Який обрати порох для латунної гільзи?

Pashok

Новачок
Привіт, шановні мисливці!!!

Хочу звернутися до Вас за порадою, бо маю проблему.

Я початківець, полюю три роки, весь цей час використовував порох «Крук», але в цьому році в продаж він не надходить. В мене він був обстріляний і на голуба, і на качку, і на зайця, дуже подобався, але… Потрібно підібрати новий порох. Читав на різних форумах відгуки про «Тахо» «Нобель Спорт», «Сільвер». Річ у тім, що я користуюсь латунними гільзами 12к. і використовую повстяні пижі, а там все про пластик та поліетиленові пижі.

Може хтось підкаже, який порох підходить для капсуля «Центробій» при спорядженні набоїв в латунну гільзу, будь ласка!!!

З повагою, Паша.
 

Корнилов

Снайпер
Привіт, шановні мисливці!!!

Хочу звернутися до Вас за порадою, бо маю проблему.

Я початківець, полюю три роки, весь цей час використовував порох «Крук», але в цьому році в продаж він не надходить. В мене він був обстріляний і на голуба, і на качку, і на зайця, дуже подобався, але… Потрібно підібрати новий порох. Читав на різних форумах відгуки про «Тахо» «Нобель Спорт», «Сільвер». Річ у тім, що я користуюсь латунними гільзами 12к. і використовую повстяні пижі, а там все про пластик та поліетиленові пижі.

Може хтось підкаже, який порох підходить для капсуля «Центробій» при спорядженні набоїв в латунну гільзу, будь ласка!!!

З повагою, Паша.
Я использовал как D 20 так и ТАХО , нормально, на птичку пойдет!
 

andremon

Мисливець
Привіт, шановні мисливці!!!

Хочу звернутися до Вас за порадою, бо маю проблему.

Я початківець, полюю три роки, весь цей час використовував порох «Крук», але в цьому році в продаж він не надходить. В мене він був обстріляний і на голуба, і на качку, і на зайця, дуже подобався, але…
З повагою, Паша.
Доброго часу, а як це Крук пропав? Ну воно зрозуміло що треба і нові порохи спробувати, але і від перевірених рішень, на мою думку відмовлятись не слід... Я думаю що просто треба гано пошукати наприклад тут: https://hotguns.info/products/reloading-4935/ Або на Райберті...
З повагою!
 

Pashok

Новачок
Дякую!!! Спробую поговорити з продавцем. У нас лиш магазин "Беркут", там говорять: "Крука" нема й не буде!!!:(
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Блин, парни, вы хоть пробуйте сначала пользоваться поиском или просто в тупую перелопатить десяток-второй страниц раздела, прежде чем кидаться создавать десять новых тем.
Тем более здесь на десять страниц 5-6 подобных тем практически на любой вопрос уже есть.
Ну неужели так трудно потратить полчаса своего времени для себя же любимого а уже затем, если остались какие-то вопросы задать их же в профильной теме.
А так имеем 40 тем по 2 страницы, ведь искать всем впадлу, зато памагите!
Реально уже впору создавать отдельный раздел на любую тематику для любителей создавателей тем "Форум не читал, но спасите, памагите!!!"
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/порох-для-латунных-гильз.46222/
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...а-под-центробой-и-пироксилиновый-порох.33788/
 

Pashok

Новачок
Дякую Pirotehnik!!! Перечитав Вашi посилання, багато цiкавих речей мисливцi написали.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Когда у меня была курковка, очень нравилось стрелять из латунок дымняком. И сейчас штук 100 латунок есть и около 1кг дымняка.
А так впринцыпе можно пристрелять к примеру "сильвер"- лучше пристреливать "сильвер Б" он похож на сокол по своим характеристикам, и навеска похожая на круковскую- 2.3×35.
 

Pashok

Новачок
Бажаю здоров’я!!! Шановні мисливці!!!

Порох «Крук» я придбав, на мою велику радість. Продовжую навчатися. Маю запитання до досвідчених мисливців, допоможіть будь ласка!!!

Споряджаю набої в латуні гільзи таким чином: порох «Крук» 2г., картона прокладка 3мм., два пижі коркових по 10мм., прокладка 1,5мм., шріт 32г. прокладка 2мм. І фіксуюча суміш парафін-пластилін 50/50. При цьому від верхньої прокладки до верху гільзи відстань приблизно 2см. Питання, чи правильно це??? Можливо необхідно класти три пижі??? Чи впливае негативно ця відстань на постріл???

