Яка порода для загоної охоти .

оплот

Новачок
Маю руских гончаків смисл такий якщо з загона звіра небуло взято,то два дні собак нема гонять по всьму районі всім кроми мене.Хочу щось на 20-30 хв гону з голосом щоб показало куди йде звір,пушний і копитний.Пишіть хто що думає!
 

собаколюб

Слідопит
Вам однозначно потрібні карпатські гончаки. Вам двох карпатців вистачить щоб перекрити весь сезон полювання!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Маю руских гончаків смисл такий якщо з загона звіра небуло взято,то два дні собак нема гонять по всьму районі всім кроми мене.Хочу щось на 20-30 хв гону з голосом щоб показало куди йде звір,пушний і копитний.Пишіть хто що думає!
Якщо тобі насправді потрібні собаки для колективного полювання і ти не провокатор(тільки два повідомлення) то так, тобі потрібні українські гончаки. Найкраще малий тип.
 

Kapitan

Снайпер
Чи Ви візьмете карпатця чи естонця головне це навчання собаки. За мій мисливський вік мав більше шести гончаків як російських так і РР. Ні одна собака на весь район не гонила, хоча таких собак бачив і знав. Знав багато дратхаарів котрі прекрасно працювіали в загоні. І як на мене то для загонного полювання Вам потрібна лайка або дратхаар.
 

оплот

Новачок
Дякую за пораду,але лайка дає голос по стоячому звіру а коли звір в русі здогадайся куди пішов звір.Да я бачив лайки які з голосом ідуть за звіром але це виняток.Дратхара також бачив як працює з голосом по кабану навіть краще деяких лайок але це не закономірність такі дратхари трапляються одиниці на сотню.Це треба величезний труд потратити щоб дратхар працював з голосом по сліду і то нефакт що на виході щось вийде.Це все одно що навчити руску гончу куницю шукати.Це особисто моя думка.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дратхаарів тримаю багато років, вважаю що в загон не годиться - тяжкий, кабан його дуже травмує. Норні переважно гонять тихо, голос подають по стоячому звіру.
Естонка дуже свавільна, мав одну і колега 4. Литовець краще, але УГГ таки мені здається найбільше підходить.
Все основано на власних враженнях і на істину не претендує.
 

ramin

Мисливець
Маю руских гончаків смисл такий якщо з загона звіра небуло взято,то два дні собак нема гонять по всьму районі всім кроми мене.Хочу щось на 20-30 хв гону з голосом щоб показало куди йде звір,пушний і копитний.Пишіть хто що думає!
Що тут думати! 30 хв гнати з голосом не буде жодна порода крім гончих(яка конкретно- діло третє). Як научиш так і працюють, звісно іноді гени беруть своє. Якщо лайка жене зайця з голосом - без 0.7 не повірю, тоді такса працює білку в кублі......Це звісно жарти, але це я до того, що універсалом може бути конкретна собака а не порода. Я, так розумію у Вас не один собака. Спробуйте зкомбінувати: гонча-лайка-яг чи фокс, або в іншому складі. Але гончу не з Ваших собак ---міняйте, ато за 2 дні вони і до Житомира доженуть. ІМХО
 
Зверху