мц 6 тоз

ТАР

Снайпер
В кожній двухствольній рушниці між стволами є пустота в яку попадає волога "конденсат" і там може бути присутня ржавчина яку не можливо почистити. Але нормально всі стріляють:).
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
То хто що може сказати по поводу мого рішення?
Если ОТЛЕТИТ перепаяешь! А пока не лезь туда! Стволы там воронённые, нечего не будет!
Мне тоже порекомендовали посмотреть под цевьём. Раскрутил винты...всё чисто! А ружьё 1980 г.в. Всё там будет НОРМАЛЬНО! А если криворукий мастер перепаяет да не ровно тогда спать лучше по ночам будешь? Хотя есть кадры планка на ТОЗе отпаялась на конце,проволочкой прикрутил, под мостиком и охотится )))))
 

Юрий_84

Мисливець
От і я про те -відлетить будем паяти.
А під ців"ями МЦ справді буває.... особисто бачив як на як на зовні прекрасній рушниці МЦ 8 зняли цевйо а там..... майже скрізні дири!!! і ціна рушниці одразу впала з 3 тис у.є. до 500 у.є. так що іноді варто (крутити) вінти -звісно не всі підряд без потреби і кривими руками.
 

Серж Іванович

Мисливець
Доброго дня я канешно не майстер по рушницям. Але маю трішки рушничок і доволі часто є можливість дивитись і держати вруках зброю непоганого розбору. мц з розпаяними стволами небачив спілкуюсь з горошою людиною яка добре знаеться в зброй. То він каже вті далекі Берієвскі часи щоб хтось випустив мц знепропаяними стволами для партійця чи для спорцмена то курорт в сібірь обеспечений. Юрій можливо з вашой рушниці по варварскі стріляли навесками великимию. Вище мисливиць фото виставив намйока на непропой нема
 

Серж Іванович

Мисливець
Але каральна система ще багато років існувала. В цкібовских рушницях такі косяки як непропаяні стволи щоб якомусь кгбісту чи геніралу попали то я так думаю що від директора до робочого голови би полетіли. Тому всі стараються тих часів щось купити це зараз похабно ставляться відкупитись можна а вті далекі часи я думаю всі знають що просто не одмажешся.
 

ТАР

Снайпер
Когда-то снимая цивье на тоз34 на просвет попали дырочки у межствольных планках "для болтиков которые цивье держат" и совершенно случайно заметил ямочку, присмотревшись туда был в шоке! На заводе когда сверлили эти дырки немного сверлом зацепили верхний ствол, полукруглое углубление было до 1мм.
 
Останнє редагування:

Юрий_84

Мисливець
На данному МЦ 6 ТОЗ планка П-подібна на таких планках (іж-12) сверлили отвір для виходу розігрітого повітря а потім коли блок остигав запаювали отвір -на МЦ я такого не помітив і зважаючи на те що непропай міліметрів 6-8 максимум думаю що причина йому саме розігріте повітря яке не дало пропаяти в сплошну, даний недолік був виявлений взагалі випадково -майстер при вороніні помітив що в одному місті при зачищені стволів невидно (нитки) припою в подальшому в процесі вороніня данне місце протерав папером на якому і виявилось помокріня, гадаю на заводі під час його виготовлення даний дефект просто не помітили.
Що до ців"я на тоз 34 якбе я собі таке купував то обов"язковою умовою покупки булоб зняття ців"я! так було і при покупці МЦ.!
 

Юрий_84

Мисливець
Виїхав вчора прогуляти МЦ, рузультат - голуб, крижень, 5-ть бекасів потрачено 10-ть набоїв для такого стрільця як я результат цілком прийнятний, дивно що після звичного мені іж-12 яке сильно відрізняється по формі приклада до МЦ звикати не довелось -результатом задоволений!
 

kef

Зброяр
Але каральна система ще багато років існувала. В цкібовских рушницях такі косяки як непропаяні стволи щоб якомусь кгбісту чи геніралу попали то я так думаю що від директора до робочого голови би полетіли. Тому всі стараються тих часів щось купити це зараз похабно ставляться відкупитись можна а вті далекі часи я думаю всі знають що просто не одмажешся.
У першу чергу розстріляли чи посадили того хто сказав що то бракована рушниця "бо цеж не може бути.якість срср".А тоді взялися за тих хто цю рушницю зробив.Брак був і є як тоді так і зараз.ідеального немає нічого.
 

Юрий_84

Мисливець
Мене у цій рушниці влаштовує те що вона була створена для стрільби! -з високими показниками! прикладиста розворотлива незважаючи на вагу, загалом від її (роботи) отримуєш задоволення:).
 

kef

Зброяр
Що не вже у Іжа 12 настільки нікудишній був бій !?порівняно з тозівською шісткою...
 

Юрий_84

Мисливець
Я не казав що в іжа поганий бій, бій якраз мене цілком влаштовує тому мій старенький іж-12 який багато бачив на своєму житєвому шляху досі залишається у мене в сейфі! а пережив він багато і багатьох:), я взагалі є фанатом іж-12, я до нього звик б"є він вище на 10-15 см і це мені зручно а МЦ 6 це давня мрія дотогож бій у МЦ теж на сантиметрів 15 вище точки приціювання що МЕНІ дуже зручно, порадувало в МЦ і те що воно мені теж ЗРУЧНЕ як і мій іж-12 хоча це дві зовсім різні рушниці.
Бій у обох моїх рушниць гарний хоча у іжа є одна вада -живить, про МЦ поки нічого сказати не можу -зарано.
 

kef

Зброяр
"Живить"-робить підранків...то вина патрона а не рушниці.якщо звісно для стволів нічого не робилось.
 

