Як розмістити оголошення?

zelya

Новачок
Підскажіть, як розмістити оголошення про продаж мисливської рушниці?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зайти в розділ (Продаж зброї, обмундирування, спорядження і т.п.) Заходимо в потрібну гілку з верху кнопка (Додати нову тему) і даєте оголошнення! Але перед тим рекомендую прочитати правила Форуму УТМР V. Підрозділ ПРОДАЖ/КУПІВЛЯ:
Бо можите получити по пальцях від модератора форуму!

Удачі в продажі зброї!
 

Рудоман

Новачок
Шановні,голови обласних Рад,УТМР,голови ройонних Рад УТМР,голів первинних колективів УТМР мисливців та рибалок України!Звертаюся до Вас,шановні колеги,та друзі по зброї.Я Рудоман Іван Олексійович,заступник голови Краснопільської р./о УТМР,чл.УТМР з 1972 р, почесний член УТМР з 2004 р. мешканець с.Покровки,Краснопільського р./ну,Сумської обл.
Шановні колеги, в моїй родині сталася велика біда. В моєї 15-річної онучки Черненко Маргарити Іванівни,лікарі-професори в м.Київі інститут онкології поставили діагноз -злоякісна пухлина ноги.Щойно потрібна операція та лікування.У моєї сім'ї таких коштів немає.Тому я звертаюсь до Вас,побратими,хто скільки зможе допомогти фінансово в лікувані моєї онучки.Заздалегідь Вам вдячні,сім'я Рудоман та Черненко.
Кошти прошу перераховувати на рахунки мами Черненко Віти Іванівни приватбанк №4149437706083001.І,Не дай Бог,Вам просити про таку допомогу!
з повагою рудоман.І.О.
 

Andreyfro

Новачок
Зайти в розділ (Продаж зброї, обмундирування, спорядження і т.п.) Заходимо в потрібну гілку з верху кнопка (Додати нову тему) і даєте оголошнення! Але перед тим рекомендую прочитати правила Форуму УТМР V. Підрозділ ПРОДАЖ/КУПІВЛЯ:
Бо можите получити по пальцях від модератора форуму!

Удачі в продажі зброї!
А где раздел продаж оружия?
 
Зверху