Що робити

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ЗСЛ і РЕЛ ??? Який всплеск це всеодно що помішати Ккрцхаара з Дртахааром оба ж лягаві!
Імхо я не такий кінолог як тут є на форумі!
 

яник

Новачок
З однієї сторони я згоден з тим, що помісь крові не потрібна оскільни рано чи пізно можна буде забути що таке чиста порода РЕЛ чи ЗСЛ. Буде щось на подобі чисті ВСЛ яких нещадно знищували за їхню мед цінність та які на сьогодні е рідкістю. Але я також притримуюся того, що хай та собака буде зеленого кольору, сліпа та на одній нозі, при цьому виконувати все те, що від неї вимагає мисливець і більше нічого не потрібно, мається на увазі - екстерьєр звіра не шукае, не подае та не зупиняє.
Знищувати щенят звичайно жалко але якщо будуть бажаючі на їх догляд пишіть.
 

Natalya

Новачок
Усім привіт!Ми новачки на цьому форумі, і просто хочу висловити свою думку... У нас дві собаки (курц-ки),мама і дочка,Собаки постійно полюють,як в полі і в лісі, так і на болоті, притому, працюють вони набагато краще самі,присутність інших собак їх сковує...Мама почала працювати по куниці в 4рои(хоча це - взагалі нереально для цієї породи собак!), а дочка -десь у 1.5,. Пробуйте, може вона ще замолода, може не було суттєвих подразників... усе треба врахувати, немає дурних собак, є неумілі господарі...
 

Natalya

Новачок
Усім привіт!Ми новачки на цьому форумі, і просто хочу висловити свою думку... У нас дві собаки (курц-ки),мама і дочка,Собаки постійно полюють,як в полі і в лісі, так і на болоті, притому, працюють вони набагато краще самі,присутність інших собак їх сковує...Мама почала працювати по куниці в 4рои(хоча це - взагалі нереально для цієї породи собак!), а дочка -десь у 1.5,. Пробуйте, може вона ще замолода, може не було суттєвих подразників... усе треба врахувати, немає дурних собак, є неумілі господарі...
 
Зверху