Що означає

Михайло1992

Мисливець
Що означає напис на патроннику SHOT SHELLS що зброя може стріляти стальним дробом чи щось інше
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет, дробовой патрон, дробовик
 

Михайло1992

Мисливець
Сверловка 18.4 так як на зброї для свинцевого дробу. SHOT STELL TESTET означає що можна стріляти стальним дротом і сверловка повинна бути грубим діаметром?
 
Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
Може хтось зможе пояснити з якої зброї можна стріляти стальним дробом і чи відрізняється сверловка так як я розумію під сталь має бути грубша сверловка так як сталь в стволі не сідає на відміну від свинцю .З повагою .
 
Може хтось зможе пояснити з якої зброї можна стріляти стальним дробом і чи відрізняється сверловка так як я розумію під сталь має бути грубша сверловка так як сталь в стволі не сідає на відміну від свинцю .З повагою .
Насколько мне извнтно, на стволах должно имется клеймо похоже на геральдичискую лилию , ну и сужения более пологие чем под свинец.Собственно то, если Д/С сменные то на них должно быть обозначено STEEL , ну и более чем получек это обозначантся как М.
IMG_20190521_074558.jpg
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Може хтось зможе пояснити з якої зброї можна стріляти стальним дробом і чи відрізняється сверловка так як я розумію під сталь має бути грубша сверловка так як сталь в стволі не сідає на відміну від свинцю .З повагою .
А для чого вам здалась сталь, ми поки маємо можливість свинцем стріляти
 

barabaka

Слідопит
Може хтось зможе пояснити з якої зброї можна стріляти стальним дробом і чи відрізняється сверловка так як я розумію під сталь має бути грубша сверловка так як сталь в стволі не сідає на відміну від свинцю .З повагою .
Я понимаю, что инструкция для дилетантов, но все же иногда помогает )))
24571775_9491.jpg
24571627_8310.jpg
 

Михайло1992

Мисливець
Сталь мені якраз і не потрібна а хочу знати на майбутнє хотів би попробувати з автомата
 

Михайло1992

Мисливець
Паспорта немає так як я тільки планую купити піч автомат тому і хочу знати результат
 

KFoR

Зброяр
На запитання представнику ібіса чи можна стріляти стальним дробом з моєї нео12 отримав відповідь, що поки в нас свинцева не заборонена то рекомендувати стріляти сталлю не можуть. Але в паспорті якщо почитати то можна знайти що стальним шротом можна стріляти з звужень не більше півчока(0.5мм)
Тобто ваше питання до діаметра сверловки ствола взагалі ніякого відношення немає.
 
Зверху