Як відчистити стволи старої БМ?

Микола ARMS

Мисливець
Друзі, порадьте будь ласка чим та як відчистити не хромові стволи БМ? Вже 4 процедура, спочатку брунокс на пару годин, потім металева спіралька, далі кересон, потім масло на кінець. Такі дії по 2-3 рази вже в 4 повторяю, а чистого матчу навіть близько не видно( Чи в не хром стволах не можливо добитися чистого патчу? З хромованими завжди був відмінний результат!
 
Друзі, порадьте будь ласка чим та як відчистити не хромові стволи БМ? Вже 4 процедура, спочатку брунокс на пару годин, потім металева спіралька, далі кересон, потім масло на кінець. Такі дії по 2-3 рази вже в 4 повторяю, а чистого матчу навіть близько не видно( Чи в не хром стволах не можливо добитися чистого патчу? З хромованими завжди був відмінний результат!
А вы уверены что есть хром в стволах ???
Ведь тема старенькая БМка. :)
 

иж 18

Слідопит
Друзі, порадьте будь ласка чим та як відчистити не хромові стволи БМ? Вже 4 процедура, спочатку брунокс на пару годин, потім металева спіралька, далі кересон, потім масло на кінець. Такі дії по 2-3 рази вже в 4 повторяю, а чистого матчу навіть близько не видно( Чи в не хром стволах не можливо добитися чистого патчу? З хромованими завжди був відмінний результат!
Наверное есть раковины, поэтому не получается вычистить идеально.
 

БЮВ

Слідопит
Если зальете средство (хорошее) для удаления освинцовки то все получится......но думаю радости от чистоты ствола не добавится. Вылезут такие кратеры.... .Пока запечатаны свинцом на сердце спокойней.
 
Не хромированные никак.
У отца БМка.
Стволы увы .... Хотя сам лично смотрю за ними.
"Время и износ" не победить!!!
С Ув!!!
 

БЮВ

Слідопит
Попробуйте Shooters Choice Lead Remover и свинец сам отвалится.
 
Если зальете средство (хорошее) для удаления освинцовки то все получится......но думаю радости от чистоты ствола не добавится. Вылезут такие кратеры.... .Пока запечатаны свинцом на сердце спокойней.
Если хром дал трещину то уже не избежны процессы...
 
Стволи НЕ ХРОМОВАНІ
Значит просто чистите и все.
Нет никакой смазки чтоб раковины или сыпь убирала...
Если одно из двух появилось, то в ваших возможностях замедлить процесс...
И то... Насколько это от вас будет зависеть...
Вопрос ;)
С Ув!!!
 

Vov-1

Зброяр
Друзі, порадьте будь ласка чим та як відчистити не хромові стволи БМ? Вже 4 процедура, спочатку брунокс на пару годин, потім металева спіралька, далі кересон, потім масло на кінець. Такі дії по 2-3 рази вже в 4 повторяю, а чистого матчу навіть близько не видно( Чи в не хром стволах не можливо добитися чистого патчу? З хромованими завжди був відмінний результат!
Спробуйте йоршик для миття посуду...на шомпол,шомпол в дрель...І вогень;):)
 

ТАР

Снайпер
Металическим ершиком часа 4 один ствол и будет результат. Стволы наверное лет 10 не чистили.
 
Ще добавлю... цю процедуру робиться насухо. Без балістолів, керосинів, масел і т.д. Змазується вже потім, коли нема освинцовки.
И перед выходом на охоту в обязательном порядке всю смазку со ствола надо убрать!!!
Не зависимо есть хром или его нет.
 
Это мне военнослужащие подсказали. Я сам ранее об этом не знал и нигде не читал.
Сгоревшая смазка наносит намного больше урона стволу. Нежели стрелять насухо.
И после отчищается хуже.
Но это ИМХО.
Я по другим ресурсам почитал, то 50 на 50. Кто то считает нужным, кто то нет...
 

tyrist 1945

Тигр
Это мне военнослужащие подсказали. Я сам ранее об этом не знал и нигде не читал.
Сгоревшая смазка наносит намного больше урона стволу. Нежели стрелять насухо.
И после отчищается хуже.
Но это ИМХО.
Я по другим ресурсам почитал, то 50 на 50. Кто то считает нужным, кто то нет...
Я ніколи масло не протираю. Слава Богу якось полюю і рушниці живуть))) . Є багато міфів в мисливців.
 

Вік71

Снайпер
Але там тої змазки зовсім мало ! А коли ходиш довго під дощем,чи мокрим снігом (а таке буває, при полюванні на зайця), від вологи всередині стволів (особливо нехромованих) шкоди буде більше ,ніж від нагару від масла! Думаю,це міф!
Маслом кашу не зіпсуєш !:)
 
Зверху