допоможіть в чертежом

ml1986

Мисливець
Доброго вечора усім форумчанам, є можливість виготовити однак відсутні розміри (чертеж) комплекту ОБЖИМКИ ДОНЦА гильзы 12 кал. для УПС від ТМ "Козаки" (2 трубки, 2-4 кольца), тому прошу проміряти і добавити фото розрахунків у приват або в створену тему.
Завчасно вдячний за співпрацю та прозуміння!
 

ml1986

Мисливець
Усім доброго дня, я так бачу бажаючих допомагати один одному на форму не має, жалко
 

Leodr

Снайпер
Зараз свята, усі зайняті, що конкретно Вас цікавить! Я користуюсь УПС, і досить непогано, калібровка у мене одна, внутрішній діаметр 20.4мм, зовнішній 32мм, висота75мм. Якщо ще щось цікаве, можемо поспілкуватися у приватні!
 

ml1986

Мисливець
Зараз свята, усі зайняті, що конкретно Вас цікавить! Я користуюсь УПС, і досить непогано, калібровка у мене одна, внутрішній діаметр 20.4мм, зовнішній 32мм, висота75мм. Якщо ще щось цікаве, можемо поспілкуватися у приватні!
Якщо не важко то скиньте фото свого девайсу із розмірами, думаю що декому буде цікаво, я ж не для себе прошу, група є загальнодоступною і всі можуть черпати інформацію
 

Федчук

Мисливець
Буду на выходных в гараже сфоткаю эскиз или сниму вам видео обзор
 

Leodr

Снайпер
Ну хочет человек, сделать сам, нет ничего плохого! Я и сам много чего для себя и не только сделал, всяких приблуд, и все они работают, а купить всегда можно!
 
Зверху