Які АЗС вибираєте Ви?

Де заправляєтесь Ви ?

  • WOG

    Голосів: 11 14,5%
  • ОККО

    Голосів: 16 21,1%
  • SOCAR

    Голосів: 4 5,3%
  • AMIC

    Голосів: 1 1,3%
  • Shell

    Голосів: 7 9,2%
  • UPG

    Голосів: 1 1,3%
  • ANP

    Голосів: 5 6,6%
  • БРСМ

    Голосів: 9 11,8%
  • УкрНафта

    Голосів: 15 19,7%
  • АВІАС

    Голосів: 7 9,2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    76

Vadim1721vadim

Снайпер
А чего КЛО нету в голосовалке? я там заправляют биотопливом в принципе оно только на КЛО,БРСМ и на ANP.так что выбор не велик.
 

Trigal

Снайпер
а у нас БРСМ закрыли,так что осталась Укрнафта.Если еду в город,то здесь Переглянути вкладення 256151
Какая знакомая заправочка :)
С 2000 по 2013гг в Крым по 4-5 раз в год мотался. Всегда на этот АЗК заезжал. Кафешка там, кстати, хорошая была...
Спасибо за приятные воспоминания! :)
 

Ivan1989

Мисливець
кілька місяців назад на ANP вдули в 43 літровий не пустий бак 43 літри газу, при спрацюванні відсічки на 36 літрах, з тих пір там не заправляюсь. Є заправка Яркон (мабуть не розпіарена) ось там стабільно в пустий бак входить 35-36 літрів там і заправляюсь.
 

РЕКС

Мисливець
Добрый день. У нас открыли новую заправку AVANTAGE 7 (газ+бензин) кто-то может о ней что-то сказать?
 

Miryk

Новачок
кілька місяців назад на ANP вдули в 43 літровий не пустий бак 43 літри газу, при спрацюванні відсічки на 36 літрах
Такая проблема, когда в бак заправляют на десяток литров больше, чем объем самого бака, присутствует на многих заправках. Это скорей стиль работы оператора, а не самой заправки. Мне кажется надо писать жалобы на таких работников, тогда порядка будет больше.
 

KiriLL87

Новачок
Мне кажется надо писать жалобы на таких работников, тогда порядка будет больше.
Не скажи!.. Чомусь на одних заправках міняють операторів, а совковий стиль залишається, а на інших така подія - справжнє ЧП. Я переважно заправляюсь на АЗС укрнафта, то зі мною такого не траплялося. Хоч від знайомих чув про такі ситуації.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Заправился я по дешевке евро дизелем из бочки что на трассах стоят,проехал КМ 60-70 и всё стал.соляра как с молоком 60 литров на растопку,фильтр 200 грн,неделю без машины соответственно без работы пока,сколько простою ещё не знаю+СТО уже 2000 грн.завтра чистка форсунок?дай Бог что-бы не замена.вот и сэкономил.
 

кей

Мисливець
Згадую радянський журнал " Перець". На малюнку бочка " Молоко" та продавчиня. Людина в клоунському ковпаці з бідончиком . Підпис: " я із цирку. Покажіть, будь ласка, як Ви залили 3 літра молока в 2 літровий бідончик." Така думка, що на АЗС в нас самі циркачі. Заправляюсь на КЛО і ВОГ.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
На ВОГе не заправляюсь принципиально!Замахали со своими ценами!На ОККО не заправляюсь из-за того,что они с 2016 года стали в дизель добавлять био этанол!Предпочтение БРСМу,ДТ-Евро +.Топливо синевато прозрачного оттенка,нет запаха переработки,жирность в норме,на пальцах не испаряется(в отличии от ОККОвской),а жировая плёнка держится пока не вытрешь влажной салфеткой!Чисто моё ИМХО!
 

Вік71

Снайпер
На ВОГе не заправляюсь принципиально!Замахали со своими ценами!На ОККО не заправляюсь из-за того,что они с 2016 года стали в дизель добавлять био этанол!Предпочтение БРСМу,ДТ-Евро +.Топливо синевато прозрачного оттенка,нет запаха переработки,жирность в норме,на пальцах не испаряется(в отличии от ОККОвской),а жировая плёнка держится пока не вытрешь влажной салфеткой!Чисто моё ИМХО!
Аналогічно ! Вже третій рік заправляюсь на БРСМ ! Якість не гірша ,ніж на ОККО та ВОГ - а ціна менша! На УКНАФТІ-якість пального не задовільняє.
 

василь довжик

Слідопит
А я в Белорусь 30км в одну сторону,дизель супер машина ракета.З врахуванням дороги дешевше ніж в нас.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Я заправляюся суто на Амік, до цього, коли їздив на бензині, то ОККО, ШЕЛ, ВОГ
На дизелі, з Аміка, з повного бака( пассат б7, 2,0 дизель) виїжаю 1370-1450км
З ОККО, ШЕЛ, ВОГ 1000-1200
Заправляюся на АМІКу вже 4 роки
 

Leodr

Снайпер
Хлопці, у даному випадку нема ще Glusco, це одна з відомих! І паливо добре.!
 
Зверху