Як боротися з кліщами?

василь довжик

Слідопит
Я так розумію що барс це тей самий фіпроніл тільки з іншою етикеткою,
Діюча речовина та сама треба спробувати з шприца капати
Саме так.Зі слів вет лікаря.І також з моєї практики в минулому році з літа почав і до морозів.За 3 шт платим те,що можна цілий сезон обробляти,купивши цілу 100мл.
 

istomin88

Мисливець
Саме так.Зі слів вет лікаря.І також з моєї практики в минулому році з літа почав і до морозів.За 3 шт платим те,що можна цілий сезон обробляти,купивши цілу 100мл.
Щойно зняв з себе и з собаки по клищу и вирішив спробувати як на них діє фіпроніл. Пшикнув на него разок... Покищо йому погано
 

Панчер

Новачок
Відкручую ковпачок і напираю.Все без проблем і головне ефективне.Дай в теперішній час з економити не погано.
А я і не звертав уваги що він там на різьбі ,думав суцільна пляшечку та й з осені до рук не брав той барс а зараз тільки подивився. Дякую вам за пораду
 

василь довжик

Слідопит
Щойно зняв з себе и з собаки по клищу и вирішив спробувати як на них діє фіпроніл. Пшикнув на него разок... Покищо йому погано
Його паралізує.Саме так і діє препарат.Находив на собаці вони просто паралізовані.Як що і до беруться до шкіри,до крові не вспіють добратись.Параліч митьєва.
 

василь довжик

Слідопит
А я і не звертав уваги що він там на різьбі ,думав суцільна пляшечку та й з осені до рук не брав той барс а зараз тільки подивився. Дякую вам за пораду
Будь ласка.Хто ще як не ми мисливці,дамо слушну пораду один одному в нелегкій боротьбі.
 

василь довжик

Слідопит
Я свому даю сімпаріку, фінпроніл кліщ пробив
Як що собакіген оброблений і в часно час від часу,кліщ не прокусить жирову тканину.Митьєва параліч і дохне.В вашому випадку можливо препарат не той.Чи може я не правильно зрозумів на рахунок( кліщ пробив).
 

KFoR

Зброяр
Як що собакіген оброблений і в часно час від часу,кліщ не прокусить жирову тканину.Митьєва параліч і дохне.В вашому випадку можливо препарат не той.Чи може я не правильно зрозумів на рахунок( кліщ пробив).
Я про те що таблетка краще. Імхо звичайно...
 

василь довжик

Слідопит
Я про те що таблетка краще. Імхо звичайно...
Я зрозумів.Саме краще те,що дійсно помагає і головне дає впевненість в дії.
Свою собаку я лікував, і більше експериментів з "менш шкідливими" препаратами я не хочу
Я не думаю що хтось на своєму улюбленцю робить якись експерименти.Я знаю по собі,перш ніж щось дати я в 100 людей які по факту користувались тим чи іншим.І до уваги не балаболів а нормаль яких знаю.
 

Корнилов

Снайпер
всі місцеві ветеринари за спреї каплі, а в клініці де вже лікував собаку за таблетки
Всё капти которыми я пользовался, клещ пробивал!!! От Адвантикса до Барьера, а вот Симпарика сработала осенью на 100% ни одного!
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Я собаку обрабатываю Барьером на дратхаара суку три пипетки жидкости раз в две недели +дополнительно спреем брызгаю когда живем на даче или на природе.
 

Михаил7410

Новачок
Кобель ЗСЛ пробовал капли почти все ,спрей Фронтайл после каждой прогулки находил клещей присосавшися в разной стадии ,подцепили пироплазмоз ,вылечили на этом эксперименты закончил с каплями,спреями закончил .Начал давать Нексгард потом перешел на Бравекто за два сезона никаких проблем переодически проверяю после прогулки бывает нахожу в шерсти сухих клещей .Интересны отзывы за Симпарику как она по эфективности ,поскольку в этом году Бравекто в ветаптеке около 1000грн
цена кусается.
 
Зверху