допоможіть визначити.(Чех,Густав Тічі)

gaudi

Слідопит
Добра всім.Допоможіть максимальною інформаціею по даній рушниці.Довжина ствольного блока 705мм.Калібр 16 на 65.Дульні звуження 0.6 і 0.4.Канал стволів 16.9 що відповідае клеймуванню на стволах.Внутрішня поверхня рівномірно дзеркальний блиск.З низу стволів під цівкою напис ANDREWS TOLEDO STEEL WORKS SHEFFILD. N Ежекторне.Единим недоліком даноі зброі е час.Можливо хтось підкаже ціну.Реальну.Буду вдячний всім.
 

Вкладення

Dima

ветеран форуму
надійна команда
По номеру учетной записи на подушке, ружье испытано в 1943 году. Чехия, была под Германией, стволы с бельгийскими, чешскими и немецкими клеймами, если правильно удалось рассмотреть. Недешовый предмет.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

gaudi

Слідопит
доброго дня.можливо тепер якась інформація зявиться.буду вдячний.
 

gaudi

Слідопит
доброго.не розумію.чому ніхто не хоче надати ніякоі і нформаціі.чи не може....з повагою.
 

tyrist 1945

Тигр
Густав Тічі. Місто Острау в Саксонії. Клейма і австрійські бо майстер мабуть був австріяком, або чехом....І бельгійські, і німецькі. Не можу сказати чому:) Сталь Толєдо....
 

gaudi

Слідопит
а що означае ANDREWS і sheffield.n З повагою.ДЯКУЮ.Хоча щось вже.Думаю ще багато інфи скривае даний екземпляр.
 

gaudi

Слідопит
Добре.Дякую.Ще одно питання.Так то англійська чи іспанська сталь?Не знав що толедо була і стволова сталь.Якоі якості і градаціі ця сталь? Буду вдячний за відповідь.
 
Зверху