зайців-русаків (розведення)

Rivnenskyj

Новачок
Продам пару (самця і самку) зайця русака. ЛИШЕ ДЛЯ РОЗВЕДЕННЯ!
Не виловлені з природи, а вирощені у вольєрі, тобто зачаті, народжені та вирощені у домашніх умовах. Пара не рідна, тобто має "різну кров".
Причина продажу - покриття витрат на утримання маточного поголів"я.
Мета продажу - популяризація розведення зайця-русака.
Ідея розведення - всезагальне поширення практики штучного виведення та збільшення поголів"я зайця-русака в кожному адмін.районі України.
 

Rivnenskyj

Новачок
У зв"язку зі змінами курсу валют актуальна ціна: 2000 грн (договірна)
 

Охотник356

Новачок
Vasyl58;227025 сказав(ла):
Патриотично. Але дорого... :)
А вы уважаемый пробовали развести зайца русака в неволе.Прежде чем обсуждать цену,что запрещено правилами,попробывали сами занятся такой процедуой.Скажу вам откровенно,это не лёгкий труд и не малые затраты.Не говоря сколько занимает времени.Топикастеру уважение,за полезное дело.P.S.Сидеть в тёплом кресле у копьютера,и оценивать чужой труд,это как в народе говорят,не мешки ворочать.А задать себе самому вопрос.Что я зделал для природы?Многие из нас боятся,а многим это вообще не нужно,так ка привыкли от матушки природы только брать,ничего не отдавая взамен.Да потом ещё и возмушатся,почему нет рыбы,птицы,зверя.
 

turenko

Мисливець
Во-первых, чтобы не возмущаться, что нет живности в угодьях, нужно не разводить русаков в неволе, у себя во дворе, а отрабатывать трудоучастие, наглядный пример наш форумчанин Гусар. А во-вторых, как вы верно заметили
Охотник356;227318 сказав(ла):
это не лёгкий труд и не малые затраты
и поэтому для большинства охотников это накладно (просто не хватает времени) и дорого, как заметил Василий.
 

Rivnenskyj

Новачок
Хлопці, а чого Ви сваритесь????
Те, що це дорого я і сам знаю, ніхто не каже, що це копійки. Однак те, що це не дешева справа - підтверджу.
Сьогодні купив сітку для ремонту підлоги вигулів на 600 грн. і це маленька частина того, що ще планую зробити.
А тому (тим), хто пробує мене критикувати, що, мовляв, не розводити зайців по дворах треба, а якусь там трудоучасть виконувати...., то скажу так ІДІТЬ ВИ.... трудоучасть виконувати! А я, і такі як я, будемо зайців по дворах вирощувати. І весною у угіддя випускати! І будемо ЗНАТИ, що кожна моя (наша) самка приведе в природу за літо чотири-п"ять зайченят. До осені виживе, бодай одне... Тож у цьому моя трудоучасть.
 

Rivnenskyj

Новачок
І ще одне. Останнє.
Тим, хто захоче мене покритикувати, будь ласка, не пишіть "ЯК ТРЕБА РОБИТИ", краще напишіть "ЯК Я ЗРОБИВ".
З повагою до кожного мисливця, Тарас.
 

Охотник356

Новачок
turenko;227477 сказав(ла):
Во-первых, чтобы не возмущаться, что нет живности в угодьях, нужно не разводить русаков в неволе, у себя во дворе, а отрабатывать трудоучастие, наглядный пример наш форумчанин Гусар. А во-вторых, как вы верно заметили
Охотник356 писал:
это не лёгкий труд и не малые затраты
и поэтому для большинства охотников это накладно (просто не хватает времени) и дорого, как заметил Василий.
Уважаемый turenko у настоящих охотников для биотехнических мероприятий время находится всегда,порой даже в ущерб себе.А для тех кто привык только брать у природы, ничего не давая в замен.Найдутся любые отговорки(времени нет и тому подобное)Резведение диких животных в домашних условиях с подальшим выпуском в природу,является неотъемлемой частью трудоучастия.И давно с большим успехом практикуется во многих странах.Собратся пива или водки попить у казанка или мангала, находится и время и средтва у многих,а на всё остальное времени как всегда не хватает.И прав топикастер. С начала покажите сами, что вы лично зделали, а не уважаемый Гусар и другие, а потом уже давайте советы и наставления.Мы с удовольствием увидя ваш труд по данным мероприятиям, будем перенимать ваш опыт.
 

EGER64

Новачок
У нас дуже багато порадників. Але щось корисне для природи зробити нікому. Ось пан Тарас робить добру справо, вирощує і випускає в природу зайців. Я не з книжок знаю, як виростити зайця в неволі, язик не повертається уприкнути йому. Так, дорого для одного мисливця. А для чого наші обласні, районні, міські УТМРи? Для того, щоб собі зарплату в 16 тис. грн. встановлювати? Та за ті гроші, можна не один десяток зайців виростити. А так наші внески, плата за відстрільні картки все йде їм на особисті потреби. В тому числі і сплата за трудоучасть. Скажіть, хто відпрацьовує в угіддях? Вам всім кажуть: "Заплатіть за трудоучасть". Я якось виростив 1500 фазанів. Запропонував УТМРу свої послуги в цьому напрямку. Думаєте підтримали? Їм цей гіморой до нічого. Головне грошики зібрати і на тому все. А Вам Тарас, честь і хвала. Якщо знайду однодумців, то звернусь до Вас.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так хлопці всі нюанси Ви вже обговорили і всі питання вирішили, надалі всі відхилення від теми продажу будуть вважатись як оффтоп! Карати буду відповідно!

П.С. Якщо є бажання побалакати про цікаву тему розведення зайців русаків в неволі, будь ласка створюйте тему в розділі "Ділимось досвідом" і переносьте всі обговорення туди!

З повагою!
 

Vasyl58

Мисливець
На самом деле, я пошутил насчет дорого. Как видите, тема от этого ожила... (Лично я не ищу где подешевле, просто живых зайцев-русаков я не знаю куда девать :) и вот решил поиронизировать. )
Я искренне преклоняюсь перед теми, кто хоть что-то делает для увеличения поголовья дичи - от перепела до лося.
Дерзайте, ребята, и ваши усилия будут обязательно оценены и признаны. А дорогие услуги тоже востребованы.
Лично предпочел бы охотиться на зайца, а не на кабана. А пока - все наоборот.
 

Ярий

Новачок
Продам пару (самця і самку) зайця русака. ЛИШЕ ДЛЯ РОЗВЕДЕННЯ!
Не виловлені з природи, а вирощені у вольєрі, тобто зачаті, народжені та вирощені у домашніх умовах. Пара не рідна, тобто має "різну кров".
Причина продажу - покриття витрат на утримання маточного поголів"я.
Мета продажу - популяризація розведення зайця-русака.
Ідея розведення - всезагальне поширення практики штучного виведення та збільшення поголів"я зайця-русака в кожному адмін.районі України.
Тарас .Доброго вечора,якщо ще займаєтесь вирощуванням зайців ,дайте знати. Т 098 430 34 60 Ярослав
 
Зверху