дріб та твердість

VAK13

Мисливець
Стрелял по бумаге с 20к мягкой(?%) и твердой (6-7%) дробью навесками 26г и 28г, так у твердой кучность и равномерность осыпи хорошая, а у мягкой - хреновая. Мягкая деформируется еще в патроннике и летит х/з куда. В 12к это не так заметно. А учитывать меньший вес твердой дроби не стоит, это уже ловля блох, ИМХО.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
#7.5 7% було б вогонь
То є так. #8 з таким вмістом у мене універсальний набій для ходового. З жовтня і до січня. Від голуба і до зайця.
Стріляю посередньо і до того ж далі 25 м не бачу...
Причина вибору - швидкість 420, бо не вмію гадати з випередженням. Тверда менш обминається на таких швидкостях і підтягується за енергією, зважаючи на трохи меншу вагу окремих шротинок. Та й в снаряд їх більше лізе - маю хоч який шанс влучити...
 
То є так. #8 з таким вмістом у мене універсальний набій для ходового. З жовтня і до січня. Від голуба і до зайця.
Стріляю посередньо і до того ж далі 25 м не бачу...
Причина вибору - швидкість 420, бо не вмію гадати з випередженням. Тверда менш обминається на таких швидкостях і підтягується за енергією, зважаючи на трохи меншу вагу окремих шротинок. Та й в снаряд їх більше лізе - маю хоч який шанс влучити...
Цiкавий пiдхiд!
 

Копатыч

Зброяр

pashamykytyn

Мисливець
Сімка є тут на форумі з 7%сурми хороша, а 3 у капітана а серго там не менше 3,5 сурми. Дивіться там де продам, релоадінг
 

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Дріб такої твердості не буде шкодити нехромованим стволам, як ви гадаєте???
Вы меня простите, конечно, я вам задам тоже "вопрос" ....
что тяжелее - килограмм пуха или железа ? o_Oo_Oo_Oo_O
каким боком "хромировка" ствола, относится к "твердости" свинцовой дроби ???? ( ключевое слово - "свинцовой" ) ......
 

Himerin

Мисливець
http://www.hunterscream.com.ua/forum/viewtopic.php?f=25&t=3807&start=240
обратитесь к Анатолию, но предупреждаю сразу ..... прийдется стоять в "очереди" ......
Дробь очень классная. В былые времена по несколько недель в очереди стоял. Сейчас, когда расширил производство, такой проблемы нет. Ну максимум неделя
 

ломоносов 1984

Мисливець
Я розумію так, що храмове покриття робить канал ствола твердішим і стійкішим до механічних і хімічних пошкоджень (волога). Ключове слово 'механічних' ... Гарного дня
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Я розумію так, що храмове покриття робить канал ствола твердішим і стійкішим до механічних і хімічних пошкоджень (волога). Ключове слово 'механічних' ... Гарного дня
Ну да, а я думал что на "крепость" стволов влияет .........
  • материал изготовления – высококачественная сталь с пределом текучести от 50 и показателем прочности от 75 кгс на каждый квадратный миллиметр
а "хромированное" покрытие канала ствола - это для "ленивых" ...... прощает ошибки, в случае НЕ своевременной чистки .......

Да, чуть не забыл ...... Анатолий, дробь "крупнее" 5 - не льет, по крайней мере, так было 2 года назад, как сейчас - не знаю.
 

ломоносов 1984

Мисливець
Вчора спілкувався з Анатолієм, цього не казав... Поки що не виготовляє, чекає температури повітря +18.Почекаємо,візьму однозначно
 

Охотник77

Снайпер
В п'ятницю був у мисливському магазині то продавець дуже хвалив м'який дріб, казав що в нього він летить і на сучасних порохах теж гарно, але жодним рецептом не поділився. Думаю заливає) А ще казав що всі імениті виробники патронів споряжають на мякій дробі. Ну в патронах БП то вона мяковата, в Ремінгтон теж середня, за інших не знаю
 
Зверху