Хочу відразу написати, дуже хотів знайти відповідь сам, читав велику кількість статей та форумів про спорядження набоїв в латуну гільзу, але, нажаль, конкретної відповіді саме в цьму питанні не знайшов.

Якщо Ваша ласка, допоможіть!!!

З Повагою,Паша.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Под 32 гр дроби я бы дал 2,1 грамма "Крука" (при условии что рекомендации на банке 2,3/35). Если эстетическая сторона вопроса не беспокоит (не заполненные лишние 2 см в гильзе), то негативно на выстреле эта незаполненная пустота в гильзе не скажется. Точнее, хуже чем есть не будет
 

Pashok

Новачок
Дякую, 1gena73!!! Спробую 2,1 г. як Ви рекомендуете!!! Але, якщо дозволете, питання: Чому Ви так "Точнее, хуже чем есть не будет" написали??? Я щось роблю не правильно???
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ні, відносно канонів спорядження мисливських набоїв все правильно. Але латунна гільза, капсуль ЦБО, картонні прокладки не в змозі показати оптимальні результати, якби це наприклад були більш сучасні комплектуючі - пластикова гільза, гарні обтюратори або п/к з обтюратором, більш потужний сучасний капсуль та інше. Тому тільки так. Латунка має право на життя, але вимагати від неї сучасних показників швидкості та інше майже неможливо. Для мене латунка - це насамперед економія на комплектуючих, але і сфера застосування була тільки при полюванні на перепела, де можна трохи знехтувати якістю набоїв. Добавлю ІМХО :)
 

Trigal

Снайпер
Снаряжал когда-то Сильвер-Б в латунки под Центробой. На голубя и перепела в основном. Вроде бы нормально работал, в том числе и на картонных прокладках.
Навески уже точно не помню, что-то типа 1.9/29. Единственное, что могу подсказать - никогда не используйте с картонными пороховыми прокладками осаленные войлочные пыжи. Масло из осаленных пыжей пропитывает картон и потом порох. В результате - "пшик" вместо выстрела. Пропитывание происходит за 3-4 недели хранения патронов.

ПС. дымный порох под капсюль никогда не подсыпал - ни к чему это.
 

Корнилов

Снайпер
Ні, відносно канонів спорядження мисливських набоїв все правильно. Але латунна гільза, капсуль ЦБО, картонні прокладки не в змозі показати оптимальні результати, якби це наприклад були більш сучасні комплектуючі - пластикова гільза, гарні обтюратори або п/к з обтюратором, більш потужний сучасний капсуль та інше. Тому тільки так. Латунка має право на життя, але вимагати від неї сучасних показників швидкості та інше майже неможливо. Для мене латунка - це насамперед економія на комплектуючих, але і сфера застосування була тільки при полюванні на перепела, де можна трохи знехтувати якістю набоїв. Добавлю ІМХО :)
А какая экономия? Разве что капсуль и гильза! Порох и дробь, обтюратор и пыжи, все то же самое))) Гильза-1гр. Капсуль 1гр. Экономный на 1-2!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А какая экономия? Разве что капсуль и гильза! Порох и дробь, обтюратор и пыжи, все то же самое))) Гильза-1гр. Капсуль 1гр. Экономный на 1-2!
Пыжи - опилки, обтюратор - "пыжехрябка". Добавь еще 1 грн до тех двух. А на 300-500 выстрелов (столько обычно стрелял в сезон по перепелу) - сколько получается экономии?
 

Morgot

Мисливець
Доброго времени суток всем. Может не в этой теме. Но все же.
Кто скажет почему прорвало латунку, причём две стрелял, две и порвало.
DSC_0142.JPG
 

Вкладення

иж 18

Слідопит
Доброго времени суток всем. Может не в этой теме. Но все же.
Кто скажет почему прорвало латунку, причём две стрелял, две и порвало. Переглянути вкладення 415309
А это латунки или омеднённые гильзы? если омеднённые и очень старые то такое может быть. Ну и как уже сказали пороховой заряд имеет значение.
 
Зверху