вартість рушниці ІЖ- 27 (12 калібр, вертикалка, 1984 р.)

Статус
Закрита.

olgav872008

Новачок
Підскажіть, яка реальна вартість рушниці ІЖ- 27 (12 калібр, вертикалка, 1984 р. випуску), рушниця в чудовому стані, користувався профі )
отримала її в спадок, планую продавати, але не розумію від якої сумми починати)
 

Vov-1

Зброяр
Підскажіть, яка реальна вартість рушниці ІЖ- 27 (12 калібр, вертикалка, 1984 р. випуску), рушниця в чудовому стані, користувався профі )
отримала її в спадок, планую продавати, але не розумію від якої сумми починати)
Складно визначити без фото...Почніть з 10 к....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Підскажіть, яка реальна вартість рушниці ІЖ- 27 (12 калібр, вертикалка, 1984 р. випуску), рушниця в чудовому стані, користувався профі )
отримала її в спадок, планую продавати, але не розумію від якої сумми починати)
Стоимость ружей ИЖ27 и любых марок зависит от многих факторов, даже новых и варьирует от самых бюджетных рядового исполнения и до штучных.
Стоимость ружья б\у без осмотра или фото оценить даже примерно - невозможно.
 

Waldi2000

Мисливець
мій дядько зараз продає штучний ИЖ 27 80-х років ідеальний стан настріл до 100 патронів за 550USD люди приходять дивляться і кажуть рушниця як рушниця, вже 3 місяці ще не продав в Камянці-Подільському. В Києві вже би давно забрали, а в маленьких містах все по іншому. Так що думаю почніть з 14-15 тис гривень і опускайте вниз торгуйтесь.
 
мій дядько зараз продає штучний ИЖ 27 80-х років ідеальний стан настріл до 100 патронів за 550USD люди приходять дивляться і кажуть рушниця як рушниця, вже 3 місяці ще не продав в Камянці-Подільському. В Києві вже би давно забрали, а в маленьких містах все по іншому. Так що думаю почніть з 14-15 тис гривень і опускайте вниз торгуйтесь.
А у нас город 20 000 населения идеаоьный ИЖ или новый МР даже за 700 баксов нет и небудет в скором будещем точно. А изношенного оружия за хорошие деньги навалом.
 
Статус
Закрита.
Зверху