обговорення зброї

Oleghunt

Мисливець
оптика leupold mark ar 3 x9x40 .Допоможіть з оприділенням виробника ,так як відсутнє знамените "золоте кільце" на корпусі переднього окуляра. Куплялась на Cabelas в штатах,сітка mil dot ,на корпусі №202155Y Може хто користується нею ,підскажіть всі + та -,наперед вибачаюсь якщо не в цій темі,не знав де розмістити!
 

saeco

Мисливець
Шановні Форумчани, Запам'ятайте на все своє життя - "Згідно законодавства США, експорт високотехнологічних пристроїв ЗАБОРОНЕНИЙ!"
Оптика та частини до зброї входить в цей заборонений список.
Про це написано на всіх інтернет-сайтах в роздіда "International Sales", "International shipping", "LAW" і т д.
На сьогоднішній день, з початком МАЙДАНУ, експорт на Україну заборонений взагалі.
Перепрошую, але "Cabelas" велика барахолка з усіма нюансами. Там можна купувати, щось на кшталт: парасольки, носків, футболки і т.д.
Якщо "Cabelas" продав Вам цю оптику, значить є дуже великі сумніви.
Я Вам рекомендую продати її.
 

Oleghunt

Мисливець
Дякую за інформацію,але даний приціл не був куплений в інтернет-магазині Cabelas.a взвичному магазині Cabelas Нью-Йорку,та привезений в Україну. До речі,там продаються і дорогі Zeiss, Leika та ін. Хотілось би більш конкретної інформації щодо прицілу а не законодавству, та все одно вдячний вам Saeko
 

saeco

Мисливець
Якщо є серійний номер, а в коробці паспорт та все інше - то оригінал.
А це головне.
Нормальна бюджетна оптика для стрільби до 450 м.
Пристріляйте по мілдоту і забудьте про барабанчики.

Влучних пострілів!
 

Вітер

Новачок
Oleghunt;190425 сказав(ла):
оптика leupold mark ar 3 x9x40 .Допоможіть з оприділенням виробника ,так як відсутнє знамените "золоте кільце" на корпусі переднього окуляра. Куплялась на Cabelas в штатах,сітка mil dot ,на корпусі №202155Y Може хто користується нею ,підскажіть всі + та -,наперед вибачаюсь якщо не в цій темі,не знав де розмістити!
 

Вітер

Новачок
Олег,це нормальна люпольдівська оптика,тільки дещо нижчого цінового ряду(без золотого кільця).Бував за океаном,дещо знаю.А сітка якраз для полювань,хоча дальномір потрібний,як на мене.
Успіхів.
 
Зверху