Як позбутися раків у водоймі?

Статус
Закрита.

WowkA 76

Мисливець
Унас наоборот продавцы малька подмешивают немножко сома -случайно ,чтобы чаще покупали малек , раки исчезли а сома выловить невозможно.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
То може сома , буде краще
Я на власному досвіді переконався. У мене є ставок у якому було дуже багато раків поки не запустив туди коропа.
Тепер раків взагалі не має. І багато знайомих рекомендують якщо хочеш мати раків то не пускати коропа. За сома я не знаю.
 

WowkA 76

Мисливець
Сом виiдае конкретно не раз знаходив всерединi сома напiвперетравлених або свiжез"iдених ракiв. Коли ракiв в ставу багато просто ловить з дна, а самих хитрих виманюе з нори своiм вусом потiм хватае було навiть таке вiдео .
 

Вік71

Снайпер
I сом ,i короп iдять ракiв. Рiзниця в тому,що короп поiдае ракiв тiльки в перiод линьки(коли вони мiняють панцир),а сом iсть постiйно!
P.S.Мова йде про европейського рiчкового сома,а не про канального чи канадського!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, колеги! З суботи на неділю сидів на коропа, то в раколовку, за ніч, попало 59 раків. Короп не клюнув.
А хто знає, щука поїдає раків?
 
Останнє редагування:

WowkA 76

Мисливець
I сом ,i короп iдять ракiв. Рiзниця в тому,що короп поiдае ракiв тiльки в перiод линьки(коли вони мiняють панцир),а сом iсть постiйно!
P.S.Мова йде про европейського рiчкового сома,а не про канального чи канадського!
Знаходив рештки iменно в европейському,рiчковому. Товариш орендуе ставок ранiше ракiв було ну дуже багато ,кинув коропа нестало зовсiм,при розбираннi коропа3-4 кг знаходив навiть мiдiй i чималих розмiрiв.
 

WildWest

Мисливець
Сома запустите, то вместе с раками и поголовье карпа уменьшится. У знакомых в нескольких озерах уже не знают как с тем сомом бороться - повырастали и карпа на раз жрут, причем не мелкого.
 

ATIS

Снайпер
Дякую, колеги! З суботи на неділю сидів на коропа, то в раколовку, за ніч, попало 59 раків. Короп не клюнув.
А хто знає, щука поїдає раків?
Для щуки, окуня і судака раки делікатес. Переважно ловлю хижака то раки в шлунках находжу постійно, та і силіконові приманки у вигляді рака працюють на ура. Запускайте щуку раків поменьшає і карась рости швидше буде;)
 

ATIS

Снайпер
В мене навіть є така "мазюка" для силікону з запахом рака, то з нею силікон працює набагато краще.
 

Vov-1

Зброяр
В мене навіть є така "мазюка" для силікону з запахом рака, то з нею силікон працює набагато краще.
Але працює на судака;)Я не помічав щоб атрактант якось впливав на щуку...
 

ATIS

Снайпер
Саме краще атрактант взагалі працює по окуню, але силіконові рачки обробленні атрактантом щука бере рішучіше і глибоко в шахту. Підмічено не одноразово.
 

Vov-1

Зброяр
Мені здається ,що більше працюють незвичні форми...В щуці раків не знаходив.Може то мені такі попадались:)
 

ATIS

Снайпер
Запустити в ставок судачка і з раками буде все гут, плюс гарна рибка в водоймі.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
I сом ,i короп iдять ракiв. Рiзниця в тому,що короп поiдае ракiв тiльки в перiод линьки(коли вони мiняють панцир),а сом iсть постiйно!
P.S.Мова йде про европейського рiчкового сома,а не про канального чи канадського!
Ще добавлю. Я на одній водоймі бачив на купині рештки раків. На мою думку андатра там мешка і поїдає
 

WowkA 76

Мисливець
Не знаю як ондатра а от видра дуже любить ракiв . В товариша на ставу було дуже багато ракiв та ондатри почала навiдуватись видра нестало ракiв i ондатри також.
 

kef

Зброяр
Ще добавлю. Я на одній водоймі бачив на купині рештки раків. На мою думку андатра там мешка і поїдає
Ні,то напевно видра і дійсно буде біда для всеї живності,що мешкає на водоймі (пташенята,риба,раки,жаби..)...Поїдає все і водить за собою річний виводок для навчань виживання.....по місцевих і не тільки водоймах......
 
Статус
Закрита.
Зверху