допоможіть визначити від якої мц 4х пера пружина орієнтовна вартість

Статус
Закрита.

Серж Іванович

Мисливець
Дякую север але це російський сайт і там в рублях. а в Украйні скільки в пару магазинів в Києві зайхав в них немає і навряд чи буде.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Купить такую пружину в Украине-это не проблема. Были бы Ваши деньги.
 

Серж Іванович

Мисливець
я попросив найти знайомого про запас собі на мц-6 двух спусковий миханізм пару пружин. він найшов дві пружини бойова така як вмене а 4х пйора не така в мене два вусика тоненьких чуть довші. 2х пьору оставляю собі а ця не така можливо кому нада з форумчан за адикватну ціну тому питаю скільки коштуе вона. або обміняю на такуж мц-6. якщо комусь з форумчан дійсно треба на соті моделі то пишіть поки в планах немае покупки 106. тому питаю хоть приблизно ціну.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
я попросив найти знайомого про запас собі на мц-6 двух спусковий миханізм пару пружин. він найшов дві пружини бойова така як вмене а 4х пйора не така в мене два вусика тоненьких чуть довші. 2х пьору оставляю собі а ця не така можливо кому нада з форумчан за адикватну ціну тому питаю скільки коштуе вона. або обміняю на такуж мц-6. якщо комусь з форумчан дійсно треба на соті моделі то пишіть поки в планах немае покупки 106. тому питаю хоть приблизно ціну.
Ответил ЛС
 
Статус
Закрита.
Зверху