горе охотники,

Гусар

Слідопит
Таверик 58-20. А при чем в даной теме Ваше фото, непойму. Или мы, что бредем по течению.
 

ulven

Мисливець
До поста №10.
А цей мисливець бува не бракоша? Чи моржує? Щось він занадто легенько вдягнутий, як для сезону на пушних
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ulven;138822 сказав(ла):
До поста №10.
А цей мисливець бува не бракоша? Чи моржує? Щось він занадто легенько вдягнутий, як для сезону на пушних
А може він загартовується?!. Києвом іноді взимку такі "голі-босі" вулицями переміщуються, що дивитися холодно!!!
То чому ж він бракоша через такий одяг?..
 

ulven

Мисливець
Ну, може й так. Але, перше що в очі кидається, так це вбитий зайола на фоні по-літньому вдягненого загорілого чувака в панамці. От і враження, що зайчик не в свій сезон кокнутий
 

LissNik

Слідопит
ulven;140670 сказав(ла):
Ну, може й так. Але, перше що в очі кидається, так це вбитий зайола на фоні по-літньому вдягненого загорілого чувака в панамці. От і враження, що зайчик не в свій сезон кокнутий
То что не в сезон это очевидно,у зайчика то летний окрас шерсти......
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
bmwersia;204419 сказав(ла):
Tavelik.58-20 писал:
А як Вам такий мисливець?))


сколько вижу это фото,столько рву живот от смеха...
Ничего смешного не увидел у каждого есть свой мешочек го....а, но зачем его выставлять, я б за такую фотку выговор в коллективе сделал бы!
 

Копатыч

Зброяр
Судя по ФОТО, здесь не надо смеяться, здесь надо ПЛАКАТЬ, потому, что таких ГОРЕ-ОХОТНИКОВ, с каждым годом все больше и больше. Все больше склоняюсь, к ранее неоднократно, высказанной мысли: "Ружье, патроны, снарягу-купил, МОЗГИ-не купил".
 

Brauning

Мисливець
Копатыч;204895 сказав(ла):
Судя по ФОТО, здесь не надо смеяться, здесь надо ПЛАКАТЬ, потому, что таких ГОРЕ-ОХОТНИКОВ, с каждым годом все больше и больше. Все больше склоняюсь, к ранее неоднократно, высказанной мысли: "Ружье, патроны, снарягу-купил, МОЗГИ-не купил".
Вы правы,купить в нашей жизни можно всё.Кроми мозгов.
 

Nikita

Мисливець
Охотясь на кабана с таким оснащенным ружьём надо ещё на яйца колокольчики подвесить,чтобы сразу было видно кто есть х...
 

Димон

Мисливець
не в обиду сказано, но всем выше отписавшимся. Вы парафините пацана, а вопрос хоть кто то его лично знает? кто то там был? своими глазами видел как все произошло? я не кого не выгораживаю я его первый раз вижу, и Вам советую не лить на человека грязь если Вы его не знаете.
Копатыч;204895 сказав(ла):
Судя по ФОТО, здесь не надо смеяться, здесь надо ПЛАКАТЬ, потому, что таких ГОРЕ-ОХОТНИКОВ, с каждым годом все больше и больше. Все больше склоняюсь, к ранее неоднократно, высказанной мысли: "Ружье, патроны, снарягу-купил, МОЗГИ-не купил".
и простите за не скромный вопрос Вы лично хоть одного молодого охотника воспитали, научили? взяли под свое шевство?? если нет так о чем тогда говорить?если молодежь некому учить. (если да то респект и уважение) ни кого обидеть не хотел всем с уважением.
 

ulven

Мисливець
Димон, а Ви вважаєте, що зайчик від старості вмер? Чи треба молодого та екіпірованого (тобто, швидше-всього, вже із зданими екзаменами і наявними дозволами) вчити, що на різного звіра є свій сезон? Звір добутий не в сезон - бракоша! Не його зайчик, а так - взяв пофотатись, значить не заперечує, а може й підтримує бракошу. Чи яке виправдання?
 

