иж-12 глазами владельца

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
добрий вечір що скажете про такі звуження на іж-12 12к. Дана зброя продавалася тут на форумі і мені цікаві ці звуження скільки вони будуть
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Шановний ATIS.,рідним моб.чокам до Кікса,як до місяця.Я кожну свою люшню (з моб.чоками )пристрілюю не одним десятком набоїв і не одним моб.чоком.До речі,найгірші то Джеміні(десь так як і флешки).Найкращі Тіг і Кікс.А по друге,якщо ствол сверлений добре,то сантехника не дотягує до фікса.Це так,особисті спостереження.)))за останні 6 років.
Я так і не почув в чому перевага кікса перед рідними насадками....
Моя думка... Кікс має набагато меньшу довжину шротового стовба... Ви просто попадаєте переферією... Від цього і підранки... З Кіксом потрібно вміти гарно стріляти. На папері кікс звісно що може гарнішу картинку показувати... По тарілках мені він теж гарно подобався, на полюванні ні.... Це особисто моя думка...
 

Зверобой 60

Мисливець
Не хочу ни с кем спорить -Но многие у кого позволяет ружье перешли именно на киксы. ;) .
 

вовцюгака

Мисливець
Каждому своё (suum cuique)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Какая-то всечка нереальная.
Как будто белой краской наведенная..
И мне одному видится, что винты личины, рычага запирания и спусковой скобы не в уникально-девственном состоянии?
Винт скобы 1000%
Если же нет и это уникально-штучная ручная сборка, то
- "Я проснулся,
- Я был поражён,
- Ощутил Ижам урон!"
 

Корнилов

Снайпер
Какая-то всечка нереальная.
Как будто белой краской наведенная..
И мне одному видится, что винты личины, рычага запирания и спусковой скобы не в уникально-девственном состоянии?
Винт скобы 1000%
Если же нет и это уникально-штучная ручная сборка, то
- "Я проснулся,
- Я был поражён,
- Ощутил Ижам урон!"
Вы ещё, после цены на винты смотрели))) А я искал надпимь:кому оно было подарено или кому оно пренадлежало)))
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Жулик

Мисливець
Всем доброго времени суток. Подскажите пожалуйста из за чего могут шататся спусковие курки?
IMG_20191118_101447.jpg
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Всем доброго времени суток. Подскажите пожалуйста из за чего могут шататся спусковие курки? Переглянути вкладення 631207
З Різдвом Христовим. Зніміть приклад і подивіться там все буде видно система там проста і ви побачите причину. Теж маю іж-12 і є маленький люфтик в курках але воно не нове і не виникає не яких проблем навіть по пальцям не б'є.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Доброго дня мій іж-12 12к трохі висить на 35м завишає 20-30см. Хто що підкаже що можна зробити
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Верхня трубка 'чок'. Нижня 'п/ч'. Кулі. Шріт. Порох ....З яких і що і як ?
Трубки можуть бути зведені пайкою так .що потрібно цілитись під ціль.
 
Зверху