мц 6 тоз

Юрий_84

Мисливець
:D руки ростуть наче з правельного місця:D:D. сомому доводилось ремонтувати зброю після (зброярів) до-тогож маю у розпоряджені ціле слюсарно інструментальне відділення ;)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Юра смотри рис.4 там на схеме всё понятно что надо открутить!
НО если винты не разбиты,а нужной силовой отвёртки нет,то
лучше туда сам не лезь! Отнеси в мастерскую!
 

mrjura

Мисливець
:D руки ростуть наче з правельного місця:D:D. сомому доводилось ремонтувати зброю після (зброярів) до-тогож маю у розпоряджені ціле слюсарно інструментальне відділення ;)
Вітаю, якщо наважитесь і Вам в дасця розібрати рушницю. Хоча нічого складного там немає (рис4) , головне підготувати викрутки під кожен гвинт, щоб не позривати шліци. І не перепутайте гвинти личини (Ваше Фото 4), коли будете збирати назад (він там правий, лівий), ато буде як на лобі колодки. Прохання, якщо доберетесь до внутрощів, сфотографуйте чотирьохперу пружину, саме слабе місце даних МЦ (вони там двох видів). Дякую.
P. S. Слушна порада віднести до майстра (тільки не Гебельса). Якщо, що не так то вже його клопіт. Але є ризик ні відкриття залишитися без рушниці.
 
Останнє редагування:

Серж Іванович

Мисливець
Доброго дня. Юрій ну що ви вже пристрілялись які ризультати на полювані. Я цей сизон теж з мц-6 відкривав супер і результат мене по трофеям радує.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Ярослав Чечен

Слідопит
Купивши его в голове будет постоянно крутиться слово СЫПЬ,СЫПЬ,СЫПЬ!!!!!! И вот тогда !!!!! А за такой бюджет я думаю можно поискать ну может немного подсобирая)))))))) приобрести нормальное ружье со стволами как у кота)))).
Золотые слова. Если сыпь тревожит то задумайтесь. Да и цена немаленькая даже для мц. Ружье очень прочное-это факт, вес для охоты не маленький.
 

Юрий_84

Мисливець
Вага 3450 гр для прикладу Батьків іж-54 важив 3520 гр чому іж нормальний навідь бажаний ружбай а от мц важке не розумію.
На відкриті був з мц мені сподобалось збив одного здоровеного крижня вистрілив два рази -першим (зіпсував здоров"я) другим поправив більше на відкриті не стріляв таке у мене правело -одного крижня на відкритя! Наступного виїзду взяв 5-ть вяхерів, горличку крижня і бекаса вже не памятаю скільки зробив пострілів але промахів було лиш кілька.
На данний час воронують стволи.
Загалом рушницею задоволений механізм ще не розбирав хотів замінити приклад навідь приготував гААААрну заготовку але як не дивно рідний мені доволі зручний тому не поспішаю, до тогож неможу знайти мц 6 з рідним (пістолетним) прикладом щоб зняти мірки -майбутні полювання покажуть (проф-придатність) зброї тоді і зробиться корекція під себе, а що до сипу то я ще не зустрічав мц 50-х років з ідеальними стволами.
 

mrjura

Мисливець
Вага 3450 гр для прикладу Батьків іж-54 важив 3520 гр чому іж нормальний навідь бажаний ружбай а от мц важке не розумію.
На відкриті був з мц мені сподобалось збив одного здоровеного крижня вистрілив два рази -першим (зіпсував здоров"я) другим поправив більше на відкриті не стріляв таке у мене правело -одного крижня на відкритя! Наступного виїзду взяв 5-ть вяхерів, горличку крижня і бекаса вже не памятаю скільки зробив пострілів але промахів було лиш кілька.
На данний час воронують стволи.
Загалом рушницею задоволений механізм ще не розбирав хотів замінити приклад навідь приготував гААААрну заготовку але як не дивно рідний мені доволі зручний тому не поспішаю, до тогож неможу знайти мц 6 з рідним (пістолетним) прикладом щоб зняти мірки -майбутні полювання покажуть (проф-придатність) зброї тоді і зробиться корекція під себе, а що до сипу то я ще не зустрічав мц 50-х років з ідеальними стволами.
Вітаю. В мене, "мц 6 з рідним (пістолетним) прикладом", дані приклада по паспорту:

Але толковий майстер, і так зробить, "чтобы костюмчик сидел".
 

