Яку куртку обрати?

Статус
Закрита.

василь довжик

Слідопит
Куртка KAZ-02 Gore-tex Австрия
Австрийская военная куртка с мембраной Gore-Tex. Благодаря свойствам этого материала, куртка получилась водонепроницаемая и достаточно стойкая к износу. Мембрана не пропускает влагу внутрь, но обеспечивает хороший отвод влаги от тела.
— 2 нижних кармана, закрываются клапанами;
— 2 нагрудных накладных кармана, закрываются молниями и клапанами;
— капюшон оснащен утяжками;
— манжеты рукавов регулируются манжетами на велкро-липучках;
— закрывается на «молнию», прикрываемую ветрозащитным клапаном на кнопках.
— мембрана Gore-Tex
Материал: 67% полиакрил, 18% полиэстер, 15% тефлон .
Придбав собі таку не так давно.Але,що можу сказати.На дворі тепло в ній жарко і навпаки голодно в ній теж саме.Брезент він і в Африці брезент.
Був і під дощиком,не промок але якась вологість була присутння.Це при тому,що курточка нова.
Під термобілизну,думаю вона не піде.Хоч і вона малаб за призначенням пропускати пари які буде виводити термобілизна.
Далі прати її треба дуже обережно ,а взагалі не бажано.
На полюванні чіпляються всяке насіння.
По карманах,супер є куди і що положити.І пошиті вони так,що ніби й не відчуваєш,що в них щось є.
Думаю так як сиро і місцями помурасить дощик то вона піде.
 

XXL

Снайпер
Мы обсуждаем тему для Райберта1!!!!! Дальше не интересно.Топику найти то что ему интересно.С Ув.
 

Yarik1993

Мисливець
Придбав собі таку не так давно.Але,що можу сказати.На дворі тепло в ній жарко і навпаки голодно в ній теж саме.Брезент він і в Африці брезент.
Був і під дощиком,не промок але якась вологість була присутння.Це при тому,що курточка нова.
Під термобілизну,думаю вона не піде.Хоч і вона малаб за призначенням пропускати пари які буде виводити термобілизна.
Далі прати її треба дуже обережно ,а взагалі не бажано.
На полюванні чіпляються всяке насіння.
По карманах,супер є куди і що положити.І пошиті вони так,що ніби й не відчуваєш,що в них щось є.
Думаю так як сиро і місцями помурасить дощик то вона піде.
Дякую за інформацію реально допомогли.
 

pashamykytyn

Мисливець
І хто який костюм типу оливу запропонує на ходову охотуна зайця осінь зима?
 
Статус
Закрита.
Зверху