Юрий_84

Мисливець
В стволах нічого не робилось а вина саме рушниці я заряджаю патрони на весь коликтив, рушниці- іж-12 2шт, іж-54, іж-58, іж-27, і одними і тимиж патронами живить лиш моє і це при тому що кучністьі різкість у нього в цілком пристоцні, я думав що то я такий стрілець але дібрані підранки биті добре і свого часу в одночас мав дві рушниці іж-12 то з іншою проблем не було, коли стало питаня про продаж то залишив те що (живіше) і зручніше -ним виявилось те що живить.
 

Юрий_84

Мисливець
Доброго дня, пройшло більше року як я став власником МЦ 6 ТОЗ відстріляно більше 1000 набоїв на різних видах полявань та стенді і от що можу сказати від враження по рушниці;
Рушниця виконана в мисливскому варіанті і з своєю задачею справляється цілком пристойно, маячи гарний баланс відчувається доволі розворотистою навідь при тому що рушниця не легка 3,5 кг. значна частина цієї маси зосереджена в колодці що теж додає зручності у маневреності зброєю. До прямого (англійского) прикладу звик доволі швидко і на данний час питання про заміну відпало, на полюванні виявився доволі зручним і в азарті не відчувається жодного дискомфорту при стрільбі, до прицільної планки 12х7 звикав доволі довго зараз взагалі не помічаю -бачу ціль і мушку доречі поставив сучасну мушку (тунельну низькопрофільну) дуже зручна річ що теж позитивно вплинуло на результати стрільби. Курйоз на полювані був лиш один -під час полювання на голуба в сояшниках під клавішу запобіжника потрапило сміття і він заклинив..... в дома за допомогою моторного мастила і зубної нитки прочистив і все стало на свої місця зопобіжник працює відмінно.
Пристойні результити бою показує з наважками 32 гр. і більше під такі наважки данна зброя і проектувалась а от мій улюблений набій на пернатих з наважкою 28 гр. і дробом №6 на бумазі покозує не надто гарні результати але так як я на великі відстані не стріляю то навідь цим патроном на полюванні є непогані результати підранків майже нема.
З позитивних моментів в МЦ відзначив для себе; 1. маневреність при стрільбі 2. вага рушниці добре тримає віддачу (що дуже добре при дуплетах) 3. розподілення ваги дає свій позитив при ходовому полюванні (зосередження ваги у колодці виявилось доволі зручним при носінні зброї в одній руці). 4. зовнішній вигляд :D -дуже важливий пляс для мене ;).
З недоліків 1. відсутність стопору флажка 2. відсутність холостого спуску.
Враження від зброї я описав лиш свої мижливо не все описав та як умію, можливо ще зарано робити висновки адже відполював я з нею лиш один повний сезон і частину другого, маю надію що хтось з користувачів мене поправить обо доповнить.
 

Вкладення

yuriu 71

Мисливець
Доброго дня, пройшло більше року як я став власником МЦ 6 ТОЗ відстріляно більше 1000 набоїв на різних видах полявань та стенді і от що можу сказати від враження по рушниці;
Рушниця виконана в мисливскому варіанті і з своєю задачею справляється цілком пристойно, маячи гарний баланс відчувається доволі розворотистою навідь при тому що рушниця не легка 3,5 кг. значна частина цієї маси зосереджена в колодці що теж додає зручності у маневреності зброєю. До прямого (англійского) прикладу звик доволі швидко і на данний час питання про заміну відпало, на полюванні виявився доволі зручним і в азарті не відчувається жодного дискомфорту при стрільбі, до прицільної планки 12х7 звикав доволі довго зараз взагалі не помічаю -бачу ціль і мушку доречі поставив сучасну мушку (тунельну низькопрофільну) дуже зручна річ що теж позитивно вплинуло на результати стрільби. Курйоз на полювані був лиш один -під час полювання на голуба в сояшниках під клавішу запобіжника потрапило сміття і він заклинив..... в дома за допомогою моторного мастила і зубної нитки прочистив і все стало на свої місця зопобіжник працює відмінно.
Пристойні результити бою показує з наважками 32 гр. і більше під такі наважки данна зброя і проектувалась а от мій улюблений набій на пернатих з наважкою 28 гр. і дробом №6 на бумазі покозує не надто гарні результати але так як я на великі відстані не стріляю то навідь цим патроном на полюванні є непогані результати підранків майже нема.
З позитивних моментів в МЦ відзначив для себе; 1. маневреність при стрільбі 2. вага рушниці добре тримає віддачу (що дуже добре при дуплетах) 3. розподілення ваги дає свій позитив при ходовому полюванні (зосередження ваги у колодці виявилось доволі зручним при носінні зброї в одній руці). 4. зовнішній вигляд :D -дуже важливий пляс для мене ;).
З недоліків 1. відсутність стопору флажка 2. відсутність холостого спуску.
Враження від зброї я описав лиш свої мижливо не все описав та як умію, можливо ще зарано робити висновки адже відполював я з нею лиш один повний сезон і частину другого, маю надію що хтось з користувачів мене поправить обо доповнить.
як на даний час рушныця себе почуваэ?...що можете ще добавити?....
 
Зверху