Ягдтер'єри

Varjag229

Слідопит
Ті ягди, яких привозять в Україну на міжнародні САСІТ та наші САСТ по лисиці та борсуку - беручі, особливо з Сербії і Боснії. Аналогічно - зі Словакії, але серед сук інколи є ті, що беруть звіра після декількох хвилин обгавкування, так само з Німеччини (кобелі беруть майже одразу, а суки - після обгавкування). Якщо учасники з Сербії побачать, що пес обгавкує лисицю хоча б 10 сек. або не дай Боже, зробить розмін і вигон - засміють. На борсука в норі записують майже виключно кобелів і майже виключно ми, росіяни та серби.
Тим більша шана сукам, які працюють по борсуку моментальними мертвими хватками, як Дона Ема І.Жмурка або моя Амба.
П.С. Колись у Шацьку один учасник з Сербії обіцяв мені подарувати свого пса, якщо він скаже "Гав!" перед лисом наступного дня. Я спитав, а скільки у нього САСТів? Відповідь - 22 х САСТ по 2 пуски (псу було 6 років).
П.П.С. Голос той пес не дав ні перед лисом, ні перед борсуком.
 

Varjag229

Слідопит
Я до того, що на сер'йозні змагання на далекі відстані непотріб не возять.
 

Ols

Новачок
В первую очередь мы сами "куем" здесь, у нас таких дешевых собак принимая облегченные правила и в погоне за "дешевыми" титулами участвуем в таких же "дешевых" чемпионатах и состязаниях!!!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
В первую очередь мы сами "куем" здесь, у нас таких дешевых собак принимая облегченные правила и в погоне за "дешевыми" титулами участвуем в таких же "дешевых" чемпионатах и состязаниях!!!

Доброго дня!.
Можна більш детально висвітити Вашу думку
P\S
Які вони дешеві, які дорогі??, та в чому суттєва різниця окрім ціни??))).
Полегшенні правила - це "безконтакт" - ???, чи навпаки..., ще щось інше??.
 

Varjag229

Слідопит
Оls мав на увазі що "дешеві" або "малозначущі" титули, які не показують реальну цінність собаки, що їх заробила, коли певний організатор змагань проводить САСТ чи САСІТ в один пуск, а не два.
Крім того, у певної організації полегшені правила присудження високих дипломів, що спотворює саму ідею відбору кращих собак на плем'я.
До прикладу, за правилами на штучній норі по лисиці КСУ утримання собакою з обгавкуванням лисиці у 3 котлі на П-ці упродовж всього часу роботи - Д 2 ступеню, тоді як у ФМСУ, чи УТМР - Д 3 ступеню.
Аалогічо, в КСУ чи ФЦІ хватка за груди або паща в пащу лиса - Д 1 ступею, а в ФМСУ чи УТМР - Д 2 ступеню.
По борсуку в норі чи вольєрі: у КСУ - треба утримати хваткою по місцю одну хвилину, а у ФМСУ, чи УТМР - півтори хвилини.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Оls мав на увазі що "дешеві" або "малозначущі" титули, які не показують реальну цінність собаки, що їх заробила, коли певний організатор змагань проводить САСТ чи САСІТ в один пуск, а не два.
Крім того, у певної організації полегшені правила присудження високих дипломів, що спотворює саму ідею відбору кращих собак на плем'я.
До прикладу, за правилами на штучній норі по лисиці КСУ утримання собакою з обгавкуванням лисиці у 3 котлі на П-ці упродовж всього часу роботи - Д 2 ступеню, тоді як у ФМСУ, чи УТМР - Д 3 ступеню.
Аалогічо, в КСУ чи ФЦІ хватка за груди або паща в пащу лиса - Д 1 ступею, а в ФМСУ чи УТМР - Д 2 ступеню.
По борсуку в норі чи вольєрі: у КСУ - треба утримати хваткою по місцю одну хвилину, а у ФМСУ, чи УТМР - півтори хвилини.
Зрозумів. Дякую.
 
  • Like
Reactions: Ols

Ols

Новачок
И тем не менее собак нужно брать с документами!
Пришедших необходимый минимум тестов как и по рабочим качествам так и по экстерьеру, не несущих наследственных пороков !
 

Ols

Новачок
Шановні панове мисливці та однодумці. Ось і закінчився період відтягування голосування за законопроект #2232. (Даний законопроект повністю унеможливлює подальший розвиток мисливського собаківництва. В ньому прописана загальна заборона тренування та іспитів мисливських собак.) Єдиний шанс що ми маємо, це вийти до стін Верховної Ради та заявити про себе, та недоцільність прийняття цього законопроекту. Тому просимо усіх небайдужих прийти і дати отпір неправильному рішенню.
Збір 14.01.2020р о 8:00 на оглядовому майданчику біля Маріїнського палацу. Бажано з плакатами та в світловідбиваючих жилетах.
Інформація за телефоном +380 (67) 403 66 52 Кривоносова Марина
 

Северный

Мисливець
Может у кого есть щеночек жш ягдтерьера, кобелёк,всего два критерия, уравновешенная психика и способность работать по кс. Нора не интересует совсем. Товарищ очень ищет.
 
D

"doc"

Guest
Добрый день.
Вот и пришло нежданно время выбора будущего друга и помощника для охоты.
После долгих мук выбора, определился - ягд.
Но, автоматически возник вопрос - у кого?:confused:
Перелопатив инет нашел заводчика в Кировограде -Демьяненко, вроде хвалят?
Кто что может сказать за его собак ? или посоветуете у кого лучше взять щенка:)
Буду рад помощи ;)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Добрый день.
Вот и пришло нежданно время выбора будущего друга и помощника для охоты.
После долгих мук выбора, определился - ягд.
Но, автоматически возник вопрос - у кого?:confused:
Перелопатив инет нашел заводчика в Кировограде -Демьяненко, вроде хвалят?
Кто что может сказать за его собак ? или посоветуете у кого лучше взять щенка:)
Буду рад помощи ;)

Попитайте тут- )) https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Щенки-ягдтерьера-jagduniversal-г-Кировоград.20822/
 

Корнилов

Снайпер
Добрый день.
Вот и пришло нежданно время выбора будущего друга и помощника для охоты.
После долгих мук выбора, определился - ягд.
Но, автоматически возник вопрос - у кого?:confused:
Перелопатив инет нашел заводчика в Кировограде -Демьяненко, вроде хвалят?
Кто что может сказать за его собак ? или посоветуете у кого лучше взять щенка:)
Буду рад помощи ;)
Кропивницький;) Гарний вибір.
 
Зверху