Як облаштувати собачу буду

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мене цікавить як правильно збудувати буду (розміри або креслення) для ЗСЛ маю цуценя 2ох місячне! допоможіть будь ласка!
 

трудяга

Мисливець
Поки тримаєш в хаті- зроби лежак як на малюнку. а потім як переведеш на вулицю зроби будку щоб собака вільно міг стояти і розвернутися. в мене курцхаар -я робив 1м.на 1.5м. висота 1.2м. з середини 20 доска в четверть посередині пінопласт 3см. з вулиці доска 30 плюс фольгаза пінопластом. я скажу що собака не мерзне ні грама.для лайки можна зробити в одну доску-20-35 але в четверть щоб не продувало цього буде достатньо.
 

fox

Мисливець
У моего друга лайка спала на коляске МТ-ка вместо запаски.
 

fox

Мисливець
У моего друга лайка спала на коляске МТ-ка вместо запаски.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
fox;128083 сказав(ла):
У моего друга лайка спала на коляске МТ-ка вместо запаски.
Посміявся =) хоть звичайно це і несмішно! Своїх улюбленців потрібно шанувати а не знущатись з них!
 

fox

Мисливець
Та зовсім я не сміявся, була в собаки буда, а на мотоциклі спав, щоб його не забули взяти на полювання.
До речі, моя вижлиця частенько спить поряд з будою на снігу.
У лайки шерсть не гірше за лисичу, а лисиця ховається в норі тільки від небезпеки, а не від холоду.
 

BOGI

Мисливець
в мого товариша теж ЗСЛ, побудований вольєр, стоїть пластикове вікно з німецького профілю :), у ньому будка, біля будки з дерева лежак спеціальний, а пес взимку спить на цементі біля входу у вольєр, навіть в сильні морози, тепер товариш бідкається що так старався з будою а він цього не оцінив :))
 

fox

Мисливець
Для суки с щенками я сделал будочку как на рис.6 стр 29, но в средине сделал ещё одну маленькую для щенков - щенкам теплее, а мамка прячется от щенков на втором этаже.
 

Pvaleriy

Мисливець
Підскажіть хто що в будку підстелює собаці. В мене будка з тамбуром 170с/100см по наружних розмірах,(ніби двокімнатна) ,5 см пінопласт. З середини обшита ОСБ плитою, по наружі вагонкою. Собака дратхаар молода всього 9 місяців і практикує спати на вулиці під будкою на деревянній підлозі. Перший раз присверлив саморізами(9шт) ковролінову доріжку 50*90см. Вона її без особливих прблем відірвала і винесла в вальєр. Зараз буде холодати от і не знаю що придумати.......
 

Кайзер

Мисливець
Підскажіть хто що в будку підстелює собаці. В мене будка з тамбуром 170с/100см по наружних розмірах,(ніби двокімнатна) ,5 см пінопласт. З середини обшита ОСБ плитою, по наружі вагонкою. Собака дратхаар молода всього 9 місяців і практикує спати на вулиці під будкою на деревянній підлозі. Перший раз присверлив саморізами(9шт) ковролінову доріжку 50*90см. Вона її без особливих прблем відірвала і винесла в вальєр. Зараз буде холодати от і не знаю що придумати.......
Мав подібну проблему,утепливши будки пінопластом.
Позбувся пінопласту,проблема відпала сама собою.
Зимою вішаю шторку з бризенту на вхідне вікно.Решта рахую зайве,тим паче для дратхаара.
 

Pvaleriy

Мисливець
Не бачу сенсу зараз розбирати будку і знімати пінопласт. Думаю що то вона понищила коврик і не тільки його( шторку з коврика, підлогу в середині вальєра) через зміну зубів ! Знову зроблю з бризента вже шторку і закину ще один коврик! Для зубів привязав до арматури вальєра мотузку товщиною 5 і довжиною 50см щоб гризла......
 

Кайзер

Мисливець
Не бачу сенсу зараз розбирати будку і знімати пінопласт. Думаю що то вона понищила коврик і не тільки його( шторку з коврика, підлогу в середині вальєра) через зміну зубів ! Знову зроблю з бризента вже шторку і закину ще один коврик! Для зубів привязав до арматури вальєра мотузку товщиною 5 і довжиною 50см щоб гризла......
Так,не варто перейматися.З часом вона сама будку розбере,та пінопласт зніме.
На рахунок мотузки,кращого засобу для зміни прикусу годі гадати:).
 

Pvaleriy

Мисливець
Мотузка доречі як нова висить вже третій день, настил дошок (підлога ) їй цікавіший в цьому плані.))
 

Кайзер

Мисливець
Гадаю допоможуть гов"яжі масла.Принаймні,моїм в цей період розвитку допомагає.
 

Pvaleriy

Мисливець
Говяжі масла? Можна конкретніше?
 

baz

Мисливець
Підскажіть хто що в будку підстелює собаці. В мене будка з тамбуром 170с/100см по наружних розмірах,(ніби двокімнатна) ,5 см пінопласт. З середини обшита ОСБ плитою, по наружі вагонкою. Собака дратхаар молода всього 9 місяців і практикує спати на вулиці під будкою на деревянній підлозі. Перший раз присверлив саморізами(9шт) ковролінову доріжку 50*90см. Вона її без особливих прблем відірвала і винесла в вальєр. Зараз буде холодати от і не знаю що придумати.......
Хвоя - не гниет и не преет в отличии от сена, собака от нее не воняет собачатиной, если менять хотя бы раз в 2-е недели
 
Зверху