Який обрати порох для латунної гільзи?

karman

ветеран форуму
надійна команда
Привіт, шановні мисливці!!!

Хочу звернутися до Вас за порадою, бо маю проблему.

Я початківець, полюю три роки, весь цей час використовував порох «Крук», але в цьому році в продаж він не надходить. В мене він був обстріляний і на голуба, і на качку, і на зайця, дуже подобався, але… Потрібно підібрати новий порох. Читав на різних форумах відгуки про «Тахо» «Нобель Спорт», «Сільвер». Річ у тім, що я користуюсь латунними гільзами 12к. і використовую повстяні пижі, а там все про пластик та поліетиленові пижі.

Може хтось підкаже, який порох підходить для капсуля «Центробій» при спорядженні набоїв в латунну гільзу, будь ласка!!!

З повагою, Паша.
Это разве проблема. Вот у меня, беда просто. Всегда пользовался синими, белыми и красными гильзами, а щас попались оранжевые - никак порох не подберу.;)
 

Корнилов

Снайпер
Это разве проблема. Вот у меня, беда просто. Всегда пользовался синими, белыми и красными гильзами, а щас попались оранжевые - никак порох не подберу.;)
Надо ехать в Ротэрдам, там подберут на улице Красных фонорей))) будет все ок!
 

huntumy

Зброяр
Интересно, из 100 латунок, все выстрелят?
Когда их использовал постоянно подводили как на бельгийке 20к так и в зауэре 16к. Забросил их и о чудо нет проблем.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Интересно, из 100 латунок, все выстрелят?
Когда их использовал постоянно подводили как на бельгийке 20к так и в зауэре 16к. Забросил их и о чудо нет проблем.
Там проблема комбинированная - качество капсюля, кривая посадка в капсюлное гнездо, выработка наковальни. Как то так.
 

huntumy

Зброяр
Там проблема комбинированная - качество капсюля, кривая посадка в капсюлное гнездо, выработка наковальни. Как то так.
Совершенно верно!!!
Пыжи прокладки больше диаметром чем под пластик, закрепить дробь надежно так чтобы был выстрел тоже проблема. Один плюс это незначительная экономия за счет капсюля. И тут же эта экономия теряется в сопутствующих расходах.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Это разве проблема. Вот у меня, беда просто. Всегда пользовался синими, белыми и красными гильзами, а щас попались оранжевые - никак порох не подберу.;)
Не то.. нужно жёлтыми и синими стрелять )
 
Зверху