Які АЗС вибираєте Ви?

Де заправляєтесь Ви ?

  • WOG

    Голосів: 11 14,5%
  • ОККО

    Голосів: 16 21,1%
  • SOCAR

    Голосів: 4 5,3%
  • AMIC

    Голосів: 1 1,3%
  • Shell

    Голосів: 7 9,2%
  • UPG

    Голосів: 1 1,3%
  • ANP

    Голосів: 5 6,6%
  • БРСМ

    Голосів: 9 11,8%
  • УкрНафта

    Голосів: 15 19,7%
  • АВІАС

    Голосів: 7 9,2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    76

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хто де заправляє своїх залізних коней! Я завжди запраляв на SOCAR але щось останнім часом не те!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В нас в автогосподарстві кажуть що на окко йде більший розхід ніж на wog
просто в мене заправок ВОГ мало дуже, а коли проїжджаю попід них - то вже з повним баком, тому так. зате на ОККО менший розхід ніж на АВІАС
 

Вік71

Снайпер
Я заправляюсь на "ОККО" ,інколи на "Укрнафті"-великоі різниці по розходу на Аі-92 не бачу!
 

KFoR

Зброяр
В мене теж на газу. По росходу різниці між окко і укрнафтою не помітив. По дизелю в знайомих від гог дизеля замерзали мотори, а на укрнафтофській ні. Я газ взагалі заправляю на АЗС ТІК (хз звідки бренд, знаю власника АЗС) розхід нижче ніж на окко. ВОГ взагалі зараз не дуже(може це тільки в нас так)
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Заправляюсь на ВОГ. З моіх знайомих багато хто перейшли на ВОГ від ОККО. Якість на ОККО бажає бути кращою+намахують. В мене товаришу в пустий бак на 55 літрів специ на ОККО умудрились заляти 68 літрів газу.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Больше десяти лет заправлялся только на Shell ,баллы там и все такое.Насобирал баллов и на хлебопечку и на много разного и полезного.А сейчас заправляюсь на ОККО...
 

Вік71

Снайпер
[QUOTE="INTER, post: 495876, member: 13932"В мене товаришу в пустий бак на 55 літрів специ на ОККО умудрились заляти 68 літрів газу.[/QUOTE]
А мені 2 роки тому в 72 літровий бак на ОККО умудрились залити 80л :)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Заправляюсь на народній, 92 по 22.1 грн, іномарки на вог заправляю на 2 грн менше від діючої ціни
 

shurila

Мисливець
Друзья!Скажу Вам,что у нас бензина хорошего нет.Пришлось мне пару раз заправляться в Минске бензином и дизелем.Так вот из Киева до Минска уходил бак бензина обратно на то же расстояние 1/4(четверть) бака.Дизелем заправлял Т4 так двигателя слышно не было.После этого когда мне говорят на заправках ,что у них белорусское топливо так хочется им в лицо плюнуть.Может и завезли цистерну мозырского,а у нас уже получилось три цистерны такой белорусский я допускаю.А в прочем сейчас стараюсь заправляться на укравто их всего 4 заправки в Киеве.Конечно не Мозырский,но не самый худший вариант дизеля в пиковые морозы не было проблем с пуском и парафинизацией фильтров(первый год когда не добавлял антигель в дт).
 

Mykola STARyy

Снайпер
Газом на БРСМ, там в 32л балон влазить 28л, а на Укрнафті -34. А пробіг однаковий.
Бензин- Автотехсервіс. На їхньому їде як ОККО, тільки розхід менший.
 

kulida-78

Мисливець
а у нас БРСМ закрыли,так что осталась Укрнафта.Если еду в город,то здесь
1413990097_2.jpg
 

Mykola STARyy

Снайпер
В нас місяць були закриті, а зараз працюють.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
В нас місяць були закриті, а зараз працюють.
В нас також запрацювали БРСМи Хтось хотів відкусити шмат пирога видно! Бо на АЗС в свій час навіть описувати СОГ приїзджали щоб закрити!
 
Зверху