Копатыч

Зброяр
димон;213134 сказав(ла):
и простите за не скромный вопрос Вы лично хоть одного молодого охотника воспитали, научили? взяли под свое шевство??
Один, уже самостоятельно охотится 10-й год, второго, сейчас "натаскиваем", вместе с кумом. А как Вам такой вопрос, которы мы сегодня услышали на охоте, от одного "охотника": "Вот сбил что-то, с голубыми "зеркальцами", а что не знаю". Миром правит БАБЛО, а не ЗНАНИЯ (Закон), хотя бы взять на пример, Вашу область и так сказать не состоявшееся Открытие ????
димон;213134 сказав(ла):
я не кого не выгораживаю я его первый раз вижу, и Вам советую не лить на человека грязь если Вы его не знаете.
Так может, прочитает, и в следующий раз, не будет такого "ГЛУПОГО" фото (в сети), а соответственно, повода для "размышления".
 

Димон

Мисливець
Копатыч
Копатыч;213254 сказав(ла):
Один, уже самостоятельно охотится 10-й год, второго, сейчас "натаскиваем", вместе с кумом.
за это Вам респект

Копатыч;213254 сказав(ла):
Вот сбил что-то, с голубыми "зеркальцами", а что не знаю
согласен в семье не без урода

Копатыч;213254 сказав(ла):
Миром правит БАБЛО, а не ЗНАНИЯ (Закон), хотя бы взять на пример, Вашу область и так сказать не состоявшееся Открытие ????
тут конечно полные мудаки
а все таки я с ulven и Копатыч наверное соглашусь на 99% Вы меня убедили (но все равно как то нужно по мякше)
 

Hovarf

Слідопит
димон;213134 сказав(ла):
Вы лично хоть одного молодого охотника воспитали, научили? взяли под свое шевство?? если нет так о чем тогда говорить?если молодежь некому учить.
Димон,згідний з Вами в тому плані, що молодих мисливців комусь потрібно вчити, виховувати в них мисливську єтику. Адже колись так і було. Я цього вже не застав (мисливський стаж з 1992 р.) Та з розповідей людей старшого віку чув , що отримати мисливський квиток тоді було неможливо без проходження кандидатського стажу протягом сезону полювання. Тобто, кандидат в мисливці без зброї ходив на полювання з мисливським колективом, який потім давав йому рекомендацію на отримання мисливського квитка і приймав його в свої ряди. Таким чином, кандидат в мисливці опановував не тільки правила техніки безпеки, але і мисливські традиції, звичаї, мисливську етику.Зараз, на жаль, на законодавчому рівні цього не закріплено. Правила отримання посвідчення мисливця спрощені до мінімуму. Тому і є багато мисливців таких, як на цьому фото.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Hovarf;214605 сказав(ла):
димон писал:
Вы лично хоть одного молодого охотника воспитали, научили? взяли под свое шевство?? если нет так о чем тогда говорить?если молодежь некому учить.
Димон,згідний з Вами в тому плані, що молодих мисливців комусь потрібно вчити, виховувати в них мисливську єтику. Адже колись так і було. Я цього вже не застав (мисливський стаж з 1992 р.) Та з розповідей людей старшого віку чув , що отримати мисливський квиток тоді було неможливо без проходження кандидатського стажу протягом сезону полювання. Тобто, кандидат в мисливці без зброї ходив на полювання з мисливським колективом, який потім давав йому рекомендацію на отримання мисливського квитка і приймав його в свої ряди. Таким чином, кандидат в мисливці опановував не тільки правила техніки безпеки, але і мисливські традиції, звичаї, мисливську етику.Зараз, на жаль, на законодавчому рівні цього не закріплено. Правила отримання посвідчення мисливця спрощені до мінімуму. Тому і є багато мисливців таких, як на цьому фото.
И ружье в охот билет было вписано и никаких разрешительных поборов небыло. Зато сейчас за деньги хоть бук пригонят, а по закону, да без денег только национальная индиская изба - хе* простите фигВам называется! (мультик про кота Матроскина)
 
Зверху