допоможіть визначити

gaudi

Слідопит
допоможіть визначити рік випуску.модель.значення напису на прицільній планці.буду вдячний.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зауер 20(базова модель Зауер 2),1909 рік випуску,замовний варіант виконання.!!Випущений для торгового дому Вольнера(емігрант з Німеччини).Дуже рідкий екземпляр Зауера випущеного під замовлення для Аргентини!!!Було поставлено в філіал цього дому в Буенос Айресі всього 25-(35) трійників даної моделі!!Дані в різних джерелах трохи різняться!!
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Можливо ще якась інформація е по даній рушниці.Буду вдячний.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А що ще може бути по цій рушниці!!В пнринципі і назагал вам вже все розповіли з її біографії,крім кількості вибитої з неї дичини!:rolleyes::DЗробіть кращі фото,а головне інформативніше всіх написів на ствольній парі,може ще щось випливе інтересне!!Дайте фото клейма калібру нарізного.
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
як і де шановні Арго та Турист порадите продовжити шукати інф.дякую.
 

gaudi

Слідопит
Доброго дня.ще раз попрошу форумчан допомогти визначитись з ціною.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Просити можна 3000. А ринок скорегує. А по великому рахунку ціна її в районі тисячі.
8.9 мм.калібр нарізного сам корегує ціну!!!Ви спочатку прогугліть де дістати його,а вже потім складайте ціну!!
 
  • Like
Reactions: kef

gaudi

Слідопит
9.2-72 абсолютно не проблема.У мене і з патроном 8-58 не мае проблем.хоча більш рідкісний калібр.
 

gaudi

Слідопит
останній раз купував у Киеві маг.пята варта.перед тим у Львові маг.арсенал.ніколи не відчував дефіциту даних набоів.можливо вийшов з віку стрільби по пляшках.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху