иж 27 экспорт

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пётр I;55835 сказав(ла):
Подскажите почему буквы SS перевёрнуты?
"Сильно пьющий мастеровой народ русский"-это слова классика и этим все сказано!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пётр I;55835 сказав(ла):
Подскажите почему буквы SS перевёрнуты?
Через таку святкову помилку вам вдалося отримати у рідній країні експортну рушницю!
У самого був Іж-27 експортний. Спочатку не зрозумів, чому його у Союзі реалізовували. А потім, на полюванні, встановив, що мушка трохи вбік була поставлена, тому схиблювала при стрільбі кулею (шротом теж, але то було непринципово). Зате рушниця, взагалі, була якісна!
А вас бентежить якась помилка у надрукованих літерах! Воно на точність пострілу - аж ніяк! ;-)
 

Пётр I

Новачок
Шановний Яковлев В.А. воно то так,якісь літери на якість рушниці зовсім не впливають,але мені просто хотілося почути висновки спеціалістів з галузі мисливської зброї.Покищо я зрозумів одне,те що я власник екслюзивного,тобто чи не єдиного зразка ИЖ27 ,якщо звичайно п"яний майстер помилився тільки один раз...
 
Пётр I;56039 сказав(ла):
Тю на Вас отрыщъ,і чому це Вам мій стілець не сподобався?
Петро, вибачте, якась дурня мені привиділась. :)
А на моїй рушниці випуску 1982 року зовсім немає клейма made in USSR, а в паспорті лиш печатка ЕКСПОРТ і за неї переплачено 10 крб.
А рушниця класна і свердловкою, і підгонкою деталей, дарма, що не штучна.
 

ZUGAN 79

Слідопит
Пётр I;56304 сказав(ла):
Хм,гарна відповідь фахівця зі зброї,чесно кажучи якоїсь іншої я і не очікував(((
А що Ви хотіли почути ? Що так маркували рушниці, випущені для королівського двору Великобританії ? :) Напилися люди, тай начудили трохи,з ким не бува, зайці з качками не засміють-падатимуть ! З пов.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пётр I;56304 сказав(ла):
Хм,гарна відповідь фахівця зі зброї,чесно кажучи якоїсь іншої я і не очікував(((
Відповідь була дана на питання фону,який не сподобовся Отрищу і яким я просив вас особливо не перейматися,а особливо в розділі "Обсуждение оружия"!!На рахунок клеймлення можу висказати свої дві думки,це нанесення клейма індивідуальним способом(дуже воно шрифтово відрізняється від заводського клеймлення)для придання рушниці передпродажної "помпи"експортністю,але грамотність підвела,а другий вже був висказаний ZUGAN 79,більше варіантів не бачу.
 

Юра 28

Мисливець
В мене ИЖ-27 82 р.в немає напису USSR,навпаки тим більше.Підтримаю АРГО доработка але трішки невдала.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Підчистив тему і направив в правильне русло згідно назви!!
 
Зверху