Що таке штучник?

Статус
Закрита.

vova0879

Новачок
Вибачте що в вашу бочку меду добавлю трошки маленьку ложку дьогтю так рушничка дуже цікава тільки на свій рік випуску а зараз що з нею,? по фото видно що ричаг вже зайшов за вісь значить є виробітка крутили наші Кулібіни 100% значить і в стволах не все гаразд це моя субєктивна думка
 

ZUGAN 79

Слідопит
vova0879;27946 сказав(ла):
по фото видно що ричаг вже зайшов за вісь значить є виробітка крутили наші Кулібіни 100% значить і в стволах не все гаразд це моя субєктивна думка
По рычагу согласен,но то что крутили,не факт,просто выработка,а причем состояние стволов до того,что есть выработка я так и не понял,если не стреляли разной хренью,и регулярно чистили,то даже при такой выработке и возрасте может быть зеркало,а если относились как к железяке на деревяхе,то конесно там уже могут в раковинах пауки жить.С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
vova0879;27946 сказав(ла):
по фото видно що ричаг вже зайшов за вісь значить є виробітка крутили наші Кулібіни 100%
Вірно підмічено,але ця виробітка появляється з часом експлуатації рушниці і без втручання "кулібіних",так-що цей факт сумнівний!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ZUGAN 79;27949 сказав(ла):
если не стреляли разной хренью,и регулярно чистили,то даже при такой выработке и возрасте может быть зеркало,а если относились как к железяке на деревяхе,то конесно там уже могут в раковинах пауки жить
Вот это точно!!
 
Статус
Закрита.
Зверху