо того, что она охотничья собака и будет без охоты скучать, она еще и одно целое с Вами и думаю ей намного хуже будет без Вас, а не без охоты...У меня друг, так получилось, что ездит на заработки и дома почти не бывает, вот мы с друзьями, когда кто выезжает, а когда и вместе, то берем его дратхаара с собой!Она нас всех знает, с удовольствием проводит с нами время, а потом отвозим и отдаем так сказать из рук в руки его жене))))По-этому, поговорите с друзьями.., я Вам не советую, а даже ПРОШУ, как друга ПРОШУ!Это же не просто собака, это член семьи и родственник, боевой товарищ, если хотите!С уважением и очень надеюсь, что не отдадите ее на совсем кому-то...
 

Panters

Снайпер
В мене в загальній кількості 11 собак ( 4 лайки, 1 фокстерьєр, 1 спаніелька та 5 двориків ), двориків підбирав коли кого в різний час, не можу пройти повз тварину яку викинули ,,добрі люди '' (деяких підбирав у віці 10-12 днів, з пипетки з дружиною вигодовували), з котами така ж ситуація, відповідно така кількість тварин потребує багато їжі та уваги, та все одно знаходжу варіанти щоб прогодувати та прихистити, але то таке, що хочу сказати по темі ;
Недавно з дружиною вирішили теж віддати в добрі руки, спаніельку (її теж підібрав, вік був близько 1,5 року),і в нас пробула біля року.
Віддали знайомим, гарна сім'я і т.д., МІСЦЯ СОБІ НЕ ЗНАХОДИВ, відчуття таке що я став найгіршим зрадником! Так от коли через тиждень
позвонили з проханням забрати назад (квартира, різні труднощі і т.д.), моєму щастю не було меж!!!
Ніколи не зраджуйте своїх вірних ,,братів менших'', їхня вірність безмежна ! Fonex висловив дуже гарний варіант, прислухайтесь, не зраджуйте свого друга,
без Вас їй буде набагато гірше чим без полювання, моя спаніелька плакала за мною як людина. Ну все, закінчую, бо й сам вже соплі витираю!
Та й взагалі чим краще взнаю людей, тим більше люблю собак ! З повагою!
 

Fonex

Снайпер
Вот наша "дочь полка"))))))Это та дратхаарша друга, о которой писал выше, он по заработкам, а мы стараемся забирать ее с собой, чтоб не скучала))))))Еще раз всего Вам доброго!И спасибо Вам за мудрое решение!
 

Вкладення

Александр1390

Мисливець
Добрый день! А можно ваш номер телефона? Хочу поговорить по поводу собаки! Я сам с Киева!
 
Зверху