Серж Іванович

Мисливець
шановні власники мц-6 і хто хто володіе інформаційою про мц. Вмене на мц-6 шистизначний номер 600і номер я так поняв 60 рік два блоки стволів планка винтиліруйма проізі широкі . Вчому питання клейма цкіба немає але номер наче цкіба канешно під цивйом недивився.
 

mrjura

Мисливець
шановні власники мц-6 і хто хто володіе інформаційою про мц. Вмене на мц-6 шистизначний номер 600і номер я так поняв 60 рік два блоки стволів планка винтиліруйма проізі широкі . Вчому питання клейма цкіба немає але номер наче цкіба канешно під цивйом недивився.
Як правило, так і є. В мене на легкосплавній колодці, номер "вище фото", 800795, по паспорту 1981рік. А на стволах під досками, я є клеймо 790'411. Це логічно, бо робили на замовлення "довго і якісно", а паспорт виписували по факту здачі, видачі.
P. S. Клейма ЦКІБ- теж НЕМАЄ;).
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: BVR

Юрий_84

Мисливець
Приклад майстер зробить не питання але я хочу копію оригіналу а для цього потрібно потримати його в руках щоб оприділитись чи буде мені цей оригінал зручним.
Серж Іванович за розміри буду вдячний по можливості скиньте фото і розміри сюди -я не користуюсь вайбером.
Виявив в рушниці одну неприємність.... при вороніні виявилось що на планці є непропай міліметрів 8 ..... планка П-подібна (як на іж-12) і крізь нього під планку ротрапляє волога, майстер пропонував перепаяти каже що це вада П-подібних планок я відмовляюсь кажу що просушу зальлю мастила і буде воно служити вірою і правдою але самому чомусь не спокійно хто зна що там може бути за 60-т років.... хоча колись бачив як перепаювали планку то там залужували повністю все місце де прилягає планка тому теоритично там має бути все захищено і шашлі проїсти не мають - що порадите?
 

mrjura

Мисливець
Приклад майстер зробить не питання але я хочу копію оригіналу а для цього потрібно потримати його в руках щоб оприділитись чи буде мені цей оригінал зручним.
Серж Іванович за розміри буду вдячний по можливості скиньте фото і розміри сюди -я не користуюсь вайбером.
Виявив в рушниці одну неприємність.... при вороніні виявилось що на планці є непропай міліметрів 8 ..... планка П-подібна (як на іж-12) і крізь нього під планку ротрапляє волога, майстер пропонував перепаяти каже що це вада П-подібних планок я відмовляюсь кажу що просушу зальлю мастила і буде воно служити вірою і правдою але самому чомусь не спокійно хто зна що там може бути за 60-т років.... хоча колись бачив як перепаювали планку то там залужували повністю все місце де прилягає планка тому теоритично там має бути все захищено і шашлі проїсти не мають - що порадите?
Питання, Ви її для чого брали, для себе чи продать?
Перше, по планці, якщо раптом зовсім відлетить, тоді що, все по новому (скупий платить двічі) .
По друге, "якісно" зробити реставрацію коштує немало грошей, але стріляти вона краще від цього не стане (скільки старій бабі губи не малюй, всеодно дівкой не буде).
Третє, ложа, на відміну від інших рушниць, МЦ робили в чималій кількості власне під стрілка, про що свідчать дані паспортів рушниць (стріляють стволи, а попадає ложа).
На мою думку, МЦ варта "якісної" реставрації, за це вона буде довго, Вас радувати гарними трофеями. НПНП.
 

Юрий_84

Мисливець
Рушницю я купляв для себе а по планці чесно кажучи боюсь віддавати на перепайку, непропай у П-подібних планках тому що нема куди дітись розігрітому повітрю так що не факт що при перепайці зроблять краще а з цим вона прожила 60 років! і думаю що ще і на мій вік вистачить до-тогож знаючи якість пайки іжів..... я не переживаю що відлетить, я переживаю що в середині може бути іржа!!!
 
